Biłgorajskie :: Zobacz temat - Inwestycje

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Inwestycje Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia
Autor Wiadomość
Kazik89
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 7:18, 05 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

jeżeli ktoś z was zna jakieś fajne stronki o inwestycjach to polecajcie, Ja chciałem wam polecić stronkę http://www.online-gpw.pl/ . Na tym portalu dowiedziałem się wiele o funkcjonowaniu giełdy i inwestycjach.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Kajka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Pon 8:34, 26 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Moim zdaniem nie sztuką jest tylko odpowienio zainwestowac ale również zabezpieczyć nasz nowy nabytek przed wszelkimi możliwymi szkodami. Dlatego tez sama, zakupując kilka hektarów ziemi pod hodowle kukurydzy od razu wiedziałam ze zdecyduje się na jej solidne ubezpieczenie. W koncu klimat w polsce bywa naprawdę kapryśny a nie chciałabym by huragan czy jeszcze zaprzepaściły moje starania o dobre plony. Porównując różne oferty firm ubezpieczeniowych najbardziej wpadła mi w oko ta od: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66543/dobrowolne-ubezpieczenie-rolne-goagro/ która dzięki możliwości wykupienia dodatkowych pakietów i wariantów jest niezwykle dopasowana do naszych potrzeb. Ja zdecydowalam się jedynie na ubezpieczenie mojego budynku mieszkalnego, bo jak szybko sobie skalkulowałam jest to znacznie bardziej opłacalne niż zakup osobnego ubezpieczenia domu, a w jego zakres wchodzą praktycznie wszystkie najważniejsze i najczęstsze zdarzenia losowe. Mysle ze to oferta którą powinien zainteresować sie każdy kto posiada w swoim majątku pola uprawne i chciałby by były one inwestycją która co roku przynosi więcej korzyści niż strat.
hiacynta
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 2:34, 28 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Na stronie http://www.viennalife.pl/ znajdziecie ciekawe produkty inwestycyjne oraz oszczędnościowe. Sądzę, że warto wziąć tę firmę pod uwagę, jeśli macie w planach oszczędzać, czy ulokować odłożone pieniądze w jakimś bezpiecznym miejscu. Posiadanie zaskórniaków jest ważne, daje poczucie wolności i bezpieczeństwa. Na początku może być trudno, ale z czasem każdy z nas możne nauczyć się oszczędzać pieniądze, nawet gdy zarabia się niewiele. Ważne jest to, żeby nie poddawać się od razu, tylko próbować do skutku.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Linkownia

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat