Biłgorajskie :: Zobacz temat - Pomysł na prezent

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Pomysł na prezent Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
Oliwa
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 9:27, 24 Maj 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Znalazłem ciekawy sklep z tanimi zabawkami dla niemowląt. Jakby ktoś potrzebował to może skorzystać Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
mira23
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 9:54, 13 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja staram się na prezent jednak nie dawać ciuszków, Mogę ie trafić z wzorem lub rozmiarem. Teraz nawet chrześniakowi dałam ksiązkę edukacyjną, Kilka literek, cyferek proste słowa "kot, pies" etc Smile Taki prezent jest najtrafniejszy i można go zakupić w matrasie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
lobo22
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 9:39, 25 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja dużą uwagę zwracam na to jak jest prezent zapakowany. Zazwyczaj więc kupuję duże ilości w sklepie internetowym: http:/www.rajapack.pl/opakowania-ozdobne/papier-do-pakowania-prezentow-celofan/papier-ozdobny.html bo tak się bardziej opłaca. A co do samego prezentu to ważne, że jest prezent a jaki to już chyba mniej ważne:) Często tez w sklepach jest już opcja pakowania prezentu-można skorzystać.
Dobrek31
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 10:11, 26 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak wpadam do siostry to siostrzeńcowi zawsze coś takiego kupuję, dzięki.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 22:16, 27 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

fajna stronka, ja jednak jestem przekonany do avans.pl tam niemalże całą wyprawkę i kilka zabawek typu karuzela do łóżeczka kupowałem z bratem dla jego syna.
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 13:53, 09 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Moja siostrzenica to już dorosła pannica. I wiem ze wyrosła z roweru który miała. Zastanawiam się nad tą ofertą https://www.cyklotur.com/rowery/f/gazelle:17806,e,7/ Rower bardzo dobrej firmy. A na dokładkę można dostać akcesoria w kwocie 400zl za darmo. Myślę że to jednak świetna okazja.
Kajka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 10:30, 01 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A co myślicie o tym by podarować swojemu młodszemu bratu szlafrok? Mam na myśli taki lepszy, z dobrej jakości materiałów, ciepły i wygodny. Znalazłam takie m.in. w ofercie Esotiq: https://www.esotiq.com/c/szlafroki który z tego co wiem jest producentem bielizny o dobrej renomie. Do tego dodalabym osobiscie napisane życzenia i butelke czegoś procentowego ale smacznego. Czy to dobry pomysł na prezent? Wy byście się ucieszyli?
Gebkeritos
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 7:55, 05 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Może jakaś biżuteria z motywem kota ? bardzo fajnie wygląda mi się strasznie podoba kup takie coś myślę że też się spodoba a na pewno zrobisz fajne wrażenie takim prezentem.
Maho89
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 7:46, 23 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

No to jeśli już mówimy o prezencie to ja mam problem z wyborem czegoś dla mojego brata. Możecie mi coś doradzić w tym temacie. Oczywiście sam też szukałem w internecie inspiracji i to całkiem dobrze. Znalazłem wiele na stronie internetowej http://bralbym.to/o-czym-snia-faceci-pomysly-prezenty/ Gdzie jest wiele ciekawych propozycji na prezent dla faceta. A co Wy o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie.
Szyntela
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 7:19, 06 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja nie mam żadnych dzieci w otoczeniu, prezenty kupuję tylko dorosłym. Na przykład teraz idzie do mnie pocztą narzuta na łóżko czarna. Może to dobrze, że znajomi nie mają jeszcze dzieci Razz
da8miann
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 19:07, 06 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Teraz nie warto kupować drogich prezentów dzieciom bo one tego nic nie szanują, zaraz im się znudzą i rzucają w kąt..
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Bronx34
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 4:01, 07 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja już od dawna nie kupiłam nikomu żadnego prezentu. Mam nadzieję, że uda mi się coś zrobić zawsze własnoręcznie.
panczenista
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 14:27, 07 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Osobiscie nie przepadam za robieniem prezentow. Czesto zdarza mi sie kupic cos nietrafionego i osoba obdarowywana nie jest zbyt zadowolona. Od jakiegos czasu w prezencie daje jedynie pieniadze oraz jakies drobne upominki. Stawiam glownie na cos przydatne, zazwyczaj dolaczam kawe lub herbate. Propo herbaty jakis czas temu dzieki znajomej z pracy odkrylem jedna z lepszych jakie pilem http://www.bifix.pl/nasze-produkty/herbaty-czarne-ekspresowe Wczesniej nie przepadalem za czarna herbate i troche sie dziwie samemu sobie. Naprawde zachecam do sprobowania. A Wy macie jakies swoje ulubione?
mar3k
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 19:59, 07 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Bardzo ciekawy pomysl na prezent. Ja tam daje zawsze pieniadze i tyle w temacie.
jon
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 21:06, 16 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A co myślicie o prezencie na wyrost? Myślałam o jakimś podarunku dla chrześniaka, który mógłby mu przypominać o mnie, gdy już będzie dorosły - np. o zegarku. Czy taki klasyczny Lacoste https://www.e-watches.pl/zegarki-meskie/lacoste by się sprawdził?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat