Biłgorajskie :: Zobacz temat - Porady kosmetyczne.

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Porady kosmetyczne. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia
Autor Wiadomość
koling
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 9:44, 14 Paź 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Każdy zna pewnie drogerie z naszych domów handlowych ale mało kto może wie, że na ich stronie są naprawdę fajne i przydatne porady dotyczące pielęgnacji: http://www.rossnet.pl/Artykul/Manicure-japonski-PShine,196688. Czasem drobne czynności a zmieniają całą pielęgnację i rozwiązujące problemy, poczytajcie sobie-polecam. I jeśli znacie podobne strony zamieszczajcie je tutaj.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
poko
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sob 7:44, 08 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A powiedzcie mi przy okazji porad kosmetycznych jak to jest ze zmywaniem manicure hybrydowego w domu? Czytała taką instrukcję: http://imperium-kobiet.pl/jak-zmyc-hybrydy.html i czy jeszcze o czymś trzeba pamiętać czy to co tam opisali wystarczy?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
moka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 18:02, 12 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

a ja zwykle kosmetyki zamawiam na stronie kosmetyki z ameryki Smile od kilku lat tam kupuję i jeszcze nigdy nic mnie nie zawiodło Smile
cytryna
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 15:01, 29 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Manicure hybrydowy jest super, lakier nie odpryskuje, paznokcie dobrze wyglądają do 3-4 tygodniu, także dobra opcja. Poza tym taki manicure można wykonać samemu w domu, wystarczy kupić zestaw tj. lakiery i lampę UV. Bardzo podoba mi się taki efekty na paznokciach - https://www.youtube.com/watch?v=7UL9Qqs2l5c - można go uzyskać używając specjalnego pyłku holograficznego Holo Dust, są dostępne różne kolory, efekt według mnie jest świetny.

Image
jannette
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon 21:41, 31 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Sama póki co hybryd nie posiadam, bo jednak z naturalnych paznokci jestem zadowolona, nie mniej jednak zawsze staram się o nie maksymalnie dbać. Przy czym zawsze obowiązkowo zmywając lakier, wybieram bezacetonowe zmywacze do paznokci z Indigo Spa, które przyjemnie pachną i na pewno nie uszkadzają płytki paznokcia.
dejzi
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 14:15, 19 Cze 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeśli robicie sobie manicure to zdecydownie warto sobie co nieco więcej o nim poczytać, zwłaszcza jeśli jest on na jakąś specjalną okazję, jak na przykład ślub. Fajny artykuł na ten temat: http://ranking-kosmetykow.pl/2017/06/08/manicure-slubny-co-warto-wiedziec/
Vectrossa
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pią 17:04, 14 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak szukacie dobrych kosmetyków do ciała to polecam zerknijcie sobie na kosmetyki marki Hildegard Braukmann. Ja jestem nimi po prostu zachwycona. Mój ulubiony to żel do kąpieli 7 ziół. Super regeneruję skórę.
dejzi
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 12:51, 20 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Zobacz sobie tutaj : http://ranking-kosmetykow.pl/2017/07/05/botaniczny-manicure-czyli-rosliny-na-paznokciach/ fajne metody manicure z roślin własnie teraz sobie takimi metodami robię warto spróbować jak ktoś jeszcze nie testował Wink mi się bardzo podoba.
Vectrossa
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pon 14:05, 18 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja mam do Was pytanie o frezy do manicure - jakie kupić na początek? Chciałabym zacząć pracować z frezarką do paznokci. Oglądałam sporo filmików na YT więc mam nadzieję, że dam sobie radę. Nie wiem jednak jaką zakupic. Doradzi mi ktos?
Pomelo
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 20:55, 23 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja ostatnio zainteresowałam się tematem frezarki do paznokci które są niezbędnikiem do wykonania profesjonalnego manicure. Zakupiłam sobie nawet taką do salonu kosmetycznego siostry i na prawdę jest niezawodna.
Vectrossa
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 16:30, 28 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Zgadzam się, frezy do frezarki kosmetycznej bardzo często są niezbędne. No warto je stosować, bo nie niszczą tak plytki, jak odmaczenie paznokcia w acetonie. A szybszy czas zdejmowania lakieru czy zelu to juz swoja droga Wink
boddekk
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 16:33, 29 Wrz 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Bardzo dobrym naturalnym kosmetykiem jest krem na przebarwienia. Jego skład jest oparty na samych naturalnych składnikach - kompleksowa terapia dla skór wymagających, niezawodna terapia w jednoczesnej likwidacji wszelkich oznak starzenia się skóry. Jednocześnie jest bardzo skuteczny, usprawnia krążenie krwi w nogach i wzmacnia naczynia krwionośne, dzięki czemu przeciwdziała żylakom Wink
Bella88
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 21:49, 09 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Sama bardzo często natomiast odwiedzam taką stonkę w sieci http://soleoesg.pl/jak-sie-opalac/ . Przede wszystkim bowiem można tam znaleźć całe mnóstwo świetnych porad, dotyczących opalania. Jednocześnie jeżeli szukamy kosmetyków, które pomagają w uzyskaniu ładnego odcienia skóry, bez wątpienia warto tam zajrzeć.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat