Biłgorajskie :: Zobacz temat - Agregat prądotwórczy

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Agregat prądotwórczy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii
Autor Wiadomość
kkej
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 6:45, 25 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Poszukuję agregatu prądotwórczego zdolnego zasilić w sytuacjach awaryjnych (w ubiegłym tygodniu byliśmy pozbawieni zasilania 3 dni) dom jednorodzinny.
Nie posiadam żadnych urządzeń zasilanych z 3 faz, więc myślę o zakupie agregatu jednofazowego.
Oprócz typowych urządzeń takich jak oświetlenie, lodówka, komputer, modem-router, telefony, muszę zasilić również:
- pompa głębinowa grundfos jetsub , silnik < 1kW
- kocioł grzewczy gazowy eurotemp kalme HEK36
- pompa cyrkulacyjna grundfos UPS32-40 180
Całkowite zapotrzebowanie na moc nie powinno przekroczyć 5kW.

Jaki agregat polecilibyście?

Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 5:36, 27 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

5kW to wbrew pozorom nie tak mało. Wychodzę z założenia że jak kupować to ne na styk, tylko coś większego. Przynajmniej aby ten 1 kW było w zapasie, a najlepiej 2.
Jeżeli mają być mniejsze, to zakupić 2 po 2500W lub jeden większy.
Sprawdź sobie np te dwa tutaj:
1. https://kraftdele.info/agregaty-trojfazowe/5-agregat-pradotworczy-diesel-kd120-kwd6500e.html
2. https://kraftdele.info/agregaty-jednofazowe/8-agregat-pradotworczy-diesel-jednofazowy-kd123-kwd6500ejs.html

Pod względem generowanej mocy są w stanie spełnić oczekiwania. Mają poza tym elektroniczny rozruch.

- Oczywiście, że się rozmnażamy - powiedział spokojnie. - To jedno z naszych ulubionych zajęć.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Pomelo
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 20:32, 23 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie lepiej skontaktować się ze specjalistami? Ja np mam agregat od ospela http://ospel.pl/pl/ ale przed zakupem jeszcze powiedzieli mi co i jak. Służy mi już w domu od ponad 2 lat i nie było do tej pory żadnej usterki.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat