Biłgorajskie :: Zobacz temat - ODSZKODOWANIA DLA OFIAR WYPADKÓW

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

ODSZKODOWANIA DLA OFIAR WYPADKÓW Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket -> Usługi/Ogłoszenia
Autor Wiadomość
yayatoure52
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 15:23, 24 Lip 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Kancelaria Prawno – Odszkodowawcza AnLex zajmuje się kompleksową obsługą postępowań o odszkodowania z tytułu:

· wypadków komunikacyjnych

· wypadków przy pracy

· wypadków przy pracy w rolnictwie

· błędów medycznych i zakażeń szpitalnych

Zajmujemy się sprawami wypadków, które zaistniały po 10.08.1997 r.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu.

Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie dochodzi świadczeń odszkodowawczych zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym.

Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu postępowań o świadczenia odszkodowawcze w sprawie wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Ten rodzaj wypadków ze względu na swój skutek wymaga szczególnej empatii, a przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, czyli elementów jakie posiadamy. W związku z wypadkiem śmiertelnym najbliżsi osoby zmarłej mają prawo do:

· odszkodowania za poniesione koszty leczenia i pogrzebu (w tym wybudowania nagrobka)

· renty odszkodowawczej

· stosownego odszkodowania z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej

· zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej

Niektóre przykłady naszych spraw:

Pani Magdalena l. 40 w wypadku przy pracy straciła męża. Ubezpieczyciel w wyniku mediacji przyznał na jej rzecz łącznie kwotę 170.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania oraz 650,00 zł. comiesięcznej renty. Poza tym trójka dzieci po śmierci ojca otrzymała odpowiednio: 155.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (najstarsze dziecko) i po 140.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (dwójka młodszych dzieci). Każde z dzieci otrzymało po 650,00 zł. comiesięcznej renty.

Pani Jadwiga uległa wypadkowi komunikacyjnemu w 2012 r. W jego następstwie doznała obrażeń ciała w postaci złamania wyrostka czołowego kości szczękowej lewej, złamania kości nosowej, złamania przegrody nosa, stłuczenia mózgu, niedowładu lewego nerwu twarzowego. W wyniku naszego działania Ubezpieczyciele wypłacili na jej rzecz łącznie kwotę 155.000,00 zł. zadośćuczynienia i odszkodowania.

Zachęcamy do kontaktu. Spotkanie i analiza dokumentów są całkowicie bezpłatne.

tel. 721 401 000 lub 22 613 33 72

@: bok@kancelariaanlex.pl
www: www.kancelariaanlex.pl

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Rovvebles
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 8:23, 07 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jak to jest z dochodzeniem odszkodowań w razie śmierci w wypadku np ? Bo tutaj nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 7:25, 15 Cze 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

No to przydała by się jakaś kancelaria która pomoże ci to odzyskać i tyle. Ja tam bym skorzystał z usług jakiejś.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 11:52, 30 Mar 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Miałem ostatnio problemy prawne w sprawach spadkowych , wiecie problematyczna rodzina, rozprawy sądowe ... Na całe szczęście pomógł mi adwokat wągrowiec, który wyjaśnił mi cały plan działania, a później go wdrożyliśmy no i sprawa została na szczęście rozstrzygnięta na moją korzyść. Jeśli ktoś ma podobne problemy, to polecam się skontaktować z tym specjalistą.
Dario90
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 11:45, 11 Maj 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mi z problemami prawnymi pomogła kancelaria adwokacka warszawa. To bardzo dobrzy specjaliści z rozległą wiedzą. Jeśli macie jakiś problem to śmiało uderzajcie do nich.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket -> Usługi/Ogłoszenia

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat