Biłgorajskie :: Zobacz temat - Biuro rachunkowe

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Biuro rachunkowe Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes
Autor Wiadomość
Kasia33
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 16:55, 15 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witajcie! Macie do polecenia jakieś fajne biuro rachunkowe? Mąż właśnie zakłada firmę i szukamy jakiegoś miejsca, z którego warto skorzystać. Zastanawiamy się nad biurem Taxcare https://taxcare.pl/ - myślicie, że ich opcja księgowości online jest warta uwagi? Nie chce nam się ganiać z papierami, skoro można załatwić to w domu przez internet. Może znacie jakieś inne biuro z takimi możliwościami i możecie je polecić laikom. Czekamy na podpowiedzi!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
MarcinPe
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 20:25, 12 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A czy oni zapewniają Ci także program do fakturowania?O biurze czytałem pochlebne opinie. Ale bez programu do faktur i dokumentów i tak będziesz miała więcej pracy. Ja mogę polecić https://afaktura.pl/. Prosty w obsłudze i bardzo funkcjonalny program online.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat