Biłgorajskie :: Zobacz temat - Gadżety erotyczne - czy warto się w nie zaopatrzyć?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Gadżety erotyczne - czy warto się w nie zaopatrzyć? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Ona i On
Autor Wiadomość
agus123
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 22:43, 27 Cze 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Słyszałam, że stosowanie gadżetów erotycznych przenosi związek na wyższy poziom. Czy to prawda? Jeśli tak, to w jakie konkretnie produkty warto się zaopatrzyć? Czy moglibyście mi doradzić? Chciałabym kupić coś stąd: https://secretplace.pl/555-wibrujace
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
hiacynta
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 13:23, 12 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak w sypialni zaczyna robić się nudno, to wydaje mi się, że warto spróbować czegoś nowego np. seks zabawek.
Fajnym gadżetem jest masturbator Lovense Max dla mężczyzn, którym można zdalnie sterować, mają też wibratory, także nawet będąc daleko od siebie można w pewien sposób dać sobie przyjemność.
Bella88
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 13:21, 22 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nigdy nie miałam nic przeciwko zabawkom erotycznym jednak, nie wiedziałam jak na takie akcesoria zareaguje mój facet. Kiedyś przyuważył jak przeglądałam ofertę bielizny erotycznej na stronie sexownysklep.pl i postanowił się przysiąść. Po pół godzinie mieliśmy już w zamówieniu bieliznę, wibrator i kulki gejszy. Czekamy teraz na paczkę i w weekend będziemy testować nowe zabawki.
carolina91
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 22:02, 31 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Też uwazam, ze gadżety erotyczne to nic złego. Wszystko jest dla ludzi Smile Ostatnio widziałam na https://sexownysklep.pl/sex-gadzety-wibratory bardzo duży wybór gadżetów erotycznych. Zastanawiam się nad zamówieniem kilku. Mój mąż nigdy nie miał nic przeciwko takim zabawkom.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Ona i On

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat