Biłgorajskie :: Zobacz temat - DO DJów :!:

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

DO DJów :!: Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Szambo
Autor Wiadomość
DjDemsi
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto 16:09, 14 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Sluchaj ja mam pisać na Gg i ci się tłumaczyć ty jesteś dlamnie gówiażem który mnie publicznie obraża jak bym był mało wychowany to dostał byś w pysk już dawno i byś nie robił z siebie kozaka więc to ty się zastanów co i o kim piszesz a to na jakich ja jestem studiach to jest moja sprawa moge ci pokazać pona 100 osób na tym forum co pisze 10 razy gożej odemnie więc skończ mnie pouczać to i ja skończe się wnerwiać tyle dla ciebie
a tak po za tym to lecicie jeden wielki off topic ja napisałem że piszę w tym temacie aby nie zakładać kolejnego więć się wytłumaczyłem a wy rujnujecie swoimi spostrzeżeniami moje ogłoszenie więc dajcie na luz tak w ogóle to tu miał być jeden moderator a nie wszyscy nawzajem nas ustawiający co wam tu tak szkodzimy ???

Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto 18:28, 14 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

nic nam nie szkodzicie, ale regulamin Was też obowiązuje, a administratorzy i moderatorzy są po to by tego pilnować. Tyle ode mnie.
Pozdrawiam

przysłowie chińskie
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
DjDemsi
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto 19:10, 14 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

veritas - nie wiem co mam rzec, coraz częściej widzę, że jest za dużo moderatorów i administratorów, którzy zamiast zajmować się tym co widzi ogół zajmuje się tym co widzi raptem 15 osób Very Happy
Bo patrząc prawdzie w oczy, stwierdzić można iż osoby które robią te niby nasze błędy na forum nie są upominane bo wy tracicie za dużo czasu aby upominać nas więc rozłóżcie to jakoś symetrycznie do naszego działu ponieważ po za nim jest jeszcze kilka innych Very Happy

Ps. Czy ktoś z was jest wstanie zacytować choć jedną moją wypowiedź gdzie przeklinam lub piszę jakieś obrażające słowa jedyny mój błąd to, to że czasem robię ortografy ale mogę pisać stylem europejskim czyli tylko tak aby mnie ludzie rozumieli a i tak staram się aby w moich postach były polskie znaki itp. Więc skończcie w końcu tą pseudo pomoc proszę NIE PRZESZKADZAJCIE nam Smile

Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto 19:18, 14 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Demsi nie jestem w stanie zacytować Ci tego o co prosisz, po pierwsze dlatego, że za duzo postów tu macie zeby wszystkie przegladać, po drugie zauważ że nikt Ci nie pisał na czerwono: nie przeklinaj, tylko prosiłam ( ja 2x- powiedzmy, że ten ostatni dubel masz po cześci usprawiedliwiony i lanser raz) abyś nie pisał postów pod sobą. Poza tym wszystko jest " w porządeczku". Pewnie zauważyłeś też ze dałam sobie spokoj z ortografią, a jak przejrzysz forum główne to pewnie zwrócisz także uwagę na fakt, że czerwone dopiski robie także tam.

Cytat:
Więc skończcie w końcu tą pseudo pomoc proszę NIE PRZESZKADZAJCIE nam

Ty korzystaj z funkcji zmień, my nie bedziemy mieli podstaw do "przeszkadzania".

Pozdrawiam i powodzenia w organizacji imprez życzę Smile
P.S czuje się troche jak Duch św.- widzę to czego zwykli uzytkownicy nie widzą i wiem wiecej jak oni na temat Waszej działalności Wink

przysłowie chińskie
DjDemsi
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto 19:27, 14 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

veritas dobrze niech ci będzie ale czasem jest tak że temat jest po to abym mógł poinformować innych o czymś więc będe pisać że pisze newsa i macie się nie czepiać ok Smile a po za tym to jest w miarę dobrze zobaczymy co będzie dalej w tej sprawie jeszcze jakbyście mi te gwiazdki przywrucili to bym był bardzo zadowolony Smile

Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto 19:29, 14 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja na gwiazdki nie mam wpływu, póki co lobbuje o nowe emotikony Smile

przysłowie chińskie
DjDemsi
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto 19:31, 14 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

nom już czytałem ja też jestem za nowymi emotionamio bo tych w ogóle nie używam Smile

Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob 22:23, 18 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

no widze ze nici z emotikonek bo są dalej te same krzywe mordki Smile

DjDemsi
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie 0:32, 19 Mar 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

no wiesz nie każdy pracuje tak jak my szybko i profesionalnie Smile

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Szambo

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat