Biłgorajskie :: Zobacz temat - mieszkania

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

mieszkania Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku
Autor Wiadomość
kazzek29
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 9:57, 29 Mar 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witam, czy ktoś z Was orientuje się w kwestii mieszkania wrocław rynek pierwotny ? Podobno inwestycja w mieszkania to teraz bardzo dobre rozwiązanie. Na stronie Ronson można znaleźć bardzo ciekawe oferty mieszkań.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
szpadel2
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 14:16, 07 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ciężka sprawa z tymi mieszkaniami we Wrocławiu, w tym roku zaczynam studia dzienne i rodzice chcą mi kupić jakieś mieszkanko we Wrocku i szukam jakiegoś dobrego biura z nieruchomościami. Na necie znalazłam https://wgn.pl ktoś kupował z Was mieszkanie u nich ? Zależy mi na tym biuro załatwiło za mnie większość formalności. Bo nie jestem z okolicy i nie zaspecjalnie się znam an tym, a rodzice też za bardzo czasu nie mają.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 13:39, 09 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeśli chodzi o mieszkania to znalazłam ostatnio świetną ofertę, mianowicie http://dabrowka.com.pl/ Duży ogród, duże mieszkanie naprawdę warto Smile

Linea sp. z o.o.
Dopiewiec, ul. Promenada 5
Wilunek
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 9:51, 11 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ogólnie inwestycje w nieruchomości to dobra opcja lepiej na moje w takie coś inwestować domy i mieszkania zawsze się przydadzą a ludzi do miasta napływa wiec będzie wszystko w porządku i na pewno nie stracisz.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 7:52, 12 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja chciałam kupić mieszkanie, ale niestety nie dam rady tyle kasy wybulic..
kekop
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 15:35, 21 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

JA szukałam ostatnio mieszkań, ale mnie tylko interesują nowe mieszkania... no to poszukałam, trochę pobuszowałam i znalazłam perełeczkę wśród mieszkań, mianowicie http://budopol.pl/oferta/inwestycje-nowe Mieszkania są nowe, w dobrych cenach, a okolica bajeczna ! , każdy chciałby tam mieszkać ! Smile
yolla
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 14:33, 23 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja marzę o domu..
urwany032
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 20:29, 21 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dobrą i chyba najważniejszą poradą jaką mogę wam dać to wykup dobrego ubezpieczenia mieszkania. Nie chodzi o to, żeby było najtańsze, ale żeby cena była odpowiednia co do jakości. W sytuacjach kryzysowych pieniądze które możemy dostać z takiej polisy naprawdę mogą uratować komuś życie. Ja wybrałem swoje na https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ i żyję sobie teraz o wiele spokojniej, niż kiedyś. Na szczęście jeszcze nie było mi potrzebne, ale kto wie jak to będzie
olinka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 6:30, 26 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

We Wrocku i na rynku pierwotnym jest spory wybór ale chyba taki najbardziej optymalny to osiedle Nowe Miasto Różanka z tym wbudowanym w architekturę osiedla starym młynem, bardzo ciekawe rozwiązanie i wyróżnia to osiedle na tle innych.
tomaszcomasz
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 15:20, 29 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Inwestycje w mieszkania pod wynajem to świetny pomysł. Mnie interesują nowe mieszkania od dewelopera warszawa, a zwłaszcza niedaleko nowo powstających biurowców. To dobra lokalizacja pod wynajem.
Marlena77
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Nie 17:08, 01 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

@tomaszcomasz w zasadzie jeśli chodzi o mieszkanie w Warszawie to nie ma większego znaczenia w jakiej dzielnicy kupisz - i tak je wynajmiesz. W dużych miastach nie ma z tym żadnego problemu. Ja chce kupić na Wilanowie na osiedlu Brzozowy Zakątek. Tam buduje Polnord. Znacie tego developera? Na razie nie będę tam mieszkać, mam w planach wynająć. Przynajmniej część kredytu się spłaci.
Pamka1
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 19:47, 07 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A szukaliście np mieszkania w Krakowie? Takie luksusowe mieszkania kraków to całkiem dobra inwestycja na długie lata. Ja sama niedawno wynajełam na parę miesięcy rezydencję ,bo chciałam zmienić coś w swoim życiu i przeprowadzić się do dużego miasta. Zaznałam nie tylko prywatności ale i luksusu
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon 21:24, 16 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dzisiaj wybór mieszkań na naszym rynku jest naprawdę bardzo duży. Myślę sobie jednak, że dużo ważniejsze od tego, gdzie będziemy mieszkać, jest to , ja będziemy czuć się w swoim M. Dlatego też na pewno warto zatroszczyć się o takie aspekty jak odpowiednie oświetlenie. Mnie osobiście bardzo podobają się lampy BPM . Są to bowiem produkty prestiżowe, o ciekawej stylistyke i przyjemnych charakterze.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Rozmowy w toku

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat