Biłgorajskie :: Zobacz temat - Euro 2012 w Polsce i Ukrainie?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Euro 2012 w Polsce i Ukrainie? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Sport
Autor Wiadomość
okulele
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Czw 7:16, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Wstyd mi za to co napisałem kiedyś ( chociaż wtedy miałem na myśli obecne nasze stadiony stąd takie było moje podejście do tematu ), zwłaszcza że jestem fanatykiem piłki Exclamation Ale przez ostatnie miesiace naprawdę byłem całym sercem za tym żeby to u nas się wszystko odbyło . Denerwuje mnie jednak polskie podejście , dużo polaków wciąż wróży źle tej imprezie . Wiem że dużo osób źle życzy rządowi żeby nie podołał ale naprawdę zrobili juz dużo w tym kierunku ( nie jestem zwolennikiem lecz patrze obiektywnie ) tak samo Listkiewicz ( również nie popieram ) ale myślę że należy im się lekki ukłon :wink

Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Czw 7:19, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Co będzie maskotką tych mistrzostw, jak myślicie? Listek, kaczka, a może ziemniak Wink Question

save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free..."
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
heniek666
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Czw 9:53, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja stawiam na to ze ekipa rzadzaca sie zmieni i bedzie to: Kaczor Donald Very Happy

Jestem zuchwały, bezczelny, zachłanny i co?
Od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wszystko
Flower
Administrator
Administrator

PostWysłany: Czw 10:50, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Śmieszą mnie niektóre komentarze w zagranicznej prasie oraz opinie niewielkiej części Polaków, których szkoda nazywać Polakami. Dostaliśmy wielką szansę mimo, że początkowo nieliczni w nią wierzyli, a mimo to nadal słychać głosy, że to zawalimy. Jestem przekonany, ze zorganizujemy mistrzostwa na najwyższym poziomie, nasz kraj pójdzie zdecydowanie do przodu, a także zmieni się mentalność Polaków, którzy są największymi pesymistami i malkontentami w Europie.
Trzeba też podziękować Surkisowi, bo gdyby nie on to o Euro moglibyśmy pomarzyć. Początkowo byłem trochę rozczarowany, że startujemy z Ukrainą a nie z Czechami czy nawet sami, ale teraz widzę, że to był najlepszy z możliwych wyborów i już się nie mogę doczekać mistrzostw Very Happy

PostWysłany: Czw 12:57, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Do wszystkich pesymistów: damy radę! Fakt, jesteśmy slabo rozwinięci... ale cóż z tego!? Ukraina jest również słabo rozwinięta, ale do tego jeszcze zacofana! Oni nie mają ani 1 km autostrady, kilka zapyziałych lotnisk, drogi gorsze (choć się to wydaje być niemożliwym) niż my, układ kominikacyjny - drogi, koleje w fatalnym stanie, po prostu są na poziomie sprzed 30 lat. Jesteśmy w o niebo lepszej sytauacji, gdyż w przeciwieństwie do nich mamy o wiele bliżej do poziomu, który reprezentuje zachód. Dostaliśmy wielką szansę - nasz kkraj z pwnością sobie da radę. Może to nie jest najlepszy przykład, ale weźmy porównajmy to z sytuacją sprzed wojny - było fatalnie a jednak dawaliśmy sobie radę! Wybudowaliśmy Gdynię, koleje, zelektyfwiokowano kraj... a teraz mamy sobie nie poradzić?? Bez przesady Wink Zdążymy, mamy olbrzymi potencjał... choć nam się to wydaje paradoksalne, dla Ukraińców jesteśmy bogatą krainą mlekiem i miodem płynącą Smile

PS: może wrzucę jeszcze cytat z kanału IRC polskiej wikipedii (nawet tam o tym się mówilo! xD):

Mnie coś się wydaje, że odwołają te mistrzostwa, bo nie będzie jak dojechać na stadiony, policja nie dogada się z obcokrajowcami, złomiarze rozbiorą szyldy reklamowe, a pijani gimnazjaliści ukradną wszystki piłki. ;P Nie wierzę, że nie będzie jakichś jaj z tymi mistrzostwami. To jest po prostu niemożliwe. ;d - mam nadzieję że będzie jednak inaczej Razz
bartek124
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 15:05, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja już teraz mówię, że na pewno za 5 lat jadę do Warszawy na mecz Very Happy ciekawe gdzie będzie finał, w Kijowie, czy na stadionie XX-lecia Very Happy
trochę szkoda że o Krakowie zapomnieli...
heniek666
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Czw 15:12, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

bartek124 napisał/a:
ja już teraz mówię, że na pewno za 5 lat jadę do Warszawy na mecz Very Happy ciekawe gdzie będzie finał, w Kijowie, czy na stadionie XX-lecia Very Happy
trochę szkoda że o Krakowie zapomnieli...

Final bedzie w Kijowie na pewno

zakk87
Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Czw 17:52, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

komentarz z innego forum na temat ME2012
Cytat:
DooPA!!! DooPA!!! DooPA!!!
koleżanki i koledzy... za 2 lata przyjedzie do polski komisja sprawdzić co zrobiliśmy w kierunku ME... i co się okaże?? że mamy projekty śliczne piękne, mamy Baltic Arena i Krakus Stadium na papierze i co??? GÓ*#&... mówię wam... te pieniądzę, za ktore mają być na zorganizowanie ME podzielą się kaczuchy i reszta...
zresztą jak ktośtam powiedział: \"kto będzie w polsce budował stadiony jak wszyscy inżynierowie siedzą w UK??\"

:: POWERCOLOR AMD RADEON HD4770 ::
:: SAMSUNG 500GB F2 HD502HI 5400rpm ::
:: Creative SB Audigy (X-FI mod) + Panasonic SA-PM15 ::
:: SAMSUNG SyncMaster 931BW ::
:: Logitech rx250 + Microsoft Comfort Curve 2000::
Flower
Administrator
Administrator

PostWysłany: Czw 20:50, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

zakk87 napisał/a:
komentarz z innego forum na temat ME2012
Cytat:
DooPA!!! DooPA!!! DooPA!!!
koleżanki i koledzy... za 2 lata przyjedzie do polski komisja sprawdzić co zrobiliśmy w kierunku ME... i co się okaże?? że mamy projekty śliczne piękne, mamy Baltic Arena i Krakus Stadium na papierze i co??? GÓ*#&... mówię wam... te pieniądzę, za ktore mają być na zorganizowanie ME podzielą się kaczuchy i reszta...
zresztą jak ktośtam powiedział: \"kto będzie w polsce budował stadiony jak wszyscy inżynierowie siedzą w UK??\"

Gdyby w Polsce nie było takich ludzi jak autor tego komentarza to w naszym kraju żyłoby się dużo lepiej

Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Czw 21:03, 19 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

po co sie przejmowac takimi tekstami, przeciez kazdy wie ze fruźki wola optymistow Laughing Wink

Gość

PostWysłany: Sob 21:20, 21 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Hej, a może by tak wpaść na mecz otwarcia/finałowy/mecze Polaków z wielkim biało-czerwonym transpoarentem z napisem BIŁGORAJ, a niżej WWW.FORUM.LBL.PL Wink
Przyjemniaczek
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sob 22:28, 21 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Najpierw dopadnij bilety Wink bo to będzie dopiero wyzwanie Rolling Eyes

Profesjonalista
Profesjonalista

PostWysłany: Nie 10:21, 22 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Rudi napisał/a:
Hej, a może by tak wpaść na mecz otwarcia/finałowy/mecze Polaków z wielkim biało-czerwonym transpoarentem z napisem BIŁGORAJ, a niżej WWW.FORUM.LBL.PL Wink

LOL

save for your old age, obey the law
Repeat after me: I am free..."
Cyganeczka
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 20:22, 24 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Euro to wielka szansa dla naszego kraju. Ja sądze że ją wykorzystamy, że zorganizujemy mistrzostwa które będzie pamiętała cała europa. Jestem optymistą i wierzę że nbam się uda. Ci co sądzą, żew to zawalimy to pruchniaki siedzące w domu i bojące się dużych wyzwan.
heniek666
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Czw 12:36, 26 Kwi 2007 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Cytat:
Premier Jarosław Kaczyński podpisał w czwartek zarządzenie w sprawie powołania Międzyresortowego Zespołu - Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012. Szef Rady Ministrów stanął na jego czele.
Po uroczystości powołania międzyresortowego zespołu rozpoczęło się, planowane na około godzinę, pierwsze posiedzenie Komitetu Organizacyjnego.

zaczyna sie jazda Laughing

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Sport

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat