Biłgorajskie :: Zobacz temat - Czy takie balustrady na balkon to dobra koncepcja?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Czy takie balustrady na balkon to dobra koncepcja? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
aniamroz79
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 14:04, 10 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witam kolegów i koleżanki. Zastanawiam się nad wyborem odpowiednich balustrad do mojego nowo wybudowanego domku. Podobają mi się balustrady wykonane ze stali nierdzewnej tego wykonawcy: http://metfach.pl , natomiast nie wiem czy powinno się je montować na zewnątrz budynku. Wykonawca uważa, że nie będzie problemu i nic się z nimi nie będzie działo w czasie mrozów. Ja do końca nie jestem przekonana i chciała bym poznać opinię osób postronnych, które posiadają tego typu balustrady w swoim domu:
Image
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
lila
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 9:33, 12 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mój mąż chce podobne balustrady na zewnątrz, więc pewnie się da Wink Dowiedz się czy Twój wykonawca udziela jakiejś gwarancji "w razie w", gdyby się okazało, że nie podołały mrozom będzie miał obowiązek naprawić swój błąd Smile
A inwestowaliście w rekuperację w domu? Świetna sprawa! U nas wszystkim zajęła się firma EcoComfort, a zdecydowaliśmy się na urządzenie z serii Onyx. Rekuperacja okazała się najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 17:43, 05 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja od dłuższego czasu zastanawiam się, jakie balustrady wybrać na balkon. Bardzo ciekawą opcją wydają mi się zdecydowanie produkty Kobamet https://www.kobamet.pl/ . Producent ten posiada w swojej ofercie m.in. balustrady ze stali nierdzewnej, które to przede wszystkim świetnie się prezentują, a przy tym są naprawdę starannie wykonane. Wobec czego może skuszę się tutaj na ich zakup:).
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat