Biłgorajskie :: Zobacz temat - Remont w kuchni

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Remont w kuchni Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
rizenn
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 11:40, 31 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W kuchni moim zdaniem ładniej będzie prezentować się fototapeta - tylko wybór jej też nie jest jakiś mega prosty Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
koniusia
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sro 1:32, 28 Cze 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Moim zdaniem nie bardzo. Dla mnie faworytem jest biała kuchnia http://domifikacje.pl/porady/przewodnik-projektowania-wnetrz-kuchnia-w-stylu-skandynawskim/ , a w niej lepsze zastosowanie mają cegły czy płytki niż fototapeta. Oczywiście to tylko kwestia gustu, każdy lubi co innego, dzięki czemu jest tak kolorowo Wink
Marlena77
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 20:44, 30 Cze 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W kuchni? Co mamy w kuchni? Centralne miejsce powinien zajmowac stol wraz z krzeslami. W koncu to przy stole spozywamy posilki - powinien byc wiec dobry jakosciowo, ale i zarazem zdobic nasza kuchnie, prawda? Tak samo z krzeslami - powinny byc wygodne, ale rowniez ladne. Wszystko to, mozemy dostac w sklepie: https://www.promyk-meble.pl/?pl_stoly-i-krzesla,13 - posiadaja roznego rodzaju meble, z roznych styli - ale co je laczy - bardzo dobre wykonanie i materialy.
Ailis
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 10:49, 30 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja na szczęście jestem po remoncie kuchni, myślałam że nigdy się nie skończy i jedynie skończyło się na tym że w chwili nieuwagi przy układaniu wszystkich mebli, akcesori itd spadł na ziemię robot kuchenny i roztrzaskał się. Teraz szukam w necie bo muszę kupić. I trafiłam na stronę Eldom gdzie mają ciekawe oferty urządzeń kuchennych- http://www.eldom.eu/ . Może ktoś już ma urządzenia tej marki ?
TomekSaracen
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 10:46, 11 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ale ktoś wymyślił z tym dywanem w kuchni Smile jak ktoś chce wygrzebywać resztki jedzenia z dywanu to proszę bardzo:) wydaje mi się, że oprócz mebli, zmywalnej farby w kuchni bardzo ważne jest oświetlenie, a w szczególności lampy wiszące do kuchni, kóre mogą się znajdować w centralnym punkcie sufitu lub nad stołem jadalnianym
Bella88
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 21:16, 12 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Sama od dłuższego czasu mam zamiar wprowadzić diametralne zmiany w mojej kuchni. Przy czym chciałabym aby znalazła się w niej jakaś ładna fototapeta. Wiele fajnych propozycji w tym zakresie udało mi się znaleźć, odwiedzając sklep Homeprint i na pewno znajdę tam coś odpowiedniego dla siebie.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat