Biłgorajskie :: Zobacz temat - Walka Pudzianowski - Najman

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Walka Pudzianowski - Najman Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Sport
Autor Wiadomość
Lanser
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sob 16:50, 12 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

co sadzicie o tej walce? jak waszym zdaniem zaprezentowal sie Pudzian?

bo moim zdaniem jest w nim duzo potencjalu na dobrego zawodnika, ale w tej walce nie bylo zadnej techniki tylko siła. ale chlopak moze sie wyrobic.

czekam na wasze opinie Smile

Flower
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sob 19:41, 12 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Najman nie postawił praktycznie żadnego oporu, Pudzian robił co chciał. Faktycznie techniki tam było niewiele, ale Pudzian osiągnął swój cel, pierwsze koty poszły za płoty i teraz może być tylko lepszy. Nie orientuje się w MMA, ale jestem bardzo ciekawy kolejnej walki.

Moderator
Moderator

PostWysłany: Sob 22:12, 12 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W sumie bił się troche na oślep. Zawazyła tu jego siła. Techniki nie było widać. Ale potencjal ma naprawde duzy Laughing

Moderator
Moderator

PostWysłany: Nie 0:08, 13 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

po pierwszym kopnięciu pudzian wiedział, że jest po walce, więc nie musiał uważać na technikę. ciężko po 44s stwierdzić co będzie dalej ale na pewno ma ogromny potencjał. zastanawiam się kto z niższej półki teraz zdecyduje się na walkę z nim...

czy tylko ja chciałbym zobaczyć walkę pudziana z bobem sappem?Smile

Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Nie 9:32, 13 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie było na co patrzeć. Furia Pudzina, strach Najmana. Wyglądało to dość komicznie jakby się ustawiło dwóch gimnazjalistów. Jednak od początku byłem za Pudzianem bo on nie ****ł czego to nie zrobi w walce jak najman. Pojedynek Pudziana z Cro-copem to byłoby coś.

Którzy zgnietli swastykę dumnie unosząc głowy.

The Analogs - 39-45
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Cookie Monster
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Nie 22:43, 13 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A mnie zastanawia gdzie w tym mordobiciu jest jeszcze miejsce na sport

Primek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon 12:25, 14 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja patrząc na bieg na 100m zastanawiam się gdzie w tej bieganinie jest miejsce na sport.

Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon 14:05, 14 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pudzianowski pod wzgledem strategicznym rozegral to znakomicie, walka na dystans i kopniecia na kolano- najlepszy sposob na boksera. Ludzie dziwia sie, czemu walka trwala tak krotko- ano dlatego ze po dajmy na to 2 minutach pudzianowski padl by z wycieczenia wiec musial zaryzykowac i rzucic sie na najmana od pierwszych sekund. Inaczej nie wytrzymalby kondycyjnie i stalby sie workiem treningowym.

Co do przyszlosci pudzianowskiego- z calym szacunkiem do niego ale smiac mi sie chce jak czytam o crocopie, fedorze czy nawet nastuli. Nie teraz, nie od razu. On potrzebuje kilku walk z przecietnymi zawodnikami by obyc sie w tym sporcie. Bo Ci pierwsi dwaj doslownie zjedli by go, nastula mysle ze tez. Pudzianowski jest jeszcze za slaby na pawla. Ale za kilka miesiecy moze byc ciekawie jesli walka doszla by do skutku.

Niektorzy zachwycaja sie sila mariusza a ja musze przyznac, ze jestem nieco rozczarowany. Kiedy lowkicki byly jeszcze dosc silne, to nie moge tego powiedziec o uderzeniach z reki w parterze. Bo po nich najman powinien odleciec a nawet nie byl zamroczony. Ze swoja sila musi popracowac nad dynamika aby w pelni wykorzystac swoje warunki. Mysle, ze po 2 latach solidnego treningu mariusz moze zaczac siegac po najwyzsze laury w tej dziedzinie

a co do postu cookiego- w tym "mordobiciu" znajdziesz takie sporty jak boks, judo, zapasy (sporty olimpijskie) oraz kick-boxing, ju-jitsu, karate oraz inne mniej znane. Dla mnie i dla wiekszosci osob jest tu zdecydowanie wiecej sportu niz w skoku o tyczce, rzucaniu mlotkiem, zeglarstwie czy innych. Zbyt brutalne, odrazajace, bez smaku? Wylacz telewizor

hehe od piatku mamy w kraju 38milionow ekspertow w dziedzinie sportow walki Wink Smile
kudłaty
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 15:06, 14 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Myślę, że Mariusz za 2 lata będzie w stanie walczyć na równi z Fedorem. Ma chłopak zapał do ciężkiej pracy i nie odpuści treningów. Co do walki z Nastulą to myślę, że byłoby niewątpliwie ciekawie, jeżeli robiłby takie postępy jak do tej pory:wink: . CroCop- legenda MMA, moim zdaniem, jednak Dominator by sobie z nim poradził, Mirko się zestarzał i zjadły go kontuzje, to nie ten sam mistrz co kiedyś. Poczekamy zobaczymy, ale jak najbardziej kibicuję Mariuszowi Smile
Primek
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pon 15:13, 14 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pikuś napisał/a:
hehe od piatku mamy w kraju 38milionow ekspertow w dziedzinie sportow walki Wink Smile

dokładnie. w sobote wszystkie siłownie zamieniły się w plotkujące koło gospodyń wiejskich Very Happy

z pudzianem i gorszymi zawodnikami będzie taki problem, że może być trudno ze znelezieniem dla niego przeciwnika

Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Nie 8:53, 20 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

@Pikus

Judo i zapasy mordobiciem? Very Happy
Co do reszty, to ja jednak widze roznice pomiedzy boksem a MMA. Piszac boks mam na mysli to co ogladalem kilkanascie, kilkadziesiat lat temu (w tamtym okresie zachwycali mnie bokserzy z Kuby) bo obecny boks to zwykle mordobicie.
Jesli zas chodzi o tzw wiekszosc to moglbys mi ja wskazac? Bo cos mi sie wydaje ze ta wiekszosc to Ty i koledzy z podworka.

@Primek
Nie za bardzo lapie o co Ci chodzi z tym bieganiem

Pikuś
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie 15:58, 20 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mma nazwales mordobiciem w ktorym nie ma sportu- ja napisalem, jakie konkretne sporty walki mozesz zobaczyc w tej formule. Bo nie mozesz oceniac mma przez pryzmat jednej walki w polsacie ktora fakt faktem nie zachwycila poziomem.
A jesli chcesz zobaczyc dobry boks polecam boks olimpijski albo nizsze kategorie wagowe- chocby niedawna walke pacmana i cotto. Bo w wadze ciezkiej juz od kilku lat nic ciekawego sie nie dzieje i daleko tym walkom do tych z udzialem tysona czy lenoxa.
A jak wykazac ta "wiekszosc"? Chocby tym ilu ludzi cwiczy poszczegolne dyscypliny. Ale tez przez czysto marketingowe aspekty- przez relacje tv, ogladalnosc, pieniadze wydawane na gale, gaże zawodnikow. No i w koncu zainteresowanie spoleczne- kazdy o tym mowi, gazety o tym pisza, w portalach az trzeszczy od informacji.
Quattro
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sro 11:03, 30 Gru 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Lanser napisał/a:
co sadzicie o tej walce? jak waszym zdaniem zaprezentowal sie Pudzian?

bo moim zdaniem jest w nim duzo potencjalu na dobrego zawodnika, ale w tej walce nie bylo zadnej techniki tylko siła. ale chlopak moze sie wyrobic.

czekam na wasze opinie Smile

Myślę, że Puzian chciał poprostu w czasie gdy nie ma zawodów dorobić pare groszy kosztem Najmana

Zobacz tekże inne strony www:
Serwis nieruchomości: http://dom.webaukcje.pl
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
TomekPopek21
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 11:27, 11 Gru 2012 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

wyszło że Mariuszek poważnie podszedł do tematu a na Najmanka szkoda słów. Teraz Pudzian ma walczyć zamiast Najmana w Londynie na gali. Wie ktoś może kiedy dokładnie ta walka będzie ???

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 0:10, 27 Lut 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

mordobicie mordobiciem ale pudzian wymiata Smile

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Sport

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat