Biłgorajskie :: Zobacz temat - meble kuchenne pod wymiar

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

meble kuchenne pod wymiar Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
kkej
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 13:42, 02 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witam,
Poszukuję firmy która robi kuchnie pod wymiar. Jest ich klilka w okolicy ale zależy mi tutaj na BARDZO WYSOKIEJ jakości. Kogo możecie polecić?

Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 17:51, 02 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

kkej napisał/a:
Witam,
Poszukuję firmy która robi kuchnie pod wymiar. Jest ich klilka w okolicy ale zależy mi tutaj na BARDZO WYSOKIEJ jakości. Kogo możecie polecić?

Jakiś czas temu miałam remont w domu. Wymieniałam również meble w kuchni. Wprawdzie remont to nic przyjemnego. W całym mieszkaniu jest bajzel ale z firmy, która projektowała mi kuchnie jestem zadowolona. Meble wykonane porządnie. Czekałam na nie miesiąc od zamówienia a sam montaż trwał 2 dni. Zamawiałam je w firmie Rust:
http://rust.pl/
Jest to jeden z wiekszych producentów mebli na wymiar do kuchni w Polsce. Cena nie była taka niska ale wiedziałam na co się piszę. Mam meble z drewna z marmurowymi blatami. Kuchnię remontuje się raz na kilka lat tak więc warto jest postawić na dobre meble.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
michalik
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 12:51, 25 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Na Twoim miejscu szukałabym raczej stolarza, który się tym zajmuje. Wielkie firmy zazwyczaj sobie słono liczą za takie zlecenia.

Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 14:13, 25 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Szczerze mówiąc kompletnie nie wiem, gdzie można kupić najtańsze i najlepsze meble kuchenne robione na wymiar, bo nigdy nie potrzebowałam takich mebli. Mam dość dużą kuchnie, do której bez większego problemu udało mi się kupić gotowy zestaw mebli, który bardzo dobrze się prezentuje. Jednak chcę zrobić mini remont kuchni i wymienić płytki ścienne na fototapetę, którą chcę kupić w tym sklepie http://www.decomania.pl/fototapety-do-kuchni.html . Obecnie mam niezbyt ładne płytki, które nie pasują do reszty, bo są to takie trochę babcine płytki, a ja mam nowoczesne meble i wydaje mi się, że właśnie fototapeta będzie najlepszym rozwiązaniem.
Szyntela
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Sob 1:08, 27 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

My robimy teraz remont kuchni i też by się przydały nowe meble. Obecnie w kuchni jest taki bałagan, że nawet sos winegret jest uciążliwy do przyrządzenia... Marzę już o końcu.
laidix
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 9:26, 27 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mamy malutką kuchnie, nawet nie wiem ile może miec, ale jak to w bloku, duża nie jest ;P
mamy fronty z płyt MDF czyli takie jak Ty wybrałaś, szuflady z domykiem.
Zapłaciliśmy 6tys, ale jak mówie mamy dosłownie 4 szaflki na gorze, na dole 3 szuflady, jedna dodatkowa na przyprawy, dwie szafki. I tyle

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 13:03, 07 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Bardzo słono sobie policzyli za Waszą kuchnię. Ja mam 12 szafek u góry i 4 na dole (W tym narożną), do tego 5 szuflad i zabudowaną zmywarkę i zapłaciłam tylko 2 tys. więcej.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 20:49, 31 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Czy ktoś z Was ma w domu w kuchni blaty granitowe? Piękne blaty granitowe produkuje www.jppilch.pl jeśli takie blaty to przejrzyjcie lub pochwalcie sie jakie Wy macie... Z tego co słyszałem takie blaty są uszkodzenia, działanie wody, wysokich temperatur a także substancji chemicznych. Czy Wasze dośwaiddczenia t potwierdzają?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
koniusia
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 16:51, 25 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Koniecznie musi być na wymiar? Moim zdaniem nie warto przepłacać, jeśli można wziąć niedrogie, białe meble kuchenne z castoramy https://www.castorama.pl/produkty/urzadzanie/meble-i-zabudowa-wnek/meble-kuchenne/zestawy-meblowe.html . Wymiary mają na tyle uniwersalne, że bardzo łatwo je dopasować do każdego wnętrza
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon 20:42, 25 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dzisiaj jeżeli chodzi o takie meble robione na zamówienie, mamy naprawdę w czym wybierać. Osobiście uważam, że świetną opcją są chociażby tego rodzaju łóżka na wymiar , jakie możemy znaleźć w ofercie Visby. Są to przede wszystkim łóżka o najwyższej jakości, a przy tym cechuje je ciekawa stylistyka, jak i kolorystyka.
gocha
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 7:51, 03 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

U siebie w domu mam granitowy zlewozmywak i spisuje się świetnie. Jeśli ktoś się zastanawia nad takim, to serdecznie polecam. Jest bardzo ładny i przede wszystkim łatwy w czyszczeniu. Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej o takim produkcie, to polecam poczytać artykuł na stronie Max Kuchnie https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/granitowy-zlewozmywak-w-kuchni-972.html
Bella88
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sob 21:31, 14 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak dla mnie meble na wymiar do kuchni to optymalne rozwiązanie. Nie można jednak zapominać także o wyposażeniu. Przy czym na pewno warto zwrócić tutaj uwagę na ofertę firmy Gerlach https://gerlach.pl/patelnie . Znajdziemy w niej m.in. : sztućce, noże, garnki i wiele więcej, a jednocześnie produkty tej marki są nie tylko wysokiej jakości, ale też ładnie się prezentują.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat