Biłgorajskie :: Zobacz temat - Jaka drukarnia najlepsza do materiałów reklamowych?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Jaka drukarnia najlepsza do materiałów reklamowych? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
marianin
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 19:59, 28 Lip 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Możecie polecić jakąś dobrą drukarnię, gdzie fajnie i w rozsądnej cenie wydrukują materiały reklamowe?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Fiona
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 15:14, 30 Lip 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A mamy, znaczy ja mam taką, gdzie zawsze sama zamawiam tego typu rzeczy i jestem zadowolona. Nazywa się http://www.openprint.pl/
Zajmują się tam przede wszystkim właśnie materiałami reklamowymi, więc i na jakość nie można narzekać.
Ja jestem z ich usług naprawdę zadowolona i nie szukam niczego innego.
Jest tam też dość tanio, do tego dostawa jest darmowa, co moim zdaniem jest naprawdę dużym plusem.
malinamalina
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 17:32, 11 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak wszystko sobie szczegółowo ustalisz to będziesz zadowolony z drukarni internetowej. Jest ich naprawdę sporo więc warto przejrzeć oferty.

Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sro 11:30, 19 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Też mi się wydaje, że drukarnie internetowe to lepsza opcja. Ja w ten sposób zamawiałem ostatnio ulotki do firmy: http://letica.pl/oferta/ulotki/, miałem zrobione wszystko łącznie z projektem, a gotowy produkt przysłał kurier do domu.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto 17:14, 14 Mar 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja bym wybrał drukarnie, która ma innowacyjne rozwiązania. Taką drukarnią jest http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ Pomysł z reklamą z użyciem etykiet samoprzylepnych jest bardzo dobry. Umieszcza się je na opakowaniach np kartonach, pudełkach, butelkach.
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pią 15:54, 21 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A o jakie konkretnie materiały reklamowe Ci chodzi? Jeżeli bierzesz pod uwagę np. katalogi szyte, ciekawą ofertę tego rodzaju produktów możesz znaleźć w https://web-to-print.pl/katalogi_szyte/ . Ceny w tym przypadku są przystępne, a przy czym z tego co zauważyłam, także i czas realizacji zamówień nie jest długi w tym przypadku. W związku z tym na pewno warto wziąć pod uwagę Web-to-print.pl.
Cecylia86
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 7:51, 29 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeżeli chodzi o materiały reklamowe, to polecam Tobie druk cyfrowy.Druk cyfrowy jest obecnie bardzo popularny. Jego największą zaletą są stosunkowo niewielkie koszty i bardzo krótki czas (powstają one praktycznie od ręki) oczekiwania na gotowe wydruki. Jest idealny do drukowania materiałów w niskich i bardzo niskich nakładach. Więcej informacji o tych wydrukach a także firmę drukarską znajdziesz na stronie http://szkolenia-konsulting.pl/druk-cyfrowy-na-czym-to-polega/
krokoska
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 18:20, 04 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak ktoś ma za dużo czasu to może szukać projektanta, papieru, drukarni itd. Jak ktoś zajmuje się biznesem to woli wszystko mieć w jednym miejscu. Tak jest w Fabryce Reklamy w Łodzi . Nam potrzebny jest jedynie pomysł. Oni zaproponują nam różne rozwiązania. Od ulotek po neony, oklejanie samochodu czy bilbordy. Przygotują projekt. Zajmą się drukiem i realizacją. Wykonują druk wielkoformatowy a nawet drukarnię 3D do przestrzennego logo. Do tego wiele lat doświadczeń w branży.
Pomelo
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 0:40, 11 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Gadżety to jednak nie to. Teraz lepiej inwestować w reklamę internetową. Łapcie namiary na dobrą firmę marketingową https://contentorganica.pl/ która od wielu lat działa w tej branży. Na koncie mają już sporo sukcesów , a współpracowały z nimi największe firmy kosmetyczne ,spożywcze i motoryzacyjne.
Bella88
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sob 11:57, 14 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Tak zasadniczo ciekawych ofert drukarni, które zajmują się drukiem materiałów reklamowych na pewno dziś na naszym rynku nie brakuje. Przy czym jednak moim zdaniem warto zastanowić się także nad innymi metodami promocji firmy, czy też utrwalania jej pozytywnego wizerunku. Jedną z nich na pewno jest logo . Jego zaprojektowanie możemy zlecić np. INB Marketing , a przy dzięki takiemu niepowtarzalnemu "znaczkowi", nasi klienci będą nas dużo lepiej rozpoznawali.
Pomelo
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 0:51, 17 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Najskuteczniejsza reklama będzie jednak w lokalnym środowisku np na targach. W tej kwestii najważniejsze jest dobrze przygotowane stoisko. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to skontaktuj się z firmą Berkano Expo - http://www.berkano.pl/portfolio?category=17 Oni zajmują się przygotowaniem ekspozycji, stoisk i ogólnie ułożeniem towaru. To bardzo ważne aby zainteresować klienta i zaprezentować mu jak najlepiej oferowany produkt
Blue
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 14:32, 28 Lis 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Pytanie czy jest sens ładować aż tak dużą kasę w same ulotki i inne gazetki. To jest mało efektywne, ludzie się zrażają gdy dostają stertę materiałów reklamowych. Dużo lepiej organizować coś, co ludzi zaciekawi i przy okazji wręczyć jakiś drobny folder reklamowy. Nie tak tak dawno coś takie widziałem w Krakowie, pewna firma reklamowała się oferując przy tym zabawę w postaci wirtualnej rzeczywistości, kilka stanowisk do grania z goglami vr które zapewniała vrpoint.pl i przy tym masa zaciekawionych ludzi. I tam stali przedstawiciele firmy i krótko rozmawiali i wręczali ulotki. I to jest dobra metoda.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat