Biłgorajskie :: Zobacz temat - 18 letnia zona/maz??

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

18 letnia zona/maz?? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Ona i On
Autor Wiadomość
voltron
Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Wto 10:57, 31 Lip 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Lip$ticK napisał/a:

doszlam do wniosku ze zima slub tez jest fajny xD

http://www.tofoto.pl/ -> fot.ślubna -> galeria 3 Patrząc na te fotki w 100% się zgadzam Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Jigga
Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Wto 10:59, 31 Lip 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

voltron napisał/a:
Lip$ticK napisał/a:

doszlam do wniosku ze zima slub tez jest fajny xD

http://www.tofoto.pl/ -> fot.ślubna -> galeria 3 Patrząc na te fotki w 100% się zgadzam Smile

Shocked ja równiez

save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free..."
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
słuszna waga
Praktyk
Praktyk
I ostrzeżenie

PostWysłany: Sro 3:53, 01 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja się nie zgadzam z wami

Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Sro 8:37, 01 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ty zawsze musisz być na "nie" także nic nowego (proszę tylko nie zaczynaj znowu się napinać)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
słuszna waga
Praktyk
Praktyk
I ostrzeżenie

PostWysłany: Sro 13:45, 01 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

voltron napisał/a:
ty zawsze musisz być na "nie" także nic nowego (proszę tylko nie zaczynaj znowu się napinać)

ok,jeśli prosisz...Cool

PostWysłany: Sro 16:25, 08 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

zauwazylam z obserwacji, ze dziewczyny w wieku 17-19lat maja tendencje do maniakalnego myslenia o slubie. jak tylko ma sie kogos bliskiego sercu to wiekszosc dziewczyn z zachwytem patrzy na wesela innych, zaglada na wystawy salonów slubnych zeby 'chociaz popatrzec' i juz w myslach uklada sobie plan wesela i tego wyjatkowego dla nas dnia Smile

mysle ze kazda panna, chociazby nie wiem jak sie zapierala to jakies tam ogolnikowe chocby marzenie ma. biała suknia, welon... bukiet rózWink
no i oczywiscie najpiekniejszy i najcudowniejszy facet u naszego boku Wink <3

i mnie kurde tez to dopadło Crazy

jak tylko szlam po miescie MUSIALAM zatrzymac sie choc na chwile przy tych snieznobialych sukniach;) wedding tv leci u mnie na okragło cały dzien xD a ja siedze i ogladam te durne programy o szczesciu innych, o tych pieknych ceremoniach, a nawet jakis czas temu shizowalam i siedzialam godzinami na virtualnych sklepach z sukniami slubnymi i wybieralam jaka by na mnie dobrze lezała...

takie marzenia sa sliczne:) tylko zeby czasem to myslenie nie stalo sie obsesja i nie spowodowało tragedi..;p bo facet jakby wiedzial ile myslimy o tym slubie i wogóle to by uciekł Razz

i slyszalam ze nie tylko ja taka manie mam;p chociaz mi sie moja wlaczyla po wielu miechach zwiazku:P a innej kolezance z forum po tyg zwiazku:D hehehe
na szczescie ja nie wybieralam jeszcze zaproszen, listy gosci nie robilam, nad tortem nie myslałam, o dekoracjach tez nie Razz do tego jeszcze nie doszlam:P

Dodany po 9 min:

Male napisał/a:

Helgaa napisał/a:
Ludzie dzieki milosci moga przetrwac najtrudniejsze klopoty, problemy, to dzieki milosci sa szczesliwi.

Na początku tak jest miłość a może obawa że człowiek zostanie sam i woli powiedzieć sobie "kocham" mimo że tego tak naprawdę nie czuje bo nie wie czym jest miłość.A może i jest inaczej......

Helgaa napisał/a:
Dajmy na to ze amsz chlopaka, to dlaczego z nim jestes? ze jest ladny, fajny, fajnie sie ubiera czy go poprostu kochasz?

Bo go potrzebuje, bo nie wyobrażam sobie że mogła bym się któregoś dni obudzić żeby go nie było, bo jest moim przyjacielem który nigdy mnie nie zawiedzie,bo wiem że mogę na nim polegać kiedy inni już odeszli, bo uczy mnie jak mam żyć.............A czy to jest miłość?! Niema definicji na miłość więc nie wiem czy to co jest między nami to Miłość a może to coś innego

zaprzeczyłas sama sobie ! Shocked Very Happy
i do tego swoimi niedawnymi opisami na GG tym bardziej.
po co piszesz "kocham Cie" jezeli nie wierzysz w miłosc?

ps. sorki ze sie czepiam ale dopiero teraz mam wiecej czasu na dokladne przesledzenie forum od jakis 4miesiecy... Smile
Metallinka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw 10:55, 09 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

[quote="Lip$ticK"]zauwazylam z obserwacji, ze dziewczyny w wieku 17-19lat maja tendencje do maniakalnego myslenia o slubie. jak tylko ma sie kogos bliskiego sercu to wiekszosc dziewczyn z zachwytem patrzy na wesela innych, zaglada na wystawy salonów slubnych zeby 'chociaz popatrzec' i juz w myslach uklada sobie plan wesela i tego wyjatkowego dla nas dnia Smile

mysle ze kazda panna, chociazby nie wiem jak sie zapierala to jakies tam ogolnikowe chocby marzenie ma. biała suknia, welon... bukiet rózWink
no i oczywiscie najpiekniejszy i najcudowniejszy facet u naszego boku Wink <3

i mnie kurde tez to dopadło Crazy

jak tylko szlam po miescie MUSIALAM zatrzymac sie choc na chwile przy tych snieznobialych sukniach;) wedding tv leci u mnie na okragło cały dzien xD a ja siedze i ogladam te durne programy o szczesciu innych, o tych pieknych ceremoniach, a nawet jakis czas temu shizowalam i siedzialam godzinami na virtualnych sklepach z sukniami slubnymi i wybieralam jaka by na mnie dobrze lezała...

takie marzenia sa sliczne:) tylko zeby czasem to myslenie nie stalo sie obsesja i nie spowodowało tragedi..;p bo facet jakby wiedzial ile myslimy o tym slubie i wogóle to by uciekł Razz

i slyszalam ze nie tylko ja taka manie mam;p chociaz mi sie moja wlaczyla po wielu miechach zwiazku:P a innej kolezance z forum po tyg zwiazku:D hehehe
na szczescie ja nie wybieralam jeszcze zaproszen, listy gosci nie robilam, nad tortem nie myslałam, o dekoracjach tez nie Razz do tego jeszcze nie doszlam:P

moja ciotka, która jest od dwudziestu paru lat mężatką też ogląda suknie ślubne, buty, itp itd na allegro... I jak do niej przyjadę to mi to wszystko pokazuje... Bo ona to dla mnie ogląda Very HappyVery HappyVery Happy tylko szkoda ze mam zupełnie inny gust niż ona Razz
A co do tego maniakalnego myślenia o slubie... tak, wiele dziewczyn tak ma... taki wiek, cóż zrobić... Smile
Gość

PostWysłany: Czw 11:34, 09 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

hehehe
osobiscie ja nie dokonalabym zakupu sukni slubnej ani zadnych ale to zadnistych dodatków na mój slub:/ nie mam zadnego zaufania do netowych sklepów a do tego typu aukcji tym bardziej.

ja musze dokonac wlasciwego wyboru, po milionach przymiarek i wogóle xD i za zadne skarby nie chce miec wypozyczonej sukni! JA BEDE MIEC KUPIONA! a jezeli ja tak mówie to tak bedzie:P chociaz to duzy wydatek no i jakby nie patrzec jednorazowy no ale mimo wszytsko... na stare lata chce ja miec w pieknym pudelku zapakowana i móc powrócic do niej myslami, no i milo by mi bylo gdyby w przyszlosci moja córcia chciala ja włozyc Smile

hmn... Smile romantyzm mi sie znów wł xD hahahaha

o dziwo o slubie mysle ale o dzieciach nie:> choc jak widze jakiegos slodkiego maluszka na miescie to uuuaahhh Razz troszku mnie sciska ze za kilka lat i ja takiego bede miec:)
Metallinka
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw 12:26, 09 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja bym raczej sukni nie kupowała... Chociaż, moja mama ma jeszcze swoją suknię na strychu gdzieś... Smile a ślub brała daaaawnoooo temu.
A jeżeli chodzi o kupowanie sukni na allegro... Też bym wolała ją przymierzyć a nie kupić przysłowiowego kota w worku... W Biłgorajowie są teraz 3 (chyba) salony z sukniami ślubnymi, więc jakby co jest w czym wybierać Razz
Helgaa
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon 13:08, 13 Sie 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

suknia to tylko kupiona ! i raczej szylabym chyba ze znalazlabym naprawde sliczna suknie ... ale wiadomo ze suknie sa drogie a uszycie sukni kosztuje tylko 800 zl
W wiekszych miastach sa firmy ktore szyja suknie slubne i tylko tym sie specjalizuja. Nawet bym mogla na koniec swiata pojechac za moja wymarzona suknia slubna Very Happy
Lipstus mowisz ze kazda dziewczyna oglada sie za takimi rzeczami slubnymi ... ja jeszcze nie mam takiej obsesji Razz jak przyjdzie pora to sie bede ogladac Wink
Ale z tym sie zgodze ze kazda dziewczyna chce zeby ten jedyny ( no zalozmy ze jedyny) dzien w zyciu byl cudowny Smile

PostWysłany: Nie 18:24, 02 Wrz 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja wrócę do tematu. Jakiś czas temu wyszła za mąż koleżanka która ma 18 lat, ślub był konsekwencją wcześniejszej "wpadki". Niby związek jest udany ale pojawia się pewien problem a mianowicie ona mieszka zagranicą wraz z rodzicami i dzieckiem a jej mąż przebywa w Polsce gdyż studiuje. Jak w takiej sytuacji można patrzeć na pomyślne życie skoro żadne z nich nie pracuje a żyć niestety jakoś trzeba. Czy ten związek może liczyć na pomyślność, na to że dziecko będzie wychowywane prze oboje rodziców?
Gość

PostWysłany: Pon 11:26, 03 Wrz 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

a moja kolezanka z kalsy jest w ciiiiąąąąąąąąąąąąąąąążżżżżżyyyyyyyy Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
jeah! moje slowa sie sprawdzily, strzezcie sie kobity! jak macie ze mna na pienku to wasz kres juz bliski Smile

"Bozia ja oswiecila i laska swieta na nią splynela" Smile masz za swoje PK! Evil or Very Mad Twisted Evil
Comma
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pon 15:31, 03 Wrz 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Uważasz, że ciąża to kres kobiety?

Gość

PostWysłany: Pon 17:48, 03 Wrz 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

nie nie, o kresie to odnosnie 'czegos' innego Wink Helguś wie:P
hehehehe

a ciąza to fajny okres!;] do pozazdroszczenia;] ale nie w jej przypadku...
Gość

PostWysłany: Sro 7:54, 05 Wrz 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

I taka to jest solidarnosc kobieca, zamiast wspierac kobieta kobiete ,to one robia wrecz przeciwnie zyczą sobie zle, ze tez ma sie takie podejscie.
Rozmawiamy o tych malzenskich zwiazkach w wieku 18 lat a czy ktos sie zastanawial czy tak mlode osoby wiedza jak maja ze soba zyc w zwiazku, jak sie tego nauczyc?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Ona i On

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat