Biłgorajskie :: Zobacz temat - Przerabianie konsoli PSP !!!

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Przerabianie konsoli PSP !!! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Agencja pracy -> Dam pracę
Autor Wiadomość
damian354
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 19:29, 19 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Co dzięki przerobieniu zyskujesz?? Proszę:

* Możliwość uruchamiania gier bezpośrednio z karty pamięci!!

* Zagrasz w gry z konsoli PSX!!
* Zgrasz grę z płytki UMD na kartę pamięci

* Uruchomisz programy typu HOMEBREW (czytnik plików textowych i pdf'ów, odtwarzacz mp3, alternatywna przeglądarka internetowa obsługująca polskie znaki, alternatywne radio internetowe, obejrzysz filmiki na YouTube, emulatory java, GBA, NEO GEO N64 i inne...)

* Uruchomisz pluginy (dodatkowe menu, zapisywanie stanu gry w dowolnym momencie, robienie screenshotów za pomocą jednego przycisku, słuchanie muzyki w trakcie grania i inne...)

* Gdy jakaś gra się przycina, bez żadnego ryzyka podkręcisz procesor konsoli z 222 MHz aż do 333 MHz

* Możliwość wgrania polskiego menu!!

Pyt: Czy każdą konsolę da się przerobić?

Odp: Na razie wszystkie starsze modele, czyli psp 1000 i 2000 te które mają pod baterią numerek mniejszy niż 8c. Modele 3000 i 2000 (te które mają pod baterią numerek 8c lub większy) są przerabialne jeżeli wgrany soft równy 5.03 lub mniejszy

Pyt: Jak mogę sprawdzić jaki mam model konsoli??

Odp: Na spodzie konsoli jest coś w stylu kodu kreskowego i jest napisane np. psp2004.... To jest właśnie model naszego psp

Pyt: Jak mogę sprawdzić jaką mam wersję oprogramowania?

Odp: W psp wchodzimy w "Settings", dalej w "System Settings", następnie w "System Information" i pozycja "System Software" mówi nam jaką mamy wersje oprogramowania.

Pyt: Czy będe mógł po przerobieniu uruchamiać gry z karty pamięci?

Odp: Tak, będzie to na 100% możliwe.

Pyt: Czy przerobienie konsoli jest bezpieczne?

Odp: Mam duże doświadczenie w przerabianiu, nigdy jeszcze nie zdażyło mi się popsuć komuś konsoli. Poza tym przerobienie polega na wgraniu oprogramowaniu, więc nie ma możliwości by mechanicznie uszkodzić konsole.

KONTAKT GG 6678837 lub Kom na PW pisac !!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Agencja pracy -> Dam pracę

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat