Biłgorajskie :: Zobacz temat - Projektowanie wnętrz, sami czy z projektantem?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Projektowanie wnętrz, sami czy z projektantem? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia
Autor Wiadomość
luna45
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 15:29, 18 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

No właśnie - sami projektowaliście swoje wnętrze, a czy może korzystaliście z pomocy firmy, która się w tym specjalizuje? Bo ja mam zamiar zatrudnić jakiegoś dobrego projektanta, bo chcę mieć ładne wnętrze, a przyznam, że moje pomysły na jego wystrój są kiepskie. Pomyślałam, że projektowanie wnętrz Warszawa zlecę firmie, która ma bogate i ciekawe portfolio. A Wy, co o tym sądzicie? Warto brać kogoś?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sro 22:39, 06 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mnie tak naprawdę aranżacja wnętrz sprawia ogromną radości i na pewno bym jej sobie nie odmówiła. Przy czym zawsze staram się sięgać po ciekawe elementy wyposażenia, takie jak chociażby lampy Ideal-lux . Bardzo podoba mi się ich forma, przy czym warto podkreślić, że są to produkty najwyższej jakości, prestiżowe wręcz:).
Bella88
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 17:43, 26 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Powiem Wam szczerze, że osobiście uwielbiam projektować wnętrza. Jednocześnie sprawia mi to ogromną frajdę. Dzisiaj mamy dostęp do wielu fajnych sklepów w sieci i to zarówno z meblami, jak i dodatkami. Bardzo fajne propozycje znajdziemy w ofercie http://sklep24.dywanywitek.pl/ . Mamy tutaj do wyboru wiele modeli i różne kolory i jestem przekonana, że dzięki takim dywanom nasze mieszkanie stanie się bardzo przytulne.
MarcinPe
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 21:05, 17 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja właśnie zamierzam zmienić sypialnię i rozglądam się za meblami do niej. Znalazłem w http://www.ksiegamebli.pl/category/meble-do-sypialni, fajne jasne meble do sypialni. Nowoczesne i funkcjonalne. W dobrej cenie. Myślę, że poradzimy sobie z żoną sami bez projektanta.
Ailis
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sob 10:57, 18 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja akurat wszystko sama aranżowałam w swoim domu. Wystarczy poszperać w necie i poszukać inspiracji dzięki temu jest wiele pomysłów na wystrój i dekoracje. Bardzo ładne dekoracje do wystroju wnętrza są tutaj- https://desideradesign.pl/kategoria/sypialnia/bialy-wazon-ze-wzorem-plaster-miodu . Mają bardzo duży wybór i ja znalazłam coś dla siebie a jestem mega wybredna w kwestii dodatków . Także warto zajrzeć i poszukac inspiracji Smile

Ostatnio zmieniony przez Ailis dnia Pon 11:50, 04 Gru 2017, w całości zmieniany 1 raz
dysk56
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 17:43, 25 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Można sobie samemu zaprojektować salon. Te meble będą idealne https://www.furnival.pl/system-lauren,11,kategoria Stworzą nowoczesny salon. To tani zestaw a jest solidny. I można go dostać od razu w tym sklepie.[/quote]
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat