Biłgorajskie :: Zobacz temat - Domy weselne w Biłgoraju i okolicy

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Domy weselne w Biłgoraju i okolicy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Imprezy
Autor Wiadomość
lbl
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 19:12, 16 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Tak jak w temacie , Czy ktoś sie orientuje jak to wygląda, czy na naszym terenie są jakieś dobre domy weselne i ile tego jest ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Helgaa
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro 22:55, 16 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja proponuje dom weselny "na rozdrozu" w Soli ;]

Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro 23:03, 16 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Zależy czy wesele ma być duże czy nie. Bo jeżeli duże to Rozdroże odpada. Na tym skrawku nie bardzo da się tańczyć jak jest np.160 osób. Tak właśnie do 160osób to sosna. Dom weselny na Włosiankarskiej jeszcze jest w miarę duży.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Helgaa
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw 6:25, 17 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

jakbym miala robic wesele na Włosienkarskiej to bym wolala zrobic w jakies remizie na wsi ... hahahah Sorka ale jakos nie chcialabym sie bawic bo stacji benzynowej ... ani wyjsc na zewnatrz bo widoki sliczne ... asfalt,budynki no i ta stajca Very Happy hahah
Co do sosny to ok ... mozna wyjsc pospacerowac ... co do sali to tez jest spoko, ale jak dla mnie to sa sto lat za murzynami ...
A co do rozdroza to fakt duzo ludzi sie tam nie zmiesci ... 100 i starczy. Na szczescie nie mam duzej rodziny ;]

Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw 16:29, 17 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jest jeszcze sporo innych miejcs na taką impreze np. Nadrzecze, Sitarska Dodo, to te najdrosze ale i z rezerwacją jest raczej problem.
Ale są jeszcze remizy w pobliskich wioskach które czesto wyglądaja lepiej
niż dom weselny u Stępnia.
Metallinka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw 17:40, 17 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Helgaa napisał/a:
jakbym miala robic wesele na Włosienkarskiej to bym wolala zrobic w jakies remizie na wsi ... hahahah Sorka ale jakos nie chcialabym sie bawic bo stacji benzynowej ... ani wyjsc na zewnatrz bo widoki sliczne ... asfalt,budynki no i ta stajca Very Happy hahah
Co do sosny to ok ... mozna wyjsc pospacerowac ... co do sali to tez jest spoko, ale jak dla mnie to sa sto lat za murzynami ...
A co do rozdroza to fakt duzo ludzi sie tam nie zmiesci ... 100 i starczy. Na szczescie nie mam duzej rodziny ;]

Pamiętam jak byłam kiedyś tam na weselu i było w porządku, nie wiem jak jest teraz. Ale z tego co mi wiadomo to któryś rocznik z ONZ miał tam półmetek.
Faktycznie 100 osób się zmieści w Rozdrożu bez problemu Smile
W Sitarskiej i Dodo też jest strasznie mało miejsca...
kaczy
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw 17:59, 17 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Helgaa napisał/a:
Dla mnie aby wesele było udane nie ważne jest miejsce tylko ludzie. Oczywiście beznadziejne żarcie itp ma wpływ ale w życiu bym nie wpadł na taki argument jak napisałaś. Wolę wesele koło stacji benzynowej niż na wsi gdzie jak wystawisz krok ze drzwi remizy to cię aż cofa uroczy zapach. Mimo to ostatnio byłem na takim weselu i bardzo miło je wspominam. A co do tematu to jest jeszcze nadleśnictwo czy jak to się zwie. Tam na końcu biłgoraja.

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pią 8:55, 18 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dla mnie wesele powinno być baaaaardzo eleganckie. Niewiele miejsc w Biłgoraju potrafi zapewnić odpowiedni standard. Zaufanie kucharkom ze stołówki czy remizy które 1/3 produktów ukradną a reszte podadzą po 1/3 porcji na osobę to jakaś pomyłka. Miejsce jest baaardzo ważne choćby dlatego, że na 100 osób będzie 100 opinii. O gości trzeba dbać. A cena tylko i wyłącznie uzależniona jest od oferty (tego co sie w niej zawiera). To chyba jasne, że na weselu za 80 PLN będzie mniej wszystkiego niż za 100 PLN. Jak chce się oszczędzić to najlepiej wcale nie robić niż w jakimś syfie gdzie nawet nie są porządnie sprzątnięte wymiociny z pioprzedniego "taniego" wesela.
hnnssy
Gaduła
Gaduła

PostWysłany: Pią 9:25, 18 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

necr napisał/a:
Zaufanie kucharkom ze stołówki czy remizy które 1/3 produktów ukradną a reszte podadzą po 1/3 porcji na osobę to jakaś pomyłka.

mhm, a tak z ciekawości, co wg Ciebie zrobią z pozostałą 1/3 jedzenia?
pmo
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pią 10:14, 18 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

necr masz podstawy by kucharki ze stołówki czy z remizy oskarżać o kradzież?
Czarny_oi
Praktyk
Praktyk
III ostrzeżenie

PostWysłany: Pią 14:57, 18 Sty 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

necr napisał/a:
Dla mnie wesele powinno być baaaaardzo eleganckie. Niewiele miejsc w Biłgoraju potrafi zapewnić odpowiedni standard. Zaufanie kucharkom ze stołówki czy remizy które 1/3 produktów ukradną a reszte podadzą po 1/3 porcji na osobę to jakaś pomyłka. Miejsce jest baaardzo ważne choćby dlatego, że na 100 osób będzie 100 opinii. O gości trzeba dbać. A cena tylko i wyłącznie uzależniona jest od oferty (tego co sie w niej zawiera). To chyba jasne, że na weselu za 80 PLN będzie mniej wszystkiego niż za 100 PLN. Jak chce się oszczędzić to najlepiej wcale nie robić niż w jakimś syfie gdzie nawet nie są porządnie sprzątnięte wymiociny z pioprzedniego "taniego" wesela.

z tym 1/3 produktow to przesadziłes widac ze w du..e byłes i gow.. widziałes Wink(a piepszyc kazdy moze) Cool
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
midasek0
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 16:22, 05 Lut 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Halo halo jeszcze jest Grand w trakcie remontu:P Przed remontem na 130 osób. Po remoncie 200:) Pozdrawiam
Jigga
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Wto 17:15, 05 Lut 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

midasek0 napisał/a:
Halo halo jeszcze jest Grand w trakcie remontu:P Przed remontem na 130 osób. Po remoncie 200:) Pozdrawiam

jak stadion Lecha

save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free..."
Metallinka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią 7:11, 23 Maj 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Odświeżam temat Razz

Jeszcze fajne miejsce na wesele jest w Panasówce, niedaleko stacji benzynowej... Smile Ładna, duża sala, i przy tym niedroga Smile
PaiN
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 9:31, 23 Maj 2008 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

na Włosienkarskiej sa dwie sale, Nadrzecze odpada no chyba ze ślub za 3 lata bo takie rezerwacje są... na Zamojskiej tez jest nawet ładna sala i nie droga
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Imprezy

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat