Biłgorajskie :: Zobacz temat - Kosmetyki do włosów

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Kosmetyki do włosów Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
Mortysza
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 10:51, 21 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Czy wiecie gdzie kupię kerastase kosmetyki do włosów? Nie widziałam ich w sklepach a chciałabym kupić sobie takie do szkoły fryzjerskiej Ekhm... Z góry dzięki za podpowiedzi gdzie ich szukać Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
tralinka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 13:24, 21 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Szukaj w internecie albo w salonach tutaj wymienionych http://www.kerastase.com.pl/. Te produkty jakie miałam do tej pory sprzedawała mi właśnie moja fryzjerka, doradziła jakie będą najlepsze potwierdzam, że są bardzo bardzo dobre. Mam po nich włosy jak marzenie, gładkie, lśniące i przestały wypadać.
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Nie 11:15, 16 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Tak naprawdę dzisiaj na naszym rynku można znaleźć ogromną ilość dobrych kosmetyków i akcesoriów do włosów. Nader ciekawą ofertę w tym zakresie znaleźć można w ofercie drogerii internetowej http://kosmyk.pl/pol_m_Wlosy-100.html , przy czym jestem przekonana, że każdy będzie mógł tam dobrać idealne kosmetyki dla siebie.
Oliwa
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 8:32, 17 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Znacie może szampon www.hedrin.pl? Szukam czegoś sprawdzonego na wszy a ten jest ponoć idealny. Niestety jak się ma dziecko w podstawówce to czasem się przytrafi Sad
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
carolina91
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 18:19, 05 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Szampony i inne preparaty na wszy niewiele dają. Najlepiej pozbyć się ich z pomocą tego grzebienia https://aptekaprima24.pl/grzebien-elektrostatyczny-przeciwko-wszom-i-gnidom-visomed-zapx-vm-x200
Znikną wszystkie zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Nie ma co sie męczyć czekajac aż szampon zadziała.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat