Biłgorajskie :: Zobacz temat - Jaka lampka na biurko

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Jaka lampka na biurko Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii
Autor Wiadomość
Stevv
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 10:12, 29 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Według mnie najlepsze są ledowe z możliwością regulacji natężenia światła. Sam z takiej korzystam. Świetnie się sprawdza. Kupiona w Agata Meble.

Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 17:45, 18 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Lampki na biuro specjalnie rodzajem światła się nie różnią, więc ja wybierając swoją postawiałam na wygląda - po prostu wybrałam taką, które wizualnie mi się spodobała Wink A zakupiłam ją online, w sklepie LumenPro.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
gocha
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 13:59, 17 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja ostatnio kupiłem fajne oświetlenie na biurko ze strony Meblik https://www.meblik.pl/lampki/. Mają tam bardzo szeroki wybór produktów do pokoju dziecka. Ostatnio córka chciała mieć swoją nową lampkę, dlatego kupiłam jej nowoczesną lampkę na biurko. Polecam tego producenta, ma wiele produktów wysokiej jakości.
Ailis
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 17:08, 27 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeżeli chodzi o lampy do biura, gabinetu to warto przejrzeć propozycje w Castoramie - lampy jarzeniowe https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/lampy-oswietlenie/oswietlenie-techniczne.html . Znajdziecie tutaj oprawy rastowe jaki i sufitowe. Dzięki nim idealnie oświetlimy dany punkt. Myślę, że jest to bardzo korzystna oferta z którą warto się bliżej zapoznać.
MichałSzpak
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 23:02, 05 Gru 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pytanie wydaje się dość proste, ale ostatnio przekonałem się, że wcale tak prosto nie jest, szczególnie z wyborem tej konkretnej. Kupowałem synowi i ta mu się nie podoba, ta jest za słaba, ta za mała. Ofert jest naprawdę masa, ale koniec końców znalazł coś dla siebie na https://lunares.pl/lampki-na-biurko. Może Wam trochę pomogę, bo z doświadczenia wiem że szukanie godzinne tych lampek nie jest przyjemne, a skoro młody wybrał sobie coś z tej stronki to może Wam również wpadnie coś w oko
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat