Biłgorajskie :: Zobacz temat - Konto - gdzie najkorzystniej?

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Konto - gdzie najkorzystniej? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes
Autor Wiadomość
Maho89
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 11:08, 19 Maj 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Przy wyborze banku kierowałem się opiniami innych klientów a także rankingami stworzonymi przez ekspertów. Dlatego zdecydowałem się na wybór https://santanderconsumer.pl/ Jak dla mnie to był bardzo dobry wybór dlatego warto tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie. Co o tym sądzicie ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
kkej
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 9:49, 07 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

U mnie kluczowym momentem było pójście na studia. Wcześniej jakoś nie potrzebowałem rachunku bankowego.
Na studiach wiadomo: stypendium czy pierwsza praca zawodowa. Krótko mówiąc - założenie konta stało się koniecznością. Pierwszy bank to pekao sa. Ten z żubrem. Po 10 latach mam nadal konto, tyle tylko że darmowe internetowe. Ale trzeba będzie zmienić, bo są korzystniejsze jak np te w Smart Banku, mBanku czy np Millenium 360. Tych którzy nie założyli jeszcze konta odsyłam do poradnika gdzie założyć konto w banku konto-w-banku.pl

Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Wto 12:58, 12 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

M Bank

oborniok
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Czw 7:36, 21 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Milenium

Kajka
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Sro 11:20, 19 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Na takie pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo każdy z nas ma inne oczekiwania od banku i inne kwestie traktuje priorytetowo. Wydaje mi się jednak że rozwinięte usługi dodatkowe i nowoczesna bankowośc internetową świetnie łączy w jeden produkt oferta bzwbk: http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konta-standardowe.html sama co prawda nie mam tam jeszcze konta, ale mąż tak i bardzo go sobie chwali dlatego ja tez zastanawiam sie nad przeniesieniem tam swoich środków.
teodor
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 18:39, 10 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Wysokość opłat na kontach w czołowych bankach nie różni się zbytnio. Czasem brak opłat jest bez żadnych warunków. Czasem musimy coś spełnić by na brak opłat zasłużyć. Jednak to nie wszystko co może zaoferować nam bank do konta, zwłaszcza firmowego. W ofercie mBanku możemy oprócz konta dodatkowe usługi. Faktoring, monitoring wierzytelności i zapewnienie płynności finansowej. Dodatkowo w mBanku możemy zlecić swoją księgowość. To bardzo wygodne mieć w jednym miejscu całą dokumentację związaną z naszą działalnością http://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/firmy/post,7534,archiwizacja-dokumentow-ksiegowych-%E2%80%93-jak-sie-do-tego-zabrac.html . To ułatwia zarówno sprawozdawczość jak i analizy niezbędne do prowadzenia firmy.
Ailis
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 20:20, 10 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Od siebie zachęcam cie do odwiedzenia strony darmowe konta bankowe Możesz zaczerpnąć sporo informacji o o bankach i poznać również opinie na ich temat. Jak dla mnie jest to bardzo przydatna strona dzieki której podejmiesz właściwą decyzję.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Polityka i Biznes

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat