Biłgorajskie :: Zobacz temat - Gdzie wybierasz się na wakacje?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Gdzie wybierasz się na wakacje? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Biuro podróży
Autor Wiadomość
MiniMini
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Sro 9:00, 05 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

My w tym roku wybieramy się do Bukowiny Tatrzańskiej. Znajomi polecili tą miejscówkę http://willamajerczyk.com/
Bardzo przytulnie, fajna lokalizacja i niskie ceny.
Bierzemy rowery więc na pewno będzie aktywnie
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
ZielonaDolina
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 9:07, 28 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja zachęcam wszystkich aby odwiedzili turystyczną stolicę powiatu Nowosądeckiego. Mowa o Gródku nad Dunajcem, niskie ceny piękna okolica góry i jeziora czego chcieć więcej.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Majkel
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 22:58, 11 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

To ja kompletnie w drugą stronę, bo nad morze Very Happy Ale też w spokojne miejsce, bo Ustronie nie są jakieś przesadnie głośne na szczęście. Pensjonat, do którego jeździmy co roku się nazywa Kaszubianka i jest nad samym morzem położonym, dzięki czemu wychodząc z niego praktycznie jesteśmy na plaży. Ogólnie polecam gorąco.
milosnik
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 17:32, 23 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja podrzucę jeszcze pomysł zwiedzenia Skandynawii tanim kosztem Smile czyli bierzemy swój samochód, rezerwujemy przeprawę promem tutaj, do samochodu pakujemy rodzinę, namiot, śpiwory i jedzenie z kuchenką gazową i jak już docieramy na miejsce, to ograniczza nas już tylko wyobraźnia Smile
nieja
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sob 11:36, 26 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja najlepiej odpoczywam nad jeziorem położonym w lesie - zachodniopomorskie. Dzieci bawią się w wodzie a ja czytam książki np http://www.taniaksiazka.pl/zywioly-tom-3-woda-ktora-niesie-cisze-cherry-c-brittainy-p-861585.html Oczywiście coś dla kobiet o miłosci i pięknej przyjaźni. To taki odpowiedni temat na letni odpoczynek.
carolina91
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 11:28, 11 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W polsce jest tyle atrakcji, ze głowa mała Smile Zajrzyj sobie chociażby na https://polskazachwyca.pl/top-10/top-lista-najciekawsze-atrakcje-polski/ Znajdziesz tam 23 top atrakcje. My mamy zamiar zobaczyć je wszystkie w przyszłym roku. Teraz mamy krótki urlop w listopadzie i od marca zazynamy intensywne zwiedzanie.
Nalepka86
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 12:21, 19 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

wakacje w górach jak najbardziej! Co roku jeżdżę w Karkonosze, ostatnio zatrzymałam się w cudownym hotelu, zobaczcie sami http://www.jeleniastruga.pl/ pokoje są ładne i czyste, fachowa obsługa zapewniona. Dodatkowo bliskość gór i potoków pozwala na doskonały wypoczynek!!
Polecam Wink
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Biuro podróży

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat