Biłgorajskie :: Zobacz temat - Domy weselne w Biłgoraju i okolicy

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Domy weselne w Biłgoraju i okolicy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Imprezy
Autor Wiadomość
malarz
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 19:41, 20 Lip 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

USB napisał/a:
... największy, najpiękniejszy, najlepszy styl i wykończenie. Do tego przed budynkiem jest piękna fontanna z jeziorkiem i polecam wybrać się wieczorem tam zobaczyć. Las dookoła, duży parking a nawet widziałem miejsce na grilla i dwie altanki obok. (...)
Sala taneczna przepiękna parkiet, piękne żyrandole jak w jakimś zamku na sali Królów. (...)

Widziałem. Jak to mówią co niektórzy malarze - taki "subtelny kicz". A jelenia na rykowisku tam nie ma?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Mogway12
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 10:31, 29 Lis 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Tak się składa że w tamtym roku poszukiwałem domu weselnego na przyjęcie w maju 2011r. (ok 130 osób) i sprawy się mają tak:
poszukując odpowiedniego miejsca brałem pod uwagę
-miejsca do noclegu dla gości
-ilość potraw w menu
-wystrój
-cene
Z moich poszukiwań wynikło to iż niewiele miejsc spełnia dane kryteria i oto jedyne miejsca moim zdaniem godne polecenia :
Panasówka (dom weselny- ten pierwszy przy Orlen) -jedzenie fajne ,sale spora do 200 osób , cena niewielka ok 110zł ,cena pokoju 50zł/os.Spory plus to klimatyzacja w całym pomieszczeniu bardzo przydatna w lecie podczas upałów.
Nadrzecze -jedzenie ponoć w miarę smaczne, cenka wyższa ok 130zł , miejsca noclegowe dostępne oraz dobry wystrój i klimat.(posiadają stronke www)
Dom weselny na Królach-bardzo przyjazne miejsce niestety na małe wesele do (100 os.)Właściciel sam dokłada starań aby wszystko wyglądało świetnie (kupuje kwiaty ,balony itp.)Jedzenie b.dobre i równie fajny wystrój-do zobaczenia na stronie www.
Panasówka Gajówka-ponoć nie najgorzej tylko właściciel za dużo obiecuje w cenie i wygląda to tak że jedzenia jest ilościowo średnio i wódka średnia-cena podobna jak w Nadrzeczu.
Sosna ponoć nie jest zła ,ale z pewnych żródeł wiem iż stan kuchni i przygotowanych tam potraw pozostawia dużo do życzenia,
Niestety nie polecam Włosiankarskiej ,Prestiż (Goraj)
Nie wypowiadam się na temat Dodo,Grand,Rozdroża,Sitarskiej,Karczmie na Woli(gdzie jest ładna nowa sala ,ale mają słabe komentarze co do jedzenia i obsługi)
Z wymienionych powyżej dw. polecam pierwsze 2 jak dla mnie najlepsze(w moim wypadku).
Mam nadzieję że naświetliłem trochę sprawę znalezienia lokalu i mój post pomoże komuś zaoszczędzić czasu i nerwów.Proszę mnie poprawić jak ktoś się nie zgadza lub z własnych doświadczeń wie że mogłem minąć się z prawdą. Dodam jeszcze iż w tej chwili gdzie powstaje coraz więcej domów weselnych nie ma aż takich problemów z datą na organizacje przyjęcia,ale trzeba liczyć się że przynajmniej z rocznym wyprzedzeniem należy śmiało rezerwować sale. W razie szczegółowych pytań służę pomocą. Pozdrawiam !

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 21:32, 06 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Hmm teraz ja mam ten problem i rozglądam się za salą... Czy jest coś w Biłgoraju i okolicach godnego polecenia? Tak na 200 osób.

Czy w tej Karczmie na Woli rzeczywiście jest aż tak źle jak się o niej mówi? Organizował ktoś z Was tam wesele? Jakie są ceny? Błagam poratujcie Very Happy
Mogway12
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 10:51, 08 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Witaj natalka ! Jak już zostało to napisane przy liczbie gości ok. 200 nie masz zbyt wielkiego wyboru , najbardziej godne polecenia będzie Panasówka, Karczma na Woli (gdzie raz jest dobrze a raz tak sobie), Nadrzecze gdzie jest troszkę drożej oraz Panasówka Gajówka.Ja na Twoim miejscu zacząłbym od tych 4 domów weselnych i pewnie któryś z nich Ci przypasuje bo jeżdżenie po innych miejscówkach będzie stratą czasu aczkolwiek można podjechać dla porównania.Pozdrawiam ! p.s. Ceny to ok.110-130 zł/os. ale po wzroście VAT mogło troszkę zdrożeć.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 12:32, 09 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Dziękuje Smile Tak też zrobię. A słyszałeś coś może o jakości wesel np w Karczmie Dereźnia (ponoć coś nowego tam stoi) albo Leśnej Polanie w Królach? Coś mi się obiło o uszy, że tam też warto zobaczyć.
Mogway12
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 18:09, 09 Lut 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Leśna Polana jest całkiem przyzwoita i została rozbudowana ostatnimi czasy chociaż nie wiem czy pomieści 200 osób(trzeba tam zapytać)ale warunki i jedzenie są tam spoko.Co do Karczmy na Dereźni to słabiutkie jedzenie i miejscówka nie wydaje mi się za dobra-w ogóle nie brałbym pod uwagę.Pozdrawiam !

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sro 18:43, 13 Kwi 2011 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

A ja myślałem że era robienia wesel w remizach sie skończyła Very Happy
kamaa87
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 20:26, 18 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Polecam ten Dom Weselny na ul. Włosiankarskiej 5. Super kelnerzy i miejsce do zabawy.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 21:14, 23 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja w Nadrzeczu robiłam siostrze imprezę urodzinową i byłyśmy bardzo zadowolone. Może nie jest najtaniej, ale jedzenie jest bardzo smaczne i goście byli zachwyceni Smile

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 22:08, 31 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

My z narzeczonym teraz stoimy przed Tym wyborem, ale na pewno nie będziemy robić wesela w Biłgoraju. Opinie o naszych domach weselnych są tragiczne, a to ma być wyjątkowy dzień.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 22:09, 05 Lip 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

My x lat temu robiliśmy w pałacyku pod biłgorajem. PRzystrojony wygląda cudownie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Imprezy

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat