Biłgorajskie :: Zobacz temat - UWAGA ! ! !

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

UWAGA ! ! ! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Szambo
Autor Wiadomość
Flower
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sro 18:37, 03 Maj 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Od dzisiaj pisząc newsy do portalu nie powołujemy się na żadne źródeła, tylko piszemy je samodzielnie. Myślę, że przede wszystkim tego oczekują ludzie, a co więc miałem właśnie interwencję Ani z bilgoraj.com.pl odnośnie tekstu o miskach. Trochę jej dokopałem pytając czy oni mają zgodę na publikację tekstów z Kroniki Tygodnia (a nie mają) Twisted Evil Ale to mało ważne. Założenia portalu od początku były znane i tego się trzymajmy, nikt nie będzie nas szanował jak bedziemy kopiować newsy, a drugi bilgoraj.con.pl nikomu nie potrzebny. Lepszy jeden samodzielny tekst w tygodniu niż kilka skopiowanych. Wiem, że sam dawałem newsy skopiowane, dlatego nie mam do nikogo pretensji, chodzi mi tylko o to żeby teraz były same własne teksty. A dotychczasowe z gazet chyba pousuwam jak mnie najdzie. Nie dotyczy to oczywiście newsów z meczu Łady bo współpracujemy z serwisem www.LadaBilgoraj.lbl.pl Very Happy

Administrator
Administrator

PostWysłany: Sro 20:06, 03 Maj 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Sam napisalem moje Very Happy
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Szambo

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat