Biłgorajskie :: Zobacz temat - Rozbudowa firmy

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Rozbudowa firmy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
samoludek26
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 12:25, 08 Gru 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Od dawna myślałam o rozbudowie firmy,a teraz mam na to finanse, więc dlaczego nie spróbować? Wink To firma informatyczna, więc rozbudowa polegać będzie na zwiększeniu liczby stanowisk, a także powiększeniu serwerowni - i tego będzie dotyczył mój post. Serwerownia, którą chcę "doposażyć" wyposażona jest w klimatyzację precyzyjną, dlatego myślałam o szafy serwerowej tzw. wyspie zimna, która poprawiłaby warunki chłodzenia w pomieszczeniu. Może któraś z Was miała do czynienia z tego typu szafą? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy w Waszych przypadkach rozbudowa firmy wyszła Wam na dobre?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 10:51, 22 Gru 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pewnie przydadzą ci się meble, dla nowych pracowników, więc zapoznaj się z tą propozycją http://nonameoffice.pl/12-meble-gabinetowe Ciekawa oferta i spory wybór.meble odpowiednio dobrane, stwarzają klimat, a do efektywnej pracy powinien on być jak najlepszy.
Szyntela
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Sro 0:44, 30 Gru 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeśli to firma informatyczna, to przede wszystkim musisz kupić nowy,lepszy sprzęt. Znajomy też kupował niedawno komputery i wszystkie je ma ze sklepu euro. Ja ostatnio wyhaczyłam u nich odkurzacz http://www.euro.com.pl/odkurzacze,_Electrolux.bhtml Ogólnie sporo promocji mają.
dmal
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 11:30, 01 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Fajny pomysł. Firmy informatyczne mają ogromny potencjał, więc na pewno rozbudowa bardzo Ci się opłaci Wink

Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 10:00, 21 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja też chcę rozbudować firmę, ale najpierw muszę popracować nad poprawą organizacji, którą obecnie kuleje. Niestety niektóre działy bardzo słabo ze sobą współpracują, niektóre decyzje podejmowane są zbyt wolno co w dużym stopniu spowalnia funkcjonowanie całej firmy, a także komunikacja w mojej firmie nie ma się zbyt dobrze i niektórzy pracownicy unikają rozmów jak ognia. Musze to zmienic przed rozbudową, bo jeśli teraz rozbuduje firmę, to zapanuje chaos. Myślałam o zleceniu takiej usługi http://processum.pl/uslugi/optymalizacja-struktur/przeglad-organizacyjny/ , bo czytałam o niej pozytywne opinie. A Wy co o niej sądzicie?
Marlena77
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 11:57, 28 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Na rozbudowę firmy często jest potrzebna większa gotówka. Niektóre inwestycje są bardzo kosztowne. Jest teraz wiele opcji kredytów np kredyt123, opinie co prawda na temat kredytów na firmę są podzielone ale moim zdaniem to nic strasznego. Wiadomo, ze lepiej się nie zadłużac ale czasem unowocześnienie firmy to byc albo nie być na rynku....
poko
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 9:22, 16 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

samoludek26 napisał/a:
To firma informatyczna, więc rozbudowa polegać będzie na zwiększeniu liczby stanowisk, a także powiększeniu serwerowni - i tego będzie dotyczył mój post. Serwerownia, którą chcę "doposażyć" wyposażona jest w klimatyzację precyzyjną, dlatego myślałam o szafy serwerowej tzw. wyspie zimna, która poprawiłaby warunki chłodzenia w pomieszczeniu.

Jak chcesz się brać za rozbudowę infrastruktury sieciowej w firmie to mogę Ci polecić http://thomas-it.pl/ my tam właśnie zamawialiśmy sporo sprzętu tego rodzaju.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
BetaBez2
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 12:37, 17 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Z reguły rozbudowa firmy wychodzi na dobre, oczywiście jeżeli jest to poparte odpowiednimi wyliczeniami.
olinda87
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 11:23, 19 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A co myślicie o wykupieniu kursu językowego (np.: http://www.eurodialog.pl/oferta/jezyk-angielski ) w celu wyszkolenia pracowników? Branża informatyczna i możliwość wyjścia na zagraniczne rynki Smile
Kajka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pon 11:32, 19 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja jak na razie nie myśle o rozbudowie firmy bo dopiero co ją zalożyłam, ale po cichu licze na to ze wszystko szybko się rozkręci i będe mogła pozwolić sobie na wieksze inwestycje. Obecnie staram sie trzymać porad zawartych w tym artykule: http://performance360.pl/jak-sprzedawac-ubrania-przez-internet-start-up-fashion/ i muszę przyznać ze zaczyna to procentować więc być moze nowy rok przyniesie nowe rozwiązania. Bardzo mnie to cieszy.
Bambi
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 4:13, 27 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak będziecie na etapie elewacji to zapisz sobie ten adres www.piaskowieciwapien.pl. Nie będziecie mieć więcej problemów z dostawcą kamienia Wink

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 7:56, 28 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

albo poszukaj inny budynek, weź usługi przeprowadzki warszawa i tyle. zrobią wszystko za ciebie
alek90
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 12:02, 04 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeśli jesteś gotowy na rozbudowę firmy, to jak najbardziej nie ma na co czekać, musisz zaryzykować i zobaczyć czy rozbudowa przyniesie korzyści Smile

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 11:02, 05 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Trzeba się rozwijać. Nie można stać w miejscu. Mam nadzieję, że uda się jakoś wszystko poukładać i będzie to sukces.
poko
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 6:46, 14 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

samoludek26 napisał/a:
Od dawna myślałam o rozbudowie firmy,a teraz mam na to finanse, więc dlaczego nie spróbować? Wink To firma informatyczna, więc rozbudowa polegać będzie na zwiększeniu liczby stanowisk, a także powiększeniu serwerowni - i tego będzie dotyczył mój post.

Jak chodzi o sprzęt do serwerowni to zobacz tutaj, zresztą powinieneś tam znaleźć wszystko do rozbudowy infrastruktury sieciowej w firmie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat