Biłgorajskie :: Zobacz temat - drink bar na weselu - hit dla kobiet

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

drink bar na weselu - hit dla kobiet Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket -> Usługi/Ogłoszenia
Autor Wiadomość
italodisco
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 0:02, 29 Mar 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Hit na weselach w Polsce!
Jeżeli poszukujesz obsługi barmańskiej na wesela, barmana na imprezy okolicznościowe to dobrze trafiłeś

www.barman-wesele.pl
Po dwóch latach na rynku, stwierdzamy że ta atrakcja przyjęła się rewelacyjnie , kolejki do drink baru są normą , atrakcyjne przyozdobione owocami i dodatkami drinki wyglądają fantazyjnie i przyciągają kobiety i dzieci
Szukacie czegoś co zaskoczy waszych gości? Dobrze trafiliście Wesele to wyjątkowy dzień który dzięki obsłudze barmańskiej na długo pozostanie w pamięci Waszych gości i będzie to strzał w dziesiątkę.
Oferuję państwu kolorowe drinki, zabawy i konkursy także dla tych milusińskich obsługujemy każdą imprezę na terenie województw: Małopolska, Podkarpackie, Lubelskie
Państwa poza zakupem alkoholi i soków nic nie interesuje
Na miejsce przyjeżdżamy z własnym mobilnym barem, szkłem (kilkaset sztuk) lodem, syropami barmańskimi oraz z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami barmańskimi

Obsługujemy:
wesela , poprawiany , 18 , wieczory panieńskie i kawalerskie , komunie , spotkania firmowe , party ogrodowe i imprezy okolicznościowe

jest to alternatywa dla tych co niekoniecznie muszą spożywać wódkę w czystej postaci

raz spróbujesz nie pożałujesz!!!
Więcej informacji na stronie internetowej www.barman-wesele.pl
mail: pagral5@wp.pl

tel 691 900 998

mr.myers
Ban
Ban

PostWysłany: Czw 1:36, 19 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A według mnie to niepotrzebne. Chociaż może ciekawe. He he, jak planowanie ślubu - przednia zabawa:D A na serio, tylko wybór akcesoriów ślubnych sprawiał mi przyjemność http://slub-market.pl/
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
italodisco
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 2:04, 17 Lut 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

mr.myers napisał/a:
A według mnie to niepotrzebne. Chociaż może ciekawe. He he, jak planowanie ślubu - przednia zabawa:D A na serio, tylko wybór akcesoriów ślubnych sprawiał mi przyjemność http://slub-market.pl/

minęły prawie dwa lata od wpisu i stwierdzam że bardzo potrzebne dla kobiet !!!
Mały % kobiet pije czystą wódkę mając do wyboru Sex on the beach , Malibu czy Mojito

renigan
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 8:42, 19 Sty 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Fajny pomysł na wesele, sam jestem podczas organizacji tej uroczystosci i mamy prawie wszystko już zapięte na ostatni guzik, szkoda ze wczesniej nie widzialem czegoś takiego Smile

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 12:35, 19 Sty 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

renigan napisał/a:
Fajny pomysł na wesele, sam jestem podczas organizacji tej uroczystosci i mamy prawie wszystko już zapięte na ostatni guzik, szkoda ze wczesniej nie widzialem czegoś takiego Smile

Nawet w piątek nie jest za późno:) - w sezonie lód mamy robiony w kostkarce na bieżąco alkohole i soki mamy gotowe w sobotę rano kupujemy tylko świeże owoce oraz zioła

inny problem to wolne terminy , tak się drink bar przyjął na weselach że sierpień i wrzesień jest cały zajęty:)

Retoll
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 8:28, 06 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pewnie że to jest bardzo dobre rozwiązanie, większość kobiet nie chce pić czystej wódki i wolałby jakieś fikuśne drinki a taki bar może takie coś zapewnić. Dodatkowa atrakcja na weselu.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket -> Usługi/Ogłoszenia

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat