Biłgorajskie :: Zobacz temat - Wypożyczalnia aut

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Wypożyczalnia aut Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Motoryzacja
Autor Wiadomość
Imstionste
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 8:15, 09 Paź 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Wiele firm i przedsiębiorstw nie ma wystarczającej liczby aut dostawczych. Niektóre placówki nie posiadają ich wcale. Najlepszym wtedy rozwiązaniem wydaje się tani wynajem aut dostawczych. Nasza firma oferuje szeroką gamę samochodów. Jej celem jest stworzenie miejsca stanowiącego alternatywną opcję dla wszystkich kierowców – z nami nie musisz posiadać samochodu! Po co inwestować w auto, jeśli potrzebujesz go tylko sporadycznie?

Wypożyczalnia aut dostawczych jest innowacyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy samochodów potrzebują sporadycznie. U nas wypożyczyć je można na 30 minut lub na kilka dni. Ty decydujesz! Nasza firma do praktyki wprowadza ideę tzw. Car Sharing czyli dzielenia się samochodami. Nasze samochody są zawsze gotowe do podjęcia. Czyste, sprawdzone, ubezpieczone zatankowane. Nie wymagamy kaucji ani opłat rocznych czy miesięcznych. Klient płaci tylko za konkretny czas wypożyczenia. Wszystkie nasze auta są nowe i pochodzą z 2014 roku. Tankujemy je do pełna bez limitu kilometrów. Oferujemy najlepszej klasy marki takie jak: Volkswagen, Peugot, Nissan, Renault czy Ford.

Na naszej stronie znajduje się szczegółowa oferta dla firm, ale również i dla osób prywatnych. Pracujemy na terenie Poznania. By ułatwić państwu wynajem samochodów dostawczych stworzyliśmy szereg punktów obsługowych, w których bez problemu mogą Państwo odebrać auto. Rezerwacji można dokonać przez specjalnie przygotowany do tego formularz zamieszczony na naszej stronie. Rezerwacja mailowa lub przez formularz możliwa jest 24/7. Jeśli zechcieliby Państwo rezerwacji dokonań telefonicznie, zapraszamy siedem dni w tygodniu od godziny 7:00 do 20:00. W przypadku rezerwacji bezpośrednich, zapraszamy do naszego biura czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy zapoznać się z działem FAQ lub bezpośrednio skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Można również napisać do nas przez specjalnie utworzony do tego formularz kontaktowy. Zapewniamy, że rozwiejemy jakiekolwiek Państwa wątpliwości! Nasza wypożyczalnia aut dostawczych w Poznaniu jest do Państwa usług!

EasyMotion Sp. z o.o.
ul. Stanisława Matyi 1
61-586 Poznań
Czynne od 9:00 do 18:00
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt.
Rezerwacja telefoniczna 7 dni w tygodniu od 07:00 do 20:00
tel: +48 730 900 601
tel: +48 730 900 604
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
zemna
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 13:18, 09 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jeżeli ktoś pochodzi z woj. mazowieckiego może mu się przydać wypożyczalnia Skalmarbus Bogate doświadczenie w realizacji wynajmu busów i przewozu osób, doskonale przygotowana flota pojazdów oraz wyszkoleni kierowcy. Wszystko to jest do dyspozycji klientów.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
erykk
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 15:02, 22 Lut 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Wypożyczalnia już nieraz uratowała mi życie! Fajna opcja zwłaszcza na zagranicznych wakacjach Wink

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 8:25, 26 Kwi 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja ze swojej strony dla Mazowsza i nie tylko, mogę polecić www.przewozosob.waw.pl to najprawdopodobniej najrozsądniejszy wybór.
Wafkrktios
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 7:26, 30 Maj 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

No ja zawsze wynajmuje ze sprawdzonego źródła. Powiem ci, że warto sobie ogarnąć solidne auto na wypożyczenie.

Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pon 7:33, 30 Maj 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Solidne auta ma wypożyczalnia samochodów warszawa. Zobaczcie sobie ich ofertę na stronie. Niezłe fury
pacia
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 17:10, 01 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja zazwyczaj wynajmuję jak przez jakiś czas muszę żyć w obcym mieście. Jakoś komunikacja miejska mnie męczy.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 14:02, 10 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

każdy msu mieć ważny Przegląd rejestracyjny Żoliborz raz się okazało że wypożyczony nie miał - przypadkiem stał się wypadek i całe koszty ponosila osoba ktora prowadziła.
zawer22
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 18:38, 09 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja bardzo często wypożyczam auta. Np. 7-9 osobowe. Wiadomo ze takiego auta nie kupuje sie żeby raz na pare miesiecy pojechać w tyle osób. To lepiej wypożyczyć Smile Albo dostawczaki - tez wiele razy wypozyczałem...

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 11:00, 23 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Również wypożyczam samochód, jestem bardzo zadowolony.
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 8:55, 12 Wrz 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja ostatnio znalazłem informacje, że jeśli macie jakąś Hondę, którą chcielibyście sprzedać, to możecie dokonać sprzedaży z samą firmą Honda Smile Być może ktoś chciałby sprzedać swoje 4 kółka i np. przesiąść się na wypożyczane tylko od czasu do czasu Smile W Hondzie oferują zwykle lepsze ceny, niż zwykli dealerzy, a nawet jeśli wybierzecie taką opcję, to mogą do was przyjechać i wycenić wam nieodpłatnie wasz mobil Smile Więcej informacji znajdziecie tutaj: Honda Wrocław Wink
Varnavskaya
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 16:09, 27 Paź 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dla osób z województwa Łódzkiego lub okolic polecam http://www.ckcorp.pl/ . To najsolidniejsza firma trudniąca się wynajmem jaką znam, a było ich wiele.
Rimanar
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 12:53, 22 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witam serdecznie, potrzebna mi jest wypożyczalnia samochodów gdynia czy możecie polecić jakąś sprawdzoną? Niedługo będę w tym mieście na kilka dni i potrzebny mi będzie środek transportu, z góry dzięki .
Marlena77
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 20:52, 07 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jesli chodzi o wynajęcie samochodu poznań to z tego co szukalam - nie ma tanszej i lepszej opcji, niz oferuje firma FatCar. Posiadaja w swojej ofercie wiele aut osobowych (a takze kilka dostawczych), w tym rowniez kombi. O ich renomie swiadczy fakt, iz wynajmuja rowniez auta dla kierowcow Ubera.
Majkel
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 4:44, 03 Sie 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Widziałem, że łódzkie się tu odezwało też. Byłem u Was służbowo parę razy i rzeczywiście musiałem wypożyczać samochód i przyznam szczerze, że dobrą opcją była firma Wypożycz Auto. Fajne ceny, interesująca flota, ogólnie nie miałem sie do czego przyczepić. Polecam, jeśli ktoś akurat będzie potrzebował. Wink
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Motoryzacja

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat