Biłgorajskie :: Zobacz temat - Usprawnienia dla firmy

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Usprawnienia dla firmy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes
Autor Wiadomość
hiacynta
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 9:38, 20 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Szukam pomysłu na usprawnienie działania firmy, dokładniej sklepu internetowego. Może macie jakieś sugestie?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
magdalenka123
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 23:54, 21 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mogę Ci polecić narzędzie do komunikacji z klientem - https://serwersms.pl/ u nas się sprawdza. Poza tym trzeba oczywiście pozycjonować stronę www oraz dbać o komunikację z klientem w social mediach.
cytryna
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 14:03, 23 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Powiadomienia sms rzeczywiście w dzisiejszych czasach mają dużo sensu, to bardzo szybki sposób na dotarcie z komunikatem do zainteresowanych odbiorców.
My z powodzeniem wykorzystujemy tego typu wiadomości do komunikacji z klientem oraz do informowania o nowościach czy promocjach. Moim zdaniem warto zainteresować się tematem komunikacji sms.
magdalenka123
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 11:02, 10 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Podobno nowoczesne rozwiązania sprawdzają się w firmach, więszych, zwykle produkcyjnych czy transportowych. Może warto zainwestowac w nowoczesne układy chłodzenia? Czy w okolicy znajdę firmę zajmująca się projektowaniem układów chłodzenia dla firmy produkcyjnej? W Krakowie działa od lat BSPL i te projekty są testowane, sprawdzane i stale monitorowane.
Daiana
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 18:34, 14 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Też myślę, że się sprawdzają Smile Ja jednak sądzę, że w dzisiejszych czasach największe znaczenie ma reklama w internecie. Dlatego jeśli Wasza firma lub strona internetowa potrzebuje reklamy, wejdźcie koniecznie na stronę: http://online.krakow.pl/ i skorzystajcie z szerokiej oferty, która pomoże Waszej firmie nabrać rozpędu Wink
Maho89
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 12:51, 05 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jest wiele sposób jak mozna usprawnić funkcjonowanie biznesu. Jeśli wasi pracownicy często gdzieś wyjeżdżają to na pewno trzeba usprawnić cały ten proces związany z kontrolowanie wyjazdów oraz wydatków z nimi związanych. W tym celu polecam zajrzeć na http://www.edenred.pl/pl/aktualno%C5%9Bci/122/podroze-sluzbowe-jak-szybciej-i-sprawniej-nimi-zarzadzac Gdzie wszystko będzie bardzo dokładnie opisane co i jak. Mam nadzieję że tym samym komuś pomogłem Wink
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 9:29, 08 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Na pewno usprawnieniem dla firmy będzie adwokat. Dobry adwokat w Warszawie to Jan Przemysław Kopko. Adwokat zapanuje nad przepisami, papierami itp. Zawsze doradzi w kwestii umów. ja cenię bardzo takie doradztwo.
Oliwa
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 10:30, 13 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie ma sensu ściągać adwokata z Warszawy skoro mieszkasz w Tyńcu Smile Polecam Ci dobrego adwokata z Twojego rejonu. Zobacz tutaj: Adwokat Wrocław .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
kania
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 13:18, 16 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A może przydałby Ci się taki system wsparcia - http://systemy.netrix.com.pl/comarch-erp-xl
Masz tam różne obszary działalności, które możesz monitorować, sprawdzać i rozwijać. Proponuję się z nimi skontaktować, to wyjaśnią Ci wszystko od A do Z.
Bambi
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 4:13, 28 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pomyśl też o obsłudze prawnej. Tu masz kancelarię www.pierog.pl, która prześwietli Ci sprawy papierkowe.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 7:56, 05 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Warto sobie załatwić porady prawne piaseczno ja sobie do swojej firmy załatwiałem bo się przydaje takie coś. To nie ma problemu żeby sobie to ogarnać.
gryczany
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 11:53, 10 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

bez znajomosci prawnych nie otwierajcie firmy Smile

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 0:19, 13 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja mysle o usprawnieniach sprzedazy internetowej. Polecicie moze jakies fajne portale czy teksty? Ostatnio nawet wpadlem na http://marketingibiznes.pl/e-commerce/wywiad-z-wojtkiem-latoszkiem-4gift-pl-chcemy-pracowac-i-jednoczesnie-sie-uczyc . Mysle ze ma bardzo fajne podejscie - co o tym sadzicie?
vammen
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 13:03, 13 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeżeli szukacie sprawdzonego adwokata to warto zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie http://adwokaciportal.pl/
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
mikinka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 20:30, 18 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie bardzo rozumiem o jakiego rodzaju usprawnienia chodzi? Na pewno warto zainwestować w coś co przypomina o zawartości porzuconego koszyka i "zachęca" do powrotu na stronę i dokończenia zakupu. Wiem po sobie, że często zapominam o koszyku, zaczynam czytać jakiś artykuł po czym na skrzynce e-mail widzę przypomnienie - to bardzo często powoduje że wracam i finalizuję zamówienie. Niestety jestem lekko roztrzepana, nie mam podzielnej uwagi. Drugą fajną opcją jest zniżka za zapisanie się do newslettera. Nie wiem jednak czy o takie usprawnienia Ci chodziło? Nie ważne czy sklep jest internetowy czy stacjonarny - zadbałabym tez o reklamę tradycyjną, bo skąd ludzie mają wiedzieć o jego istnieniu? O różnych formach reklamy tradycyjnej możesz poczytać np. na stronie firmy Fabryka Reklamy Łódź Warto też zainwestować w reklamę internetową, o tym też możesz poczytać na wielu stronach i blogach branżowych.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat