Biłgorajskie :: Zobacz temat - laptop

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

laptop Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii
Autor Wiadomość
magdalenka123
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 19:18, 20 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Albo na https://mobikomp.pl/12-komputery - w razie potrzeby są zwykle dostępni online i możesz pytać o wszystko. Tam złożysz zestaw za rozsądne pieniądze i na miarę Twoich potrzeb.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Interes
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 8:01, 27 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

To gdize się kupi lapka ma duże znaczenie. Nie warto jest oszczędzac na silę i kupować laptopa od nieznanych sprzedawców. W najlepszym wypadku dostaniecie lapek na fakture vat marzę a to oznacza,że w przypadu awarii nie bedziecie mieli gwarancji.

W najgorszym wypadku sprzedawca Was oszuka

Najlepiej jest kupować sprzęt w większym , sprawdzonym sklepie.Wtedy macie pewność,że laptop przyjdzie taki jaki chcecie. Sam kupowałem w rtv Euro agd: http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki.bhtml . Maja dobre ceny, poza tym jest tam możliwość kupienia sprzetu na raty.
Stevv
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 10:09, 05 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja swój komputer kupiłem na Allegro, ale trzeba dobrze sprawdzić sprzedawcę. Czasami zdarzają się problemy. U mnie niestety włożono za mały zasilacz, ale na szczęście sprzedawca szybko naprawił swój błąd.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 11:58, 07 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

kupowałem na allegro i byłem zaskoczony Smile
Cecylia86
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Pią 7:26, 08 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak to nie ma znaczenia gdzie się kupi laptopa? Moim zdaniem ma to ogromne znaczenie, bo w przypadku uszkodzonego laptopa niektóre sklepy robią problemy. Wiele razy miałam sytuacje, w których miałam problemy z oddaniem laptopa na reklamacje. Dlatego teraz kupuje tylko w dobrych sklepach nawet jeśli laptopy są niewiele droższe. Nie kupuje na allegro, bo trochę nie ufam sprzedawcom. Poza tym wolę kupować w sklepach internetowych, które też mają oddziały stacjonarne, bo wtedy nie muszę płacić za wysyłkę laptopa, który jest uszkodzony. Niedawno zdecydowałam sie na jednego z tych MacBooków http://ispot.pl/mac-macbook-pro , bo słyszałam, że są bardzo dobre, stabilne i bardzo dobrze się na nich pracuje. I jak na razie mogę to wszystko potwierdzić, bo laptop działa bez zarzutu, a często obciążam go programami graficznymi.
malinamalina
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 17:38, 11 Lip 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja też uważam, że to ma znaczenie gdzie kupujemy komputer. Sama brałam w Media Markt, bo był w dobrej cenie a w razie czego nie będzie kłopotów z reklamacją.

Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 18:57, 30 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak szukacie przyzwoitego sprzętu w dobrej cenie to zerknijcie na ten model HP - https://www.morele.net/wiadomosc/hp-probook-430-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3513 . W testach wypada dobrze, recenzje tez sa pozytywne.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat