Biłgorajskie :: Zobacz temat - ONR w Biłgoraju

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

ONR w Biłgoraju Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl
Autor Wiadomość
HugeBoy
Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Sro 15:56, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Metallinka napisał/a:
Napisał w temacie, że skoro nie skutkują wiadomości prywatne do modów, poprosił publicznie o zamknięcie tematu. Aczkolwiek ja żadnej wiadomości nie dostałam Smile

To masz chyba coś nie tak z oczami bo nic takiego nie napisałem ,więc nie widzę powodu dla którego miała byś dostać taką wiadmość. Tak a propo to widze tu dwóch moderatorów ,którzy działają na szkodę innych moderatorów bądź Administratorów a nawet ich oczerniają ,ktoś z wami powinien zrobić porządek. Tak a propo to jak takie popaprane osoby trafiły do moderowania forum Biłgorajskiego ?

"misiek" skoro myślisz ,że jestem nastolatkiem to czemu się nie chcesz zemną spotkać ? Dziecka się boisz ? No coś ty.
Pokrzykiwanie hehe dobre sobie. Popatrz na siebie hipokryto. Nie widziałeś żadnych odnośników do np. emerytur. no no w takim razie jesteś bardziej tępy niż myślałem. Patrząc na ciebie zaczynam myśleć ,że szukanie naprawdę boli. Więc albo nie chce ci się ruszyć **** i poszukać albo jesteś zwykłym kłamcą. Tak jak wspomniałem wcześniej w temacie o ONR nie będą udzielane ŻADNE odpowiedzi z naszej strony ,a temat prędzej czy później zniknie z tego forum.
Nie zamierzam strzępić sobie na ciebie języka bo szkoda mi nerwów na takiego chłystka i leszcza jakim jesteś. Nie zniżę się do twojego poziomu. OFF

„Litość dla komunistów i innych zdrajców Narodu to zbrodnia."
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
hardcore77
Gaduła
Gaduła

PostWysłany: Sro 16:19, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

[/quote]

Tak a propo to widze tu dwóch moderatorów ,którzy działają na szkodę innych moderatorów bądź Administratorów a nawet ich oczerniają ,ktoś z wami powinien zrobić porządek. Tak a propo to jak takie popaprane osoby trafiły do moderowania forum Biłgorajskiego ?

[/quote]
Skoro widzisz takie osoby to pokaż mnie to palcem bo jakoś nie zauważyłem żeby działały na jakąkolwiek szkodę lub też ich oczerniały.

Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro 21:03, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

HugeBoy dorobil sie kolejnego ostrzezenia. Nawet moja cierpliwosc ma swoje granice.
http://www.forum.lbl.pl/viewtopic.php?p=113555#113555

Cytat:
Nie będą już udzielane żadne odpowiedzi lewakom, macie pytania to zapraszamy na nasze spotkania, kłócić z wami się też nie zamierzamy, gdyż uważamy, że na takie osoby jak wy, nie mające żadnych wartości, poszanowania własnej Ojczyzny, kpiących z wartości Chrześcijańskich, od lat pielęgnowanych przez Polaków, szkoda nerwów. Osoba która założyła ten temat ("waza") nie jest członkiem ani nawet kandydatem ONR, więc niema ona prawa wypowiadać się w sprawie ONR od wewnątrz. Skoro nie skutkują wiadomości do Administratorów tego forum prywatne, pisze publicznie: Proszę o usunięcie tego tematu.
Do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć, że tyle lewactwa się przelewa na tym forum.

Chodzilo mi dokladnie o ten tekst.

-Jaki jest szczyt chamstwa?
-Zagłosować na PiS i wyjechać do Irlandii Very Happy
HugeBoy
Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Pią 13:34, 16 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Metallinka napisał/a:
HugeBoy dorobil sie kolejnego ostrzezenia. Nawet moja cierpliwosc ma swoje granice.
http://www.forum.lbl.pl/viewtopic.php?p=113555#113555

Cytat:
Nie będą już udzielane żadne odpowiedzi lewakom, macie pytania to zapraszamy na nasze spotkania, kłócić z wami się też nie zamierzamy, gdyż uważamy, że na takie osoby jak wy, nie mające żadnych wartości, poszanowania własnej Ojczyzny, kpiących z wartości Chrześcijańskich, od lat pielęgnowanych przez Polaków, szkoda nerwów. Osoba która założyła ten temat ("waza") nie jest członkiem ani nawet kandydatem ONR, więc niema ona prawa wypowiadać się w sprawie ONR od wewnątrz. Skoro nie skutkują wiadomości do Administratorów tego forum prywatne, pisze publicznie: Proszę o usunięcie tego tematu.
Do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć, że tyle lewactwa się przelewa na tym forum.

Chodzilo mi dokladnie o ten tekst.

Jesteś administratorem ? Twoim działaniem powinnaś zostać natychmiastowo usunięta z funkcji moderowania ,bo chyba nie wiesz na czym to polega ,nie umiesz czytać ,i jesteś stronnicza. (niejedno krotne obrazy skierowane do mnie ,nie są łamaniem regulaminu? ciekawe...)
Hardcore :Cookie Monster (moderator) obraził osobe ,która zamknęła temat (nawet powinna go usunąć bo osoba ,która założyła ten temat nie ma żadnego pojęcia ,i w żadnym stopniu nie jest z nami związana).
"Zapytam wprost: co za kretyn zamknal i przeniosl temat o ONRze do szamba?" Tymi oto słowami obraził Administratora bo Administrator zamknął ten temat (nie musi on podawać ŻADNEGO powodu dla czego to zrobił ,chociaż tylko tępak by nie zrozumiał dla czego)
Metallina obraziła administracje wznawiając ten temat. W takich okolicznościach powinna zostać bezpowrotnie zbanowana.

galaza - jesteś kłamcą i oszczercą ,pokaż mi chociaż JEDNO sformułowanie gdzie wyrażam się do WSZYSTKICH ludzi.
Przypominam ci że pierwsza osobą jaka zaczęła wyzywać to byłeś TY !
A ja tylko stwierdzałem fakty i odpowiednio do danej sytuacji cię określałem.
Nie pozwole sobie aby jakieś brudy społeczne mnie oczerniały.
A jak wcześniej napisałem ,temat który widnieje w rozmowach w toku uważam za zamknięty i odpowiedzi w nich żadnych nie zobaczycie.

Metallina: a czy ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem!?!

Idź do okulisty skoro nie widzisz kto kogo obraża ,i tylko mi zwracasz uwagę.

galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Pią 14:19, 16 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja? a kogo tam wyzwalem i gdzie? pokaz mi chociaz jeden post bo nie wiem co masz na mysli.
a teksty o lewakach i o tym ze nie jestesmy Polakami? to mnie obraza a gadasz takie bzdury bez przerwy. to ze jestem klamca pedałem, ze sie osmieszam ale sam nie powiedziales nic sensowniejszego. poczytaj kazdy Twoj post i zobacz co w nich napisales. w kazdym probujesz na sile zrobic z kogos idiote. ja nie potrzebuje takich znajomych. moze w Twoim otoczeniu to normalne ale dla mnie kontakt z takimi ludzmi to strata czasu. pierwsze co zrobiles jak ktos okazal niechec do ONR-u to zwyzywales. dopiero ludzie ktorzy nie naleza do tej organizacji zaczeli jakies sensowne argumenty stawiac od ktorych sie zreszta odciales. jedyne co przez Ciebie przemawia to chamstwo i negatywne nastawienie do ludzi o innych pogladach. a teraz bawimy sie z Toba jak z malym rozwydrzonym dzieckiem... szkoda czasu na ten ONR. sam jestes brudem marginesem ktory niczego nie jest w stanie dac spoleczenstwu, ktory nie jest sklonny do wspolegzystencji. taki typwy wiesniak

Ostatnio zmieniony przez galaza dnia Pią 14:30, 16 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
HugeBoy
Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Pią 14:30, 16 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

galaza napisał/a:
ja? a kogo tam wyzwalem i gdzie? pokaz mi chociaz jeden post bo nie wiem co masz na mysli.
a teksty o lewakach i o tym ze nie jestesmy Polakami? to mnie obraza a gadasz takie bzdury bez przerwy

Nigdy nikt nikomu nie zarzucił ,że nie jest Polakiem ,tylko co najwyżej ,że nie zachowuję się jak Polak. Kolejna osoba ,która czytać ze zrozumieniem nie umie. Ładnie ładnie hehe ,może czas wrócić do podstawówki ?
galaza napisał/a:
wiec dowiedzielismy sie ze prawdziwy prawicowiec i prawdziwy narodowiec z ONR-u obraza i wyzywa wszystkich ludzi. ja nie popieram takich postaw i nigdy nie popre ONR-u szczegolnie po tym jak udowodnili tutaj jakie maja podejscie do innych ludzi.

W tym poście mnie obrażasz.
"Nikt nie poprze ONRu" a to ciekawe ,bo w całej Polsce jest kilkanaście tysięcy członków ,jeszcze więcej sympatyków.
Na różnych portalach społecznościowych jest po kilkadziesiąt tysięcy osób popierających ONR. Więc kolejny raz pokazujesz ,że jesteś kłamcą. Czy ty naprawdę z każdym postem musisz udowadniać jaki ty to jesteś "mądry"? Ani jednego postu twojego nie można znaleźć ,który jest poparty jakimikolwiek faktami.
Jesteś po prostu zwykłym kłamcą ,błaznem i krętaczem.

galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Pią 14:31, 16 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

faktem sa wasze dzialania i Twoje teksty wiec nie wymyslaj i nie przedzezniaj

Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Pią 14:34, 16 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

galaza napisał/a:
faktem sa wasze dzialania i Twoje teksty wiec nie wymyslaj i nie przedzezniaj

Haha ,moje teksty ? Takie ,że nie daje się obrażać i fałszować tego co mówię ?

Jakie działania masz na myśli ? Po raz kolejny wymyślasz ,być może większość osób jest przeciwko mnie na tym forum ,ale w prawdziwym świecie większość osób jest przeciw wam.

hardcore77
Gaduła
Gaduła

PostWysłany: Pią 16:14, 16 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Hura,w końcu dowiedzieliśmy się prawdy o sobie...brawo HugeBoy.Oscara dla tego pana proszę albo jakąś inną nagrodę

Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią 16:44, 16 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

HugeBoy
Nie jestem ani głupia, ani ślepa. Czytać potrafię ze zrozumieniem. Post Galazy który podałeś jako przykład obrażania Ciebie... Wybacz-dla mnie kpina. Wszyscy tutaj jesteśmy dorosłymi ludźmi i tak się zachowujemy, jednak Ty zdaje się jesteś nastoletnim no-lifem, który spędza całe dni przy kompie i klnie na tych którzy się nie zgadzają z jego zdaniem, a do tego niewiele wie o życiu.

Od tej chwili, jak przeczytam jeden post obrażający kogokolwiek, dla Ciebie BAN. O to samo proszę innych użytkowników forum-nie traćcie czasu na obrażanie innych-nie mam czasu na dawanie ostrzeżeń Smile Żeby nie było że jestem stronnicza!

SpirosMetaxa
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob 17:34, 17 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

HugeBoy: za brudy społeczne ;] III.
Pan Szymonek bo raczej tak ma na imie chyba sie za bardzo poczuł na tym forum ;]

Niestety nie mam już czasu zajmować się forum tak jak kiedyś, ale metalinka sobie radzi Razz ale na HugeBoy będę teraz zwracał uwagę Smile
Niefortunnie nie mogę go nawet zbanować, jestem tylko moderatorem. Taka opcje posiadają tylko i wyłącznie Admini. Niestety, bo juz dawno bym go przyciszył.

Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Nie 1:37, 18 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

SpirosMetaxa napisał/a:
HugeBoy: za brudy społeczne ;] III.
Pan Szymonek bo raczej tak ma na imie chyba sie za bardzo poczuł na tym forum ;]

Niestety nie mam już czasu zajmować się forum tak jak kiedyś, ale metalinka sobie radzi Razz ale na HugeBoy będę teraz zwracał uwagę Smile
Niefortunnie nie mogę go nawet zbanować, jestem tylko moderatorem. Taka opcje posiadają tylko i wyłącznie Admini. Niestety, bo juz dawno bym go przyciszył.

Pan Szymonek ? a to ciekawe, haha.
To teraz imienia/pseudonimy przyznajecie użytkownikom ?
Jak zrobie maila święty mikołaj to będę świętym mikołajem ?
No po prostu przerażenie mnie łapie ,kto te forum modernizuje. Administratorzy chyba nie mieli pojęcia komu dawali modów. (jestem o tym przekonany bo znam osobiście niejednego z nich i wiem jaki oni wysoki poziom reprezentują sobą w przeciwieństwie do was)
Zaniżacie poziom intelektualny tego forum i psujecie jego dobrą opinie. W sumie tak naprawdę teraz widzę dla czego nikt tu nie chce zaglądać
,nikomu się nie chce czytać waszych farmazonów.
Kończę wszelką dyskusję z wami. Nie zamierzam kłócić się z takimi osobnikami i wsiąkać w wasze puste ,niczego nie wnoszące ,i nie poparte żadnymi faktami słowa.

Misiekhc
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie 14:44, 18 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ot i znalazł się Hugeboy...człowiek konkretu Very Happy Chciałbym przeczytać chociaż jedną jego merytoryczną wypowiedź. Może wtedy zakiełkowałaby nadzieja, że coś z tego chłopca może być. Niestety obawiam się, że maks...kaczka.
Takie pokemony są czasem potrzebne choćby nawet, żeby Spiros się pokazał Very Happy

PS. Odtrułem się.
galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Nie 20:15, 18 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

jedyne argumenty jakie ma wycwiczyl na silowni Smile

Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon 12:40, 19 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Czytałam wypowiedzi jego i Miśka. Poza tym, że lubię Miśka czytać, to uważam że w sporze z Hugeboyem miał chłopak naprawdę fajne argumenty, a w zamian dostał stos wyzwisk Smile

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat