Biłgorajskie :: Zobacz temat - Domy weselne w Biłgoraju i okolicy

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Domy weselne w Biłgoraju i okolicy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Imprezy
Autor Wiadomość
pmo
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pią 20:21, 23 Maj 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

z tymi 3 latami to lekka przesada. byłam tam w listopadzie i mieli wolne sierpniowe soboty (dwie chyba). podobnie było w Sitarskiej.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
PaiN
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Nie 11:25, 25 Maj 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

pmo napisał/a:
z tymi 3 latami to lekka przesada. byłam tam w listopadzie i mieli wolne sierpniowe soboty (dwie chyba). podobnie było w Sitarskiej.

byłas w listopadzie a moja siostra nie całe 3 miesiace temu i przez najblizszy okres nie było miejsc:D
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
pmo
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Nie 12:11, 25 Maj 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

przez najbliższy okres pewnie nie ma, ale przez 3 lata... wierzyć mi się nie chce, aby ludzie z takim wyprzedzeniem ślub planowali, że restauracja przez 3 najbliższe lata ma wszystkie "weselne" soboty zajęte. ale spierać się nie będę, bo żadnego interesu w tym nie mam Smile
alicja1351
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 20:01, 16 Cze 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

jeśli chodzi o sitarską i granda to lepiej nie ryzykować ze względu na nie zbyt smaczne jedzenie. (ale to tylko moje i moich znajomych zdanie) W sitarskiej to dopiero trzeba walczyć o posiłki jak się 30 min. spóźnisz i pan młody prosi o podanie dla ciebie dania to mówią że już niestety nie ma Shocked a na kuchnię nie można wejść wogle.
Polecam nadrzecze może drogo ale na prawdę porządnie ładnie czysto i ogólnie ok.. Oraz lokal z panasówce z tych samych względów.
necr
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sro 11:42, 25 Cze 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W Sitarskiej byłem na kilku weselach. Zawsze podają jak się spóżnisz mało tego: WSZYSTKO CO ZOSTANIE ODDAJĄ ŁADNIE ZAPAKOWANE NA DRUGI DZIEŃ i nie okradają jak w innych lokalach. Z tego co wiem to na kuchnie nie można wejśc ze względu na HACCP (sprawdź w necie co to jest, bo to dla ciebie historia nie z tej bakni na pewno - natomiast w lokalu o wysokim standardzie to norma), który to nie dopuszcza ludzi bez aktualnej książeczki zdrowia do kontaktu z żywnością.
Poza tym - jedzenie jest najsmaczniejsze, bo sami wszystko robią i nie na tydziń przed weselem jak w twoich "polecanych" lokalach. Lokale które polecach to masówki z całem tego obrzydliwym zapleczem.
Panu młodemu nie dali jedzenia? ? Hahahah - palnij sie w głowę.
robroy
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw 19:10, 26 Cze 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

necr napisał/a:
W Sitarskiej byłem na kilku weselach. Zawsze podają jak się spóżnisz mało tego: WSZYSTKO CO ZOSTANIE ODDAJĄ ŁADNIE ZAPAKOWANE NA DRUGI DZIEŃ i nie okradają jak w innych lokalach. Z tego co wiem to na kuchnie nie można wejśc ze względu na HACCP (sprawdź w necie co to jest, bo to dla ciebie historia nie z tej bakni na pewno - natomiast w lokalu o wysokim standardzie to norma), który to nie dopuszcza ludzi bez aktualnej książeczki zdrowia do kontaktu z żywnością.
Poza tym - jedzenie jest najsmaczniejsze, bo sami wszystko robią i nie na tydziń przed weselem jak w twoich "polecanych" lokalach. Lokale które polecach to masówki z całem tego obrzydliwym zapleczem.

Zgadzam sie, i zarowno z tym, ze nie wchodzi sie na kuchnie ze wzgledow bezpieczenstwa zywnosci, jak i z tym, ze podaja tam smaczne posilki, obsluga tez jest mila, naprawde ta SITARSKA, to nie to samo co iles tam lat temu. Polecam tam nawet pojsc bez okazyjnie i samemu/samej sie przekonac:)

/Sprawiedliwe usta dokładnie rozważą mądrość, a język wypowie osąd. O Panie, Odwieczny Ogniu, miej miłosierdzie!/
alicja1351
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 21:10, 27 Cze 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

necr napisał/a:

drogi NECR czytaj dokładnie jak już z taką ironią komentujesz czyjeś wypowiedzi.
w głowę się nie palnę, napisałam swoje zdanie i podkreśliłam że to MOJE zdanie i ich potrawy MI nie smakują niestety i już. Po to jest chyba forum prawda? czy się mylę?
żadnych dań robiąca w owej restauracji wesele para młoda na 2 dzień nie dostała.
necr napisał/a:

bo to dla ciebie historia nie z tej bakni na pewno

widzę że na tym forum nie można napisać swojego zdania bo od razu zwyzywa cię ktoś od debili.
Dobrze zgadam się z tym to nawet bardzo dobre przepisy ze względów higieny. Tylko ów Pan młody na prawde chciał zerknąć czy kelnerka mówiąca że nie poda spóźnionemu gościowi dania bo już go nie ma mówi prawdę. i w tym kontekście to napisałam. Jakby ci ktoś tak powiedział na twoim weselu to też miałbyś w nosie czy można czy nie można.
Co do obsługi no na prawdę miła i sympatyczna.
robroy
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią 21:58, 27 Cze 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Alicja nie przejmuj sie necrem, chlopaczyna w nastoletnim wieku nie wie, ze forum sluzy do wymiany zdan bez ublizania... Cool

/Sprawiedliwe usta dokładnie rozważą mądrość, a język wypowie osąd. O Panie, Odwieczny Ogniu, miej miłosierdzie!/
necr
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sob 15:32, 28 Cze 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

robroy napisał/a:
Alicja nie przejmuj sie necrem, chlopaczyna w nastoletnim wieku nie wie, ze forum sluzy do wymiany zdan bez ublizania... Cool

Wie dobrze.
Jeśli ktoś się poczuł urażony moim postem to przepraszam. Wyrażam się dobitnie natomiast nie mam zamiaru nikogo obrażać. Po prostu nie wierzę w to co mówisz. Też mam prawo mieć swoje zdanie. Po to jest forum.
legionista
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 13:20, 28 Paź 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja wiele slyszalem o nadrzeczu ze jest bardzo pieknie i wogole fajnie. ja planuje wesele i sam sie zastanawiam gdzie ale to raczej bedzie duze weselicho. panasowka to nie wiem, raz bylem, bardzo malo miejsca do tanczenia, jedzenie nie zachwyca, a zespol trzeba mijac zeby wyjsc na zewnatrz bo stoja na parkiecie do tanczenia, bo nie ma miejsca
west
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 18:57, 05 Lis 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

polecam nowo-otwarta restauracje w Zwierzyncu "SONATA" sala na wysokoim standardzie a i co w tym idzie na luzie 250 osob pomiesci

pozdrawiam!!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćYahoo messengerMSN Messenger
necr
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sro 19:19, 05 Lis 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Kto teraz robi takie wesela ... chyba na wsi po 300 osób ale to bigos i kartofle za 70 pln na osobę :DDDD
CeSaRy
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro 20:45, 25 Lut 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

necr napisał/a:
Kto teraz robi takie wesela ... chyba na wsi po 300 osób ale to bigos i kartofle za 70 pln na osobę :DDDD

Ten kto ma duża rodzine i duzo znajomych których pasowałoby zaprosić.
necr
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 15:53, 26 Lut 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

CeSaRy napisał/a:
......
Ten kto ma duża rodzine i duzo znajomych których pasowałoby zaprosić.

I tu sie różnimy. Ja na swoje wolałbym zaprosić 80 osó znajomych i najbliższą rodzinę, a za to zrobićw eleganckim i smacznym miejscu. Zapraszanie pół wsi bo wypada i zrobienie sobie wesela na 300 osób spod znaku taniej wódki, bigosu i udek z kurczaka to nie to o czym marzę. Ale każdy ma inne priorytety i wizję własnego szczęścia jak i idealnej imprezy weselnej.
CeSaRy
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią 14:49, 27 Lut 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ty to masz chyba pecha bo jak chodzisz na wesela to tylko bigos i udka masz. Zobaczymy czy jak bedziesz się żenił czy bedziez dalej taki cwaniak. Jak ci sie trafi dziewczyna z wiekszą rodziną to się bedziesz cieszył, jak sie w 200 osobach zmieścisz. Teraz to sobie mozesz cwaiakować.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Imprezy

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat