Biłgorajskie :: Zobacz temat - Zakup laptopa- jaki sklep polecacie???

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Zakup laptopa- jaki sklep polecacie??? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii
Autor Wiadomość
Ewelinka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Sro 12:35, 23 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Hej,
własnie zastanawiam się nad zakupem laptopa. Interesuje mnie sprzęt marki Lenovo lub Asus o parametrach:ddr 3-4GB, hdd: 500GB, procesor: i5 lub jesli da rade i7 co do grafiki to pozostaje otwarta na propozycje:)cena jaką jestem w stanie przeznaczyć na owego lapka to przedział 2500-3200zł.
Moje pytanie do Was brzmi: jaki sklep ze sprzetem komputerowym możecie mi polecić ze względu na fachową obsługe oraz konkurencyjność cenową???
Zrobiłam już "pielgrzymkę" po sklepach i nadal się nie zdecydowałam. Narazie najlepszą ofertę zaproponowano mi na Komorowskiego (sklep w suterenie)- laptop lenovo y560 3gb DDR,500GB HDD oraz procesor i7, cena 3100zł- decydować się na to czy polecacie coś innego???
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
zyh
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sro 14:27, 23 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Tam mają dobre ceny, ale jak zrobiłaś wycieczkę to już wiesz gdzie najtaniej a najbardziej istotna sprawa, czyli serwis to masz, że tak powiem w nosie, ponieważ wszystkie notebooki mają gwarancję zewnętrzną, więc do sklepu iść nie musisz jak coś padnie, dzwonisz na infolinie i kurier odbiera z domu:)
Ewelinka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Sro 15:18, 23 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

zyh napisał/a:
Tam mają dobre ceny, ale jak zrobiłaś wycieczkę to już wiesz gdzie najtaniej a najbardziej istotna sprawa, czyli serwis to masz, że tak powiem w nosie, ponieważ wszystkie notebooki mają gwarancję zewnętrzną, więc do sklepu iść nie musisz jak coś padnie, dzwonisz na infolinie i kurier odbiera z domu:)

Masz racje i nawet myslałam o zakupie laptopa przez internet, ale mam jakieś dziwne wrażenie że zakup w sklepie "stacjonarnym" jest bezpieczniejszy. Najgorszą rzeczą jest fakt że sklepy w Biłgoraju mają zazwyczaj bardzo okrojony wybór towaru a marża jaka sobie narzucają jest czasami wrecz zabójcza. Oto przyklad: w Komputroniku laptop Lenovo IdeaPad z560a kosztuje w "promocji" 2899zł, na ich stronie internetowej ten sam sprzet kosztuje 2699zł a na allegro mozna już go nabyć za 2400zl...Poprostu masakra!!!I weź tu człeku coś kup!!Smile

Nie bez powodu zadałam pytanie o fachowy sklep, gdyż czasem mam wrażenie że gdy jakaś "kobita" wejdzie do sklepu komputerowego to od progu jest brana za idiotke, której wszystko można wcisnąć. Nie wiem co na ten temat sądzą inne Panie, ale krew mnie zalewa gdy ledwo co wejdę do sklepu a sprzedawca krzyczy: Ile chce Pani płytek??!!??Przyznajcie sami że to gruba przesada.
zyh
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 16:14, 24 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Cytat:
czasem mam wrażenie że gdy jakaś "kobita" wejdzie do sklepu komputerowego to od progu jest brana za idiotke, której wszystko można wcisnąć

o wypraszam to sobie Very Happy ja jak pracowałem w sklepach, to jak przychodził klient który wiedział tylko że chce kupić komputer/laptopa, to nie wciskałem żadnego kitu ino się pytałem do czego ma służyć i ile kasy chce wydać, resztę konfigurowałem i wybierałem najlepszą ofertę, a tam po schodkach właściciel jest dobrym fachowcem(gwoli ścisłości tam nie pracowałem) .
Rismok
Małomówny
Małomówny
I ostrzeżenie

PostWysłany: Czw 16:29, 24 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja bym jednak radzil zakup online, wbrew pozorom jest to bezpieczna opcja swoj komputer tak zamawialem i dotarl caly i zdrowy i zaoszczedzilem jeszcze 4 stowki Smile byle tylko nie zamawiac z komputronik.pl strasznie duza marza... Tak pozatym komputer do zwyklego uzytkowania czy jakas praca na nim gry itp?
Lanser
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią 10:39, 25 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja jak kupowalem swojego hp to wyczailem go na allegro i tak sie zlozylo ze byl z przemysla i pojechalem po niego osobiscie. byl to normalny sklep z komputerami wiec mysle ze zakupy online nie sa zle, byleby wybierac laptopy ze sklepów ktore maja swoja działanosc a nie od prywaciarzy. co do parametrów/cena to sie juz nie orientuje ale ja jestem zakochany w HP ze wzgledu na ich design i polecam ta marke Smile

powodzenia Smile

Joe
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Nie 14:42, 27 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja się zapytam po co Ci 500gb w laptopie? Nie lepiej zejść na 320 i dokupić zewnętrzny na usb 500gb lub 1tb? Ja podobnie miałem zamiar kupić w necia ale trafiłem okazje z Lublinie w vobiesie laptopa samsung i3, 4gb ram 320hdd z hdmi za 2400+100 w promocji antywirus na rok i dysk 500gb pod usb razem 2500 w Biłgoraju raczej bym tak nie kupił jakieś 7 miesięcy temu. I odradzam hp ze zintegrowaną grafiką.
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Pon 20:32, 28 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

kup komputer w uk, podobno sa one tutaj najtansze w europie. Rzuc okiem na te strony PC WORLD, CURRYS, TESCO, ARGOS, ASDA. Porownaj ceny, jesli uwazasz ze warto popros jakiegos znajomego ktory mieszka w UK aby wybral sie do wybranego sklepu i kupil Ci laptopa. Nastepnie za 20 funtow przeslesz go kurierem do polski (moge podac namiary na sprawdzonego kuriera)

Lanser
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon 21:56, 28 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Cookie Monster napisał/a:
kup komputer w uk, podobno sa one tutaj najtansze w europie. Rzuc okiem na te strony PC WORLD, CURRYS, TESCO, ARGOS, ASDA. Porownaj ceny, jesli uwazasz ze warto popros jakiegos znajomego ktory mieszka w UK aby wybral sie do wybranego sklepu i kupil Ci laptopa. Nastepnie za 20 funtow przeslesz go kurierem do polski (moge podac namiary na sprawdzonego kuriera)

a wlasnie. moj kolega kupil ostatnio lapka w uk i mowi ze zaoszczedzil 500 zl na tym modelu niz by mial w PL kupic. wiec moze warto taka opcje sprawdzic

CeSaRy
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon 23:06, 28 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A jak jest z gwarancją? Jest europejska czy tylko uk?

Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Wto 6:46, 01 Mar 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

@CeSaRy
Nie mam zielonego pojecia, ale mozna napisac do sklepu i sie zapytac.

@Lanser
Generalnie roznego rodzaju sprzety domowe sa tutaj tanie, i to nie tylko w stosunku do zarobkow. Do tego dochodza roznego rodzaju promocje, np ostatnio widzialem ogromny telewizor Sony (przekatna na oko okolo 2 metrow, moze wiecej) i kosztowal tylko 400 funtow.

Warto sprawdzic takze oferte sklepu AMAZON, w niektorych przypadkach maja oni darmowa przesylke do polski (tutaj dyskusja na temat darmowej wysylki, warto przeczytac przed skladaniem zamowienia)

Ewelinka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Sro 14:33, 16 Mar 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dzięki wielkie za wszystkie fachowe porady. Sprzęt już kupiłam i jestem bardzo zdowolona. Zdecydowałam się na zakup laptopa Lenovo IdeaPad Z560A z hdd 500gb, ddr 4gb i procesorem i5. Za laptopa zapłaciłam 2690zł i muszę przyznać że ta cena była niższa niż takiego samego sprzętu na allegro czy w komputroniku.
Co do zakupu sprzętu z Anglii to też się nad tym zastanawiałam ale okazało się że ten akurat model w Anglii jest niewiele tańszy i zrezygnowałam.
W kazdym bądź razie laptop jest i jest super. Jeszcze raz dziekuje za porady.Smile
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Nie 22:19, 16 Paź 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

CeSaRy napisał/a:
A jak jest z gwarancją? Jest europejska czy tylko uk?

Kupowalem wczoraj laptopa w sieci Currys, ale zapomnialem sie zapytac. Za to jesli go u nich ubezpieczysz (za 5 lub 9,50 £ miesiecznie) to w razie jakiejkolwiek awarii reperuja go na swoj koszt, a jak nie uda sie im naprawic sprzetu to daja kupon (na sume jaka zaplaciles za ubezpieczony sprzet) do zrealizowania w sklepie. W pierwszej opcji naprawa trwa 21 dni, w drugiej 10 + otrzymujesz od nich kolejny laptop na czas naprawy. Ubezpieczenie jest wazne na caly swiat. I jesli laptop (tv, cokolwiek co kupiles w tej sieci i jest tam ubezpieczone) sie zepsuje w polsce to dzwonisz do lokalnego przedstawiciela (dostalem gdzies ulotke z namiarami) a on cie kontaktuje z serwisem ktory jest przedstawicielem firmy. W przypadku gdy zaplaciles za sprzet mniej niz 150£, nie bawia sie w naprawianie tylko dostajesz kupon o ktorym juz wczesniej wspominalem.

nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 5:19, 08 Wrz 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja swojego laptopa kupiłam na stronie electro.pl mają spory wybór. Mam
lanovo, jestem zadowolona. Jak na moje potrzeby, to wystarczy.
Drakhtul
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 9:33, 08 Wrz 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja z kolei laptopa kupilem w xkomie, lubie ta firme, czesto kupuje u nich bo wiem ze nie bedize problemow z gwarancja i nie wcisna mi kiczu.

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat