Biłgorajskie :: Zobacz temat - długii week-jak i gdzie go spędzic?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

długii week-jak i gdzie go spędzic? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Biuro podróży
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Sob 12:54, 05 Maj 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

z moich nic nie wyszło...
heh
a nawet wszytskie plany odwróciły sie przeciwko mnie, zwłaszcza na poczatku tego wolnego tyg.
ale teraz luz:)
i choc byłam tam gdzie zawsze czyli przejazdowo Zamosc, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec to i tak sie ciesze:P

bo w koncu z Nim xD i tyle:P
Gość

PostWysłany: Nie 10:08, 06 Maj 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ano to co zwykle. Krosno, Józefów. Właśnie wysiadłem z samochodu Very Happy Ale jakie miasto było przez ten czas puste Laughing
Male
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie 20:00, 06 Maj 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Wiem ze juz po weekendzie ale taka wycieczke mozna zawsze sobie zasponsorowac, mianowicie wyjazd do Irlandii na 3 dni niedrogo a jak przy tym przyjemnie

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 22:37, 02 Cze 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja od siebie mogę polecić bardzo fajne Letnisko "Zalesie" w miejscowości Rentyny nad jeziorem Giłwa.
Letnisko "Zalesie"
Bardzo ładna okolica, cisza, spokój, domki nad samym jeziorem, dobrze wyposażone, plac zabaw dla dzieci, piękne szlaki piesze i rowerowe, łowiska, wiele możliwości aktywnego spędzania czasu.[/url]

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 23:33, 24 Mar 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

a podalby mi ktos tani hotel w centrum godny polecenia?

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 17:29, 14 Kwi 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Chcesz spędzić długi weekend w hotelu?

Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 12:11, 16 Paź 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A czemu nie w hotelu?
My razem z mężem wybraliśmy się w tym roku na długi weekend ( wprawdzie nie majowy ale czerwcowy) do Warszawy. Dawno już byliśmy w stolicy i postanowiliśmy nadrobić zaległości.
Przenocowaliśmy w hotelu Novotel. Samo centrum Warszawy. Noclegi wprawdzie nie najtańsze ale za takie wygody cena ( ok 180 zł za dwójkę) bardzo dobra.
Tutaj znajdziesz kontakt:
http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm
Sama Warszawa ciągle się rozwija.Przez 3 dni zwiedzaliśmy a mam wrażenie,że i tak nie zobaczyliśmy wszystkiego co chcieliśmy. Największe wrażenie zrobiło na mnie Muzeum Powstania Warszawskiego. Każdy powinien tam pojechać.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Fiona
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pon 10:37, 24 Lis 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

E tam, w hotelu to się śpi, a nie jedzie na urlop. Jak już gdzieś się wyjeżdża, to warto chyba wybrać się w takie miejsce gdzie można jakoś ciekawie spędzić czas. Ja osobiście preferuję wycieczki zorganizowane, bo nie muszę się tam o nic martwić. Ostatnio byłam na takiej z biurem http://aviatourtravel.pl/ w Pradze. Tej czeskiej oczywiście.
Mogę wam polecać to miasto na krótsze wyjazdy, bo jest tam sporo rzeczy, które warto w życiu obejrzeć. I nie mam na myśli Mostu Karola, z którego każdy ma zdjęcie, ale inne ciekawe zabytki. Albo knajpy. Bo maja tam najlepsze piwo, jakie kiedykolwiek piłam. I jedzenie też jest świetne.
kicia
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 13:41, 11 Cze 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Długi weekend na roztoczu? Ciekawe. A skoro lubicie okolice natury to może puszcza białowieska? Piękny park pałacowy, małe spotkanie z żubrem. Wieczorem wspólne ognisko. Ciekawy opis tego miejsca jest tutaj:
http://www.ujasiaimalgosi.eu/
Tresto
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pią 9:51, 03 Lip 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja proponuję wybrać się w góry.Bardzo fajnie jest w takiej Białce Tatrzańskiej. Jest to spokojna miejscowość w naszych górach.

Znajdują się tam świetne termy:
http://www.termabialka.pl/ - tutaj jest strona miejsca. Wypoczywaliśmy tam całą rodziną rok temu i bardzo dobrze się bawiliśmy .W tym roku również wracamy.

Jest to bardzo duży kompleks basenów oraz saun. Dobrze bawiły się dzieciaki, które mogły tam przesiadywać całymi dniami.Na miejscu jest wiele atrakcji, można również sobie smacznie zjeść.

- Oczywiście, że się rozmnażamy - powiedział spokojnie. - To jedno z naszych ulubionych zajęć.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sob 12:34, 05 Wrz 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Tym razem to będzie Kraków. Mam blisko, a na dłuższy pobyt nie mogę sobie pozwolić. Żona się cieszy bo bardzo lubi to miasto. Pewnie przy okazji zaciągnie mnie do restauracji Mekong. Chociaż ja tez chętnie zjem ich kaczkę. A potem mogę spacerować po Starym Mieście, lub wspinać się na górę Kościuszki.
dkow
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 13:38, 07 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Niestety ostatnio długie weekendy wcale nie są takie długie Very Happy dlatego zazwyczaj nie wyjeżdżam nigdzie, ewentualnie za miasto na działkę.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 10:14, 16 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Może do Francji ? W góry . Taki weekend mnie się marzy Mr. Yellow bilety lotnicze jak coś to można nabyć na https://www.fru.pl/ .
wiking
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 18:25, 22 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

lepiej zagranice polecieć. Kosztowo wyjdzie Cię to raczej tyle samo a zwiedzisz trochę świata. Tanie loty kupisz jak koleżanka wyżej pisze a wycieczkę zaplanujesz na przykład z tą stroną http://darmowe-przewodniki.pl
Szyntela
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 5:24, 08 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Może to kogoś zaciekawi https://dworzeconline.pl/info/podroze/polecane-miasta Tu jest kilka ciekawych miast, ja bym stawiała na Szczawnicę. Przepiękne widoki!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Biuro podróży

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat