Biłgorajskie :: Zobacz temat - Czy iPhone lepszy od Androida?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Czy iPhone lepszy od Androida? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii
Autor Wiadomość
Gosiek20
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 13:21, 14 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witam mam pytanie, czy Iphony są lepsze od Androida? bo moge kupić albo samsunga albo iphona w tej samej cenie (1000 złotych) i nie wiem który będzie lepszy. Ktoś się zna? Pozdrawiam!

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 21:08, 19 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W tej samej cenie na pewno lepszy będzie android, za dobrego iphona trzeba dużo więcej zapłacić. Mnie do tego bardziej "leży" obsługa androida, tutaj zobacz sobie jakie są najlepsze telefony 2016-2017 https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-eisa--znamy-najlepsze-smartfony-2016-roku.bhtml - iphona brak.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Mark1612
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 16:34, 29 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja od dwóch lat posiadam iPhona 5S i mój następny telefon to ponownie będzie iPhone. iOS jest przynajmniej w mojej ocenie dużo bardziej intuicyjny niż Android. Co do samej jakości hmm 2 lata i ani nawet raz się nie zawiesił to świadczy o dobrej jakości wykonania samego urządzenia jak i systemu.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 7:40, 08 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak masz pieniądze i lubisz mniej przeciętne rzeczy to iphone będzie dobrym wyborem.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 11:23, 23 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Moim zdaniem nie ma sensu wydawać tyle pieniędzy na jakikolwiek telefon, zawsze można go kupić taniej a mieć równie dobry jak ten z wyższej półki cenowej. Rzućcie okiem na ten smartfon który ostatnio zakupiłam http://www.maxcom.pl/maxcom-smart-ms514-lte ms514 .Bardzo dobrze radzi sobi ez większymi aplikacjami czy grami. Jest szybki i funkcjonalny, a przede wszystkim warty tej ceny.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
myszka3
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 19:23, 29 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Do jednego i drugiego warto zainwestować w porządne słuchawki, ciekawe modele nie dawno widziałam u nich http://techfresh.pl/jakie-sluchawki-nauszne-do-100zl-top-5-najlepszych-sluchawek/ Na lepszych słuchawkach, o niebo lepiej się słucha muzyki oraz rozmawia.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 10:51, 23 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Moim zdaniem nie Smile Jestem wielką przeciwniczką iphonów. Nawet za darmo bym nie wzięła najnowszego modelu Very Happy Ale to ja Smile jeśli tobie odpowiadają to nawet się nie zastanawiaj i kup. Szukając telefonu dla siebie warto zobaczyć porównania smartfonów Wydaje mi się, ze dzięki takim porównaniom jest łatwiej dokonać wyboru.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat