Biłgorajskie :: Zobacz temat - Emigracja?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Emigracja? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes
Autor Wiadomość
krokoska
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 21:30, 04 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witajcie. Chcemy razem z mężem wyjechać z kraju. Chodzi głownie o trudności w znalezieniu pracy. Na szczęście są perspektywy jeśli chodzi o ten aspekt np. w Niemczech. Myślimy o pracy w charakterze opiekuna osoby starszej. Trochę o tym czytałam i wydaje się że to jest dobry kierunek. Rzeczywiście jakby się wgłębić w temat to faktycznie widać np. tu https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/ zapotrzebowanie na taką pracę jest. Nie mam tylko pomysłu jak to wszystko zorganizować. Trochę obawiam się tez formalności jak i samego wyjazdu. Chce jednak spróbować, bo wiadomo, że jak się nie spróbuje to póżniej się caly czas żałuje. Tak więc zastanawiam sie nad tym powaznie i jakbyście mogli udzielić mi jakiejś informacji, będe wdzięczna. Każda będzie cenna i za kazdą już teraz dziękuję.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
sylwiaa
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 9:30, 24 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja obecnie przebywam w Londynie, po dość długim okresie pracy u kogoś sama rozkręcam swoją firmę. Jak by ktoś potrzebował informacji jak założyć na wyspach działalność to tutaj http://polskie-biuro-ksiegowe.co.uk/rejestracja-firmy-w-anglii/ fajnie wszystk opisano.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat