Biłgorajskie :: Zobacz temat - Czy usługa faktoringu ma sens?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Czy usługa faktoringu ma sens? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes
Autor Wiadomość
aska
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 6:59, 04 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Prowadzę firme i bardzo często zdarza mi sie wystawiać faktury z odroczonym terminem płatności i aby pieniądze wracały do mnie szybciej aby dalej je inwestować zastanawiam sie właśnie nad faktoringiem. Aby otrzymać pieniądze za swoje faktury w krótkim czasie należy zawrzeć umowę z faktorem. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, co stanowi jej przewagę nad umowami kredytowymi zawieranymi zwykle na jeden rok. Nie ma potrzeby corocznego odnawiania umowy. Gdzie udac się po faktoring?Mam konto w banku i też tam jest taka opcja: https://www.mbank.pl/msp-korporacje/faktoring/ wygodnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu. Czy ta usługa się opłaca Waszym zdaniem?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Cecylia86
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 8:04, 25 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja w takich sytuacjach korzystam z pomocy firmy https://www.monevia.pl/czym-sie-rozni-sprzedaz-faktur-od-pozyczki/ Według mnie to bardzo korzystne rozwiązanie. Dzieki ich pomocy zapewniasz sobie dopływ gotówki pozwalającej na realizację kolejnych projektów i bieżące spłacanie własnych zobowiązań. Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. zapłacić ratę leasingową lub wydać na powiększenie floty samochodowej. Masz możliwość obniżenia kosztów zarządzania swoimi należnościami i skrócić ich rotację nawet do kilku dni.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat