Biłgorajskie :: Zobacz temat - ogrzewanie, a oszczędzanie

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

ogrzewanie, a oszczędzanie Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia
Autor Wiadomość
koniusia
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 12:14, 02 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Oczywiście, tutaj się całkowicie zgodzę. Nie rozumiem ludzi, którzy idą na taniznę przy ocieplaniu murów, a potem płacą 2x więcej za ogrzewanie. Ja postawiłam na sprawdzoną, niemiecką markę Caparol i ich system Longlife i naprawdę jestem z wyboru zadowolona. Zimą ciepło utrzymuje się bardzo długo, latem natomiast wewnątrz panuje przyjemny chłód. Czuć na własnej skórze, że izolacja jest najwyższej jakości
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon 20:32, 09 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Faktycznie nawet przy najlepszym ogrzewaniu, w sytuacji jeżeli nie zadbamy o odpowiednią izolację murów, musimy się liczyć ze sporymi stratami ciepła. Przy czym jednak sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak ogrzewaniem gazem z butli od LPG DIRECT https://lpgdirect.pl/ . Firma ta działa na terenie m.in. województwa łódzkiego, ale też zajmuje się montażem instalacji. Jednocześnie tego typu rozwiązanie jest dostępne w stosunkowo przystępnej cenie, a co więcej w pełni ekologiczne.
carolina91
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 15:21, 16 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Gdybyś szukał odpowiedniego systemu kominowego i wentylacyjnego do domu to radzę zajrzeć na https://www.schiedel.com/pl/ Schiedel jest wiodącą marką na rynku europejskim. ich systemy są najlepsze, myślę, że znajdziesz tam odpowiedni system do swojego domu.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat