Biłgorajskie :: Zobacz temat - Jak się reklamować?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Jak się reklamować? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes
Autor Wiadomość
hiacynta
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 18:43, 26 Lip 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jaka według Was jest najskuteczniejsza forma promocji? Myślicie, że warto wdrożyć kampanię na platformie typu: serwersms.pl, która obsługuje masową wysyłkę wiadomości tekstowych?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
EwelinaStrykowska
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 10:19, 17 Lis 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Zależy co chcesz promować i gdzie? Liczy się też grupa docelowa. Generalnie jak masz duży budżet to możesz reklamować się gdzie popadnie ale lepiej zlecić to większym firmom, które mają zniżki i ciekawe promocje.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 6:01, 14 Gru 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Co tam się będziesz bawiła w jakieś SMS-y. Puść przez miesiąc reklamę przed wieczorną pogodą w TVP1 i będzie dobrze Very Happy

Kajka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pią 10:16, 12 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Myśle że w dzisiejszych czasach za mało doceniamy siłe jaką mają bardziej tradycyjne formy marketingu jak np. komunikacja bezpośrednia. A przecież własne, kreatywne i spersonalizowane gadżety to świetny sposób na promocje. Spójrzcie na portfolio http://www.directchannel.pl/ i powiedzcie mi ze jest inaczej. Wink
kolka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 15:15, 12 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mnie sie np. wydaje, że działania w internecie sa najbardziej trafnym posunięciem. Internet jest obecnie najczęściej używanym medium więc reklamowanie się właśnie tam uważam, że ma sens. Założenie strony internetowej jest chyba podstawowym działaniem (tutaj można:https://www.nazwa.pl/hosting/) Koszty nie są takie duże a napweno mniejsze niż kiedyś.

Dodany po 1 min:

Mnie sie np. wydaje, że działania w internecie sa najbardziej trafnym posunięciem. Internet jest obecnie najczęściej używanym medium więc reklamowanie się właśnie tam uważam, że ma sens. Założenie strony internetowej jest chyba podstawowym działaniem (tutaj można:https://www.nazwa.pl/hosting/) Koszty nie są takie duże a napweno mniejsze niż kiedyś. Oczywiście w zależności od tego co chcemy reklamować możemy się ogłaszać na bilbordach czy lokalnej prasie.
mpod
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 19:38, 17 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie ma jednej recepty na skuteczną promocję. Trzeba patrzeć na branżę, grupę docelową i oczywiście możliwości finansowe.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 15:14, 15 Kwi 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie ma czegoś takiego jak "najskuteczniejsza forma promocji". Warto inwestować w różne, i dywersyfikować działania - wtedy mamy większą szansę na sukces.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 11:30, 11 Maj 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak poprzednicy uważam, że nie ma jednej idealnej formy reklamy. Jest wiele zmiennych ale na pewno trzeba znać swojego klienta. Raz sprawdzi się reklama internetowa, a czasem skuteczniejsza będzie tradycyjna (taką realizował dla mnie http://www.vizer.pl/oferta/kasetony-swietlne/, kasetony świetlne wyróżniają mój sklep od konkurencji)
Cecylia86
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sro 7:23, 01 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mam dwa sklepy internetowe z odzieżą damską, dziecięcą i męską. Oferta jest moim zdaniem bardzo dobra, bo mam sporo więcej produktów niż mają inne sklepy i ceny także są konkurencyjne. Strony moich sklepów są pozycjonowane. Nie chcę inwestować w Adwords, bo jest to bardzo droga reklama i szczerze mówiąc nie wiem, czy przynosi duże zyski, bo większośc osób ma AdBlocka... Pomyślałam o pliku produktowym i umieszczeniu go w porównywarkach cenowych Ceneo i Nokaut. Znalazłam już firmę, która mogłaby mi utworzyć taki plik, a mianowicie http://feedink.com/ . Jak sądzicie opłaca się?
magdalenka123
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 18:18, 01 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Bardzo duże znaczenie ma w firmach dział marketingu,który często nie jest doceniany, a to błąd. Stąd w mojej firmie szefostwo stawia na szkolenia w tym zakresie. Nie wiem, czy byleś na jakimś tematycznym szkoleniu? Jeśli nie, to sprawdź te szkolenia marketingowe - wiedze wykorzystasz w pracy bieżącej i zyskasz grono zadowolonych klientów, a firma zyska.
NovaSarmatia
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 21:57, 01 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Po pierwsze dobra strona www sprzedażowa.

SMS i mailing nic Ci nie da po za wydaniem kasy. Najlepszą opcją będą ad-words.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 16:52, 02 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Przede wszystkim jeśli posiadamy własną stronę internetową a żadna większa firma ją posiada, bez tego ani rusza. Wszyscy szukają produktów w Google, daje to duże rezultaty, dlatego google analytics to podstawa dla każdej firmy, idealna optymalizacja strony daje największe rezultaty które przekładają się na Google, sami zobaczcie jak dokonać dobrej optymalizacji, firma Conversion daje niezłe wskazówki na ten temat.
Maruszka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 13:51, 13 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Najlepiej sprawdzają się obecnie narzędzia internetowe - dobra agencja interaktywna możę zdziałać cuda. Wiecej polecam doczytać tutaj, o prowadzeniu działalności, konstruowaniu umów itd.[/url]
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Maho89
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 11:11, 05 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A co sądzicie o balonach reklamowych ? Czy według Was jest to skuteczna forma reklamy ? Jeśli tak to co powiecie na ofertę http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/balony-reklamowe?Itemid=102 Myślałem o tym aby postawić jest w paru miejscach w mieście oczywiscie za zgodną lokalnych władz.
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 17:53, 01 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pozycjonowanie strony jest ważne. Tu można się wiećej dowiedzieć http://marketingwsieci.pl/ile-kosztuje-pozycjonowanie-strony-infografika/ Ile kosztuje pozycjonowanie ile może trwać i na jakie frazy to robić. Dopiero potem myślałabym o reklamie. Strona musi być widoczna.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat