Biłgorajskie :: Zobacz temat - Bielizna a ciąża

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Bielizna a ciąża Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Ona i On
Autor Wiadomość
Fiona
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Nie 9:24, 21 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mam problem - brzuszek rośnie , a moja dotychczasowa bielizna nie włazi.
Najbardziej boję sie 8,9 mies.Co na siebie włożyć , żeby jakoś wyglądać?Chcę pochodzić w zwiewnych , wygodnych sukienkach, ale te majtosy , chyba będzie niewygodnie ? Poradźcie...

Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pon 6:00, 22 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Na początku ciązy mozna kupować normalną bieliznę ale po prostu w trochę wiekszym rozmiarze. W zaawansowanej możesz szarpnąc się na kilka fig firmy Anita . Nie są tanie ale bardzo dobrze wykonane, nie obciskają oraz czujesz się atrakcyjnie również pod brzuchem. Nie wiem czy znajdziesz stacjonarnie bo podejrzewam,ze bielizna jest jedynie w najwiekszych sklepach bieliźniarskich. Poszukaj jednak w sieci: http://www.margo-bielizna.pl/46_anita - tutaj jest spory wybór . Warto jest ułatwiać sobie życie i sprawic sobie prznajmniej jeden porządny komplet takiej bielizny ciążowej.

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Czw 13:54, 13 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Cóż, mnie zawsze tłumaczono, że są dwie możliwości w zakresie noszenia bielizny w czasie ciąży- pod bądź na brzuchu. Sama zdecydowanie bardziej lubiłam tą drugą opcje. Z resztą jeżeli faktycznie zainwestujemy w dobrą bieliznę i to nie koniecznie ciążową, a chociażby figi z wysokim stanem, na pewno będą się dobrze nosiły. Z resztą świetne modele tego rodzaju ubrań można znaleźć na kinga.com.pl i np. takie body http://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/body na pewno świetnie się sprawdzą.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Oliwa
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 6:47, 14 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A jak radzicie sobie z zaparciami? Stosowałyście może już www.evaqu.pl? Powiem szczerze, że mi pomaga.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
malmila
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 21:47, 19 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Oliwa napisał/a:
A jak radzicie sobie z zaparciami? .

Zaparcia to bardzo częsty problem w ciąży i można spróbować poradzić sobie z nimi naturalnymi metodami. Przede wszystkim pij dużo wody (nawet ponad 2 litry dziennie), jedz dużo jabłek i produktów bogatych w błonnik, suszone śliwki. Jeżeli możesz i nie ma przeciwwskazań to też dużo spaceruj, bo to pobudza układ trawienny. Dużo tego typu naturalnych porad znajdziesz tutaj: http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/ciaza.html na pewno warto spróbować w pierwszym kroku tego typu metod.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Pomelo
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 0:09, 05 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Taką bieliznę dla ciężarnych znajdziesz na orirose http://orirose.pl/ U mnie najlepiej sprawdził się też pas poporodowy ,który pomógł mi powrócić do sylwetki sprzed ciąży. Materiał jest bardzo miękki w dotyku,dlatego można spokojnie w nim spać. Dla mnie to świetna opcja ,bo potrzebowałam jak najszybciej wrócić do formy. Wystarczyło mi niecałe pół roku ,także efekty z ich bielizną są zniewalające Smile
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Margaret99
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 11:47, 16 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

mam dwie ciąże za sobą i żadna bielizna ciążowa nie była mi potrzebna. Spokojnie wystarczy Ci ta, którą nosiłaś zawsze. Dziewczyny, wyluzujcie, to brzuch rośnie, a nie d... No Smile

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Ona i On

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat