Biłgorajskie :: Zobacz temat - Wróżki- c.d. wrażenia

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Wróżki- c.d. wrażenia Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Moje miasto, a w nim...
Autor Wiadomość
k
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 10:46, 23 Sie 2005 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A szkoda jaka nas kiedys dopadnie za taka "trupia wode" bedzie kilkakroc wieksza niz komus wyrzadzilismy. Cool
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Iwonka
Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Sob 20:01, 10 Wrz 2005 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

sylwia napisał/a:
Otóż jeśli ktoś czuje potrzebę to polecam wróżkę z Kitowa. Po wizycie u niej byłam zszokowana tym jak bezbłędnie krok po kroku opisała to co dzieje się w moim życiu(dodam że nie były to rzeczy, które można dopasować do każdego człowieka

Ja Ci wierzę bo sama tam bylam razem z 3 znajomych i przekonaliśmy się ze mówi prawdę ( bo takich rzeczy nie da się wymyśleć , za bardzo szczegółowo mówi ). Po tej wizycie wszystkim nam zabrakło poprostu słów.

Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Czw 21:04, 10 Lis 2005 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Iwonka napisał/a:
sylwia napisał/a:
Otóż jeśli ktoś czuje potrzebę to polecam wróżkę z Kitowa. Po wizycie u niej byłam zszokowana tym jak bezbłędnie krok po kroku opisała to co dzieje się w moim życiu(dodam że nie były to rzeczy, które można dopasować do każdego człowieka

Ja Ci wierzę bo sama tam bylam razem z 3 znajomych i przekonaliśmy się ze mówi prawdę ( bo takich rzeczy nie da się wymyśleć , za bardzo szczegółowo mówi ). Po tej wizycie wszystkim nam zabrakło poprostu słów.

no Iwonka a teraz masz tam tez mnie doprowadzic. Mam nadzieje, ze nie zapomniesz! Wink
PS. Choc jakos dziwnie... jak moze mowic prawde wrozka, ktora jest z Kitowa??? Laughing

...per aspera ad astra...

No kangaroos in Austria Wink
Iwonka
Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Pią 12:10, 11 Lis 2005 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

oka , jak zjedziesz tutaj to dogadamy sie jakoś
ps- wiesz, sami sie nad tym zastanawialiśmy Smile a jednak !

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 17:02, 11 Lis 2005 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja tam w to że wróżki przewidują przyszłość nie wierze i nigdy nie uwierze. Kiedyś w programi UWAGA w telewizji TVN zrobili taki test. Zaprosili pare wróźek żeby typowi powiedziały kiedy ma zainwestować na giełdzie kase. Dawali im pare dat z kalendarza i miała wskazać najlepszą. Jedna wskazała niedzielę Very Happy ! I tylko jedna wskazała najlepszą datę do inwestycji na kilka wróżek.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
skorpionka
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 18:23, 02 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Są oszustki ale są też prawdziwe wróżki... Cool Cool bardzo chciał bym się wybrac do wróżki ...ale nie wiem gdzie,ja np. chciała bym znać swoją przyszłosć,nawet gdyby miała być najgorsza Confused Confused

Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią 21:06, 03 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

mi kiedys powrozyla cyganka. Przyznam ze nie chcialam ale najpierw powrozyla i kumpelce i jakos tak wyszlo ze mi tez. Zobaczymy czy sie sprawdzi. Kiedys wam napisze. Ale znam osobiscie osoby ktore jezdza do wrozek i to byly juz kilka razy. I powiem ze akurat wrozby te od tych wrozek sie sprawdzaja.
Czekoladka
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 21:08, 03 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Prosze sie do mnie zgłaszać Very Happy ja wam powróze Razz tylko nie pchac sie za bardzo Very Happy ustawcie sie grzecznie w kolejce Smile

Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią 21:10, 03 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Czekoladka napisał/a:
Prosze sie do mnie zgłaszać Very Happy ja wam powróze Razz tylko nie pchac sie za bardzo Very Happy ustawcie sie grzecznie w kolejce Smile

A z czego jak mogę spytać wróżysz ? Z ręki, fusów czy jak ostatnio słyszałem nawet, można wróżyć z oczu. To znaczy ktoś mi powiedział, że moje oczy mówią wszystko Very Happy

Zobacz tekże inne strony www:
Serwis nieruchomości: http://dom.webaukcje.pl
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Czekoladka
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 21:34, 03 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Haha to moje oczy mówią wszytko Wink poza tym wróże ze wszystkiego Smile ostatnio zaczęłam praktykowac wrózenie ze szklanej kuli moim szklanym okiem Wink zainteresowanych zapraszam Wink

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sob 10:20, 04 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja jakoś nie wierzę we wróżki i nawet nie ciągnie mnie żeby pojechać i zobaczyć jak jest u wróżki i czy cos sie z tego co ona powie sprawdzi.

Chociaż znam takie osoby które jeżdżą bardzo często do wróżki bo z tego co zuważyłam od tego też chyba można sie w jakis sposób uzależnić

" Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułęś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. "
dziewczyna
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Sob 15:51, 04 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jakis czas temu bedac w odwiedzinach u kolezanki w Pulawach wybralysmy sie do Kazimierza. Tam złapała mnie cyganka. Chciala wydusic ze mnie cala kase ostattecznie udalo jej sie 10zl w klepakach ode mnie wyciagnac.Nic sie nie sprawdzilo. Mialam rzekomo tydzien pozniej zostac zaproszona na kawe przez przystojnego, bogatego faceta i jakoś zadnej propozycji nie mialam Wink Ostrzegam przed cygankami!To w wiekszosci oszustki i naciagaczki nawet sie nie polapiecie jak wyciagna z was wszystko co macie przy sobie np. tekstem "jak mi nie dasz tego co masz to ktos z rodziny umrze-moja kolezanka miala taka wlasnie nieprzyjemna sytuacje.Oddala Cygance ostatnie pieniadze,bo akurat miala chora mame.W Kitowie też byłam-tu to co innego. Wszystkim chetnym polecam wróżkę z Kitowa. Ja chyba tez sie do niej wkrotce znow wybiore.
Kejor
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie 22:06, 12 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

wróźki to kicz i kościół potępią i nazywa gzechem ingerowanie w cudzą przyszłość niepoelcam bo jak niektóre bramy się otworzą to później trudno je zamknąć
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
b44
Praktyk
Praktyk

PostWysłany: Pon 12:23, 13 Lut 2006 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

hmmmmmm ... mojego kumpla ojcu raz w młodości powróżyła cyganka ... to w sumie ogólnie mówiać teoretycznie wszystko się do dzisiaj w miarę spełniło .... ale co ciekawe, kumpel się ostatnio dowiedział że wg cyganki ... przyjdzie mu zostać mundurowym Cool

będzie nowy piesek na mieście Smile ... cóż ... byli już z lublina ... będzie teraz ktoś z Soli Cool czas pokaże

co do mnie to myślę ... że w tym wróżeniu coś musi być, co to nie wiem ale jakoś mnie nie ciągnie do dogłębnej analizy, a księża to swoją droga inna bajka, jak dla mnie to teraz mało jest ludzi którzy, jeżeli wierzą - to wierzą w 100% i trzymają się każdej reguły swojej wiary

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 22:14, 05 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Wróżki to atrakcja taka sama jak niedźwiedź w zakopanym jest, każdy go widzi, można sobie pożartować, zrobić zdjęcie ale kto wierzy, że jest prawdziwy/a nie jest chyba poważny.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Moje miasto, a w nim...

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat