Biłgorajskie :: Zobacz temat - ONR w Biłgoraju

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

ONR w Biłgoraju Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl
Autor Wiadomość
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Wto 7:14, 06 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Zapytam wprost: co za kretyn zamknal i przeniosl temat o ONRze do szamba? Jakie byly ku temu podstawy, bo chyba nie to ze jakiemus nastolatkowi nie podobalo sie co tam sie wypisuje?

To forum juz totalnie zeszlo na psy. Ostatni w miare zywy temat i do kasacji. Tutejsi moderatorzy to totalna tragedia.

hardcore77
Gaduła
Gaduła

PostWysłany: Wto 8:22, 06 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Cytat:
Nie będą już udzielane żadne odpowiedzi lewakom, macie pytania to zapraszamy na nasze spotkania, kłócić z wami się też nie zamierzamy, gdyż uważamy, że na takie osoby jak wy, nie mające żadnych wartości, poszanowania własnej Ojczyzny, kpiących z wartości Chrześcijańskich, od lat pielęgnowanych przez Polaków, szkoda nerwów. Osoba która założyła ten temat ("waza") nie jest członkiem ani nawet kandydatem ONR, więc niema ona prawa wypowiadać się w sprawie ONR od wewnątrz. Skoro nie skutkują wiadomości do Administratorów tego forum prywatne, pisze publicznie: Proszę o usunięcie tego tematu.
Do dnia dzisiejszego nie mogę uwierzyć, że tyle lewactwa się przelewa na tym forum.

To ja już chyba czegoś nie kumam, ktoś mi wytłumaczy?Waza założył temat i pierwsze posty a tu nagle po 18 stronach pisania,wypowiadania itp okazuje się że nie jest on członkiem ani nawet kandydatem na członka do ONR ??WTF ??
To jedna sprawa a dwa do HugeBoy aż tak doskonale nas znasz że wiesz że nie posiadamy żadnego poszanowania dla Ojczyzny ??że tylko potrafimy kpić z wartości chrześcijańskich? A co do lewactwa pokaż mi jakiś punkt w regulaminie tego forum gdzie zabrania się "lewakom" jak to określasz ludzi myślących inaczej niż Ty zabierania głosu i wolności wypowiedzi na forum. Jeżeli czegoś takiego nie ma możesz tylko zamknąć buźkę i pisać dalej.

Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Wto 21:11, 06 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Cookie Monster napisał/a:
Zapytam wprost: co za kretyn zamknal i przeniosl temat o ONRze do szamba? Jakie byly ku temu podstawy, bo chyba nie to ze jakiemus nastolatkowi nie podobalo sie co tam sie wypisuje?

To forum juz totalnie zeszlo na psy. Ostatni w miare zywy temat i do kasacji. Tutejsi moderatorzy to totalna tragedia.

mądrego to i warto poczytać

a co do rozpaczliwego ostatniego posta z rzeczonego wątku, to rzeczywiście kolega zapomniał, że forum służy do wymiany zdań - jakiekolwiek by one nie były. nie ma co się żalić. nie przystoi.

faktycznie wygląda na to, że z tym wątkiem forum powoli umiera, czy też przeobraża się w serwis ogłoszeń lokalnych.

"Faszyzm – to nie oddziały SA lub „Czarnych Koszul” maszerujące ulicami. Faszyzm – to urzędnicy w zarękawkach, dyrygujący tym, co ma robić kapitalista w „swojej” fabryce, ojciec ze „swoim” dzieckiem – a czasem: ilu Żydów (albo anty-semitów) posłać do Oświęcimia. "
JKM
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
HugeBoy
Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Wto 22:09, 06 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pocieszę cie nie jestem żadnym nastolatkiem bo mam "troche" więcej niż 18 lat. Od początkowych stron były wysyłane maile z prośbą o usunięcie tematu.

hardcore77 - nie ma nigdzie napisanego tego, żyjemy w wolnym kraju każdy może myśleć jak chce, tylko za to co piszecie na forum (chodzi mi o wielokrotne obrazy w naszą strone) możecie odpowiadać w życiu, nie myślcie sobie ,że w internecie jesteście bezkarni. Załóżcie sobie temat sami jak was tak bardzo interesuje i na pytania też sobie odpowiadajcie sami, BO NIKT OD NAS WAM ŻADNEJ ODPOWIEDZI JUŻ WIĘCEJ NIE UDZIELI a co ważniejsze nie będzie się z wami użerał. Tak jak napisałem wcześniej, macie jakieś pytania ,zapraszamy na spotkania.

„Litość dla komunistów i innych zdrajców Narodu to zbrodnia."
Misiekhc
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro 14:35, 07 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

jakim prawem decydujesz za innych . W tym temacie akurat dyskutowałem ja z jeszcze jednym użytkownikiem nie należącym do ONR. A co Wy jesteście "Tajne nauczanie", że mówić nie wolno? To jest zwykła kompromitacja z waszej strony i pokazuje co macie do zaoferowania. Nie chcecie podjąć dyskusji, wyręczają was ludzie spoza organizacji. Czego się boicie?

PS. Odtrułem się.
HugeBoy
Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Sro 15:09, 07 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Misiekhc napisał/a:
jakim prawem decydujesz za innych . W tym temacie akurat dyskutowałem ja z jeszcze jednym użytkownikiem nie należącym do ONR. A co Wy jesteście "Tajne nauczanie", że mówić nie wolno? To jest zwykła kompromitacja z waszej strony i pokazuje co macie do zaoferowania. Nie chcecie podjąć dyskusji, wyręczają was ludzie spoza organizacji. Czego się boicie?

Haha, napisałem wyżej załóżcie sobie temat i piszcie pytania i sami sobie na nie odpowiadajcie. Dyskusje to możemy podejmować na spotkaniach. My czego się boimy ? To raczej wy czego się boicie skoro na te spotkania przyjść nie chcecie.

galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Sro 15:35, 07 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

my jestesmy forumowiczami a nie ONR-owcami.

Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw 7:52, 08 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Po co mamy przychodzić na spotkania skoro nikt z was nie chce wyjaśnić nam podstawowych zagadnień? Po co mamy przychodzić skoro nikt nie wyjaśnia co na tych spotkaniach jest omawiane?
Jeżeli po to, żeby wysłuchiwać jakiegoś ducze to szkoda czasu.

PS. Odtrułem się.
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Nie 15:37, 11 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

riggael napisał/a:

faktycznie wygląda na to, że z tym wątkiem forum powoli umiera, czy też przeobraża się w serwis ogłoszeń lokalnych.

Niestety, a kiedys to bylo takie zywe miejsce. Niestety opatrznosc nie za bardzo interesuje sie tym miejscem, zeslala moderatorow ktorzy sa po prostu tragiczni. Nawet nie maja odwagi napisac kto zamknal temat i dlaczego. Buractwo najwyzszej klasy.

HugeBoy napisał/a:

Haha, napisałem wyżej załóżcie sobie temat i piszcie pytania i sami sobie na nie odpowiadajcie. Dyskusje to możemy podejmować na spotkaniach. My czego się boimy ? To raczej wy czego się boicie skoro na te spotkania przyjść nie chcecie.

Skoro uwazacie ze internet nie jest dobrym miejscem na dyskucje o oenerkach to po jaka cholere dyskutowaliscie? Czym sie bedzie roznil temat zamkniety od tego ktory, jak sugerujesz, powinnismy sobie otworzyc? Zmien dragi synku.

HugeBoy
Niemowa
Niemowa
III ostrzeżenie

PostWysłany: Wto 22:05, 13 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Niestety, a kiedys to bylo takie zywe miejsce. Niestety opatrznosc nie za bardzo interesuje sie tym miejscem, zeslala moderatorow ktorzy sa po prostu tragiczni. Nawet nie maja odwagi napisac kto zamknal temat i dlaczego. Buractwo najwyzszej klasy.

Kiedyś było to żywe miejsce ,i ja to doskonale pamiętam.
Póki takie buraki jak ty i inne lewactwo twojego pokroju nie zaczęło się spinać na tym forum.

galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Sro 4:13, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

chamstwo lepsze od lewactwa? szkoda takich jak Ty. wątroba Ci szybko padnie od tej żółci

Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Sro 7:00, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

HugeBoy napisał/a:

Kiedyś było to żywe miejsce ,i ja to doskonale pamiętam.
Póki takie buraki jak ty i inne lewactwo twojego pokroju nie zaczęło się spinać na tym forum.

Bylem juz na tym forum roznie okreslany, moge byc i lewakiem. Mam tylko pytanie, co to jest lewactwo? Tylko nie pisz prosze ze to ja i mi podobni, prosze o konkrety. O stosunek do np religii, panstwa, aborcji, emigracji, gospodarki itd, itp. Same konkrety.
I czemu nie odniosles sie do tej czesci mojej wypowiedzi ktore dotyczyla Ciebie?

A wracajac do glownego tematu, czasami pojawiaja sie na tym forum moderatorzy, pewnie czytaja ten watek. Nie maja jaj aby odpowiedziec na proste pytanie? Kto i dlaczego zamknal watek o ONRze?

Metallinka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro 12:24, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dobra chłopaki, wygląda na to że jestem jedynym moderatorem zaglądającym (od czasu do czasu) na forum. Nie wiem kto zamknął ten wątek, aczkolwiek musiał to zrobić na życzenie HugeBoya. Zgadzam się że forum to miejsce do wymiany opinii. Prowadziliście w tym temacie ożywioną dyskusję, ani razu w sumie regulaminu nie złamaliście-chyba że coś przeoczyłam. Chociaż tutaj zwracam się do HugeBoya: radzę Ci przystopować trochę z nazywaniem forumowiczów lewakami. Znam paru z nich i ręczę za nich, że to w porządku chłopaki są. Napinasz się jak nie wiem co, jak Misiek chce się od Ciebie paru rzeczy o ONR dowiedzieć. Sama tej organizacji nie popieram, aczkolwiek nie oznacza to że nie mogę wyrazić swojej opinii. Myślę, że mogę temat przywrócić, jak chcecie. Smile

Ok, temat przywrócony. Mam nadzieję że żaden kolega moderator nie strzeli na mnie focha, że tak zrobiłam. Tak jak pisałam, na forum nie przesiaduję za często, brak czasu itd. Poprosiłam kolegę Hardcore77 żeby mnie informował o takich wybrykach.

Więc prośba do innych moderatorów: proszę wątku nie zamykać!

Dziękuję za uwagę. Idę ogarniać chałupę przed długim weekendem! Smile

-Jaki jest szczyt chamstwa?
-Zagłosować na PiS i wyjechać do Irlandii Very Happy
hardcore77
Gaduła
Gaduła

PostWysłany: Sro 12:31, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dokładnie,cały temat mógłby być przywrócony a nawet powinien.No i może w końcu ktoś z modów się przyzna że zamknął temat ?Mamy chyba prawo wiedzieć po co i dlaczego.To że HugeBoy prosił na PW jakoś do mnie ani pewnie do innych osób nie przemawia.Czekamy na odzew.

Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro 12:34, 14 Mar 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Napisał w temacie, że skoro nie skutkują wiadomości prywatne do modów, poprosił publicznie o zamknięcie tematu. Aczkolwiek ja żadnej wiadomości nie dostałam Smile

-Jaki jest szczyt chamstwa?
-Zagłosować na PiS i wyjechać do Irlandii Very Happy
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Forum.lbl.pl

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat