Biłgorajskie :: Zobacz temat - Przeprowadzka

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Przeprowadzka Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
streamer
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 15:42, 23 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Udalo mi sie nareszczie odlozyc troche grosza i mam w planach zakup swojego wlasnego mieszkania. Do tej pory mieszkalem u rodzicow gdzie mam praktycznie wszystkie swoje do tej pory zgromadzone dobra materialne. Zastanawiam sie z jakiej oferty przewoznika skorzystac przy przeprowadzce. Szukam rozwiazania w przystepnej cenie. Patrzylem troche po sieci i najbardziej odpowiada mi oferta Zlotnicki https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-mieszkan/ Chyba nie bez powodu sa juz na rynku tak dlugo, prawda? Ktos podpowie mi "z czym to sie je"? Nie wiem sie do tego wszystkiego przygotowac dlatego prosze o wskazowki. Pozdrawiam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Bella88
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 21:44, 25 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak będziesz już po przeprowadzce to koniecznie daj znać, ponieważ sama mam z tym problem. Kilka miesięcy temu kupiliśmy nowe meble do salonu i łóżko ze skrzynią , które jest dość spore. Przeraża mnie fakt, że musimy to wszystko rozkręcać ale mówi się trudno. W każdym razie zależy mi na tym, żeby meble nie zostały zniszczone podczas transportu.
MiniMini
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 8:25, 11 Gru 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

O z łóżkiem naprawdę może być spory problem. Nie lepiej zamówić z transportem? Jeśli wybierzecie łóżka drewniane Visby to można też zamówić transport. To chyba lepsze rozwiązanie?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat