Biłgorajskie :: Zobacz temat - gospodarka przestrzenna

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

gospodarka przestrzenna Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Edukacja
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: Czw 16:27, 26 Mar 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

male pytanie. czy ktos z forum studiuje/studiowal taki kierunek? jesli tak, to milo byloby mi, gdybym mogl chwile pogadac.
Gość

PostWysłany: Czw 17:13, 23 Kwi 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

no to inaczej. pytanie do tych, co sie orientuja. czy jest to kierunek warty tego, aby na niego sie wybrac? czy taki absolwent ma duze szanse na to, aby nie wyladowac w dziale pakowania mebli u chmiela? z gory dzieki, jesli ktos cos odpowie.
Pikuś
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Pią 16:57, 24 Kwi 2009 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Znam kilka osob studiujacych ten kierunek i raczej go sobie chwala. W zaleznosci od specjalizacji masz niemale pole mozliwosci ksztalcenia i pracy pozniej. Ale nie mozna jednoznacznie powiedziec, ze znajdziesz prace w zawodzie. Proponuje abys wszedl na fora uczelni na ktore bedziesz skladal papiery i popytal studentow jak tam jest- warunki, poziom, perspektywy, praktyki etc
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
AdamKopka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 10:14, 14 Sty 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja obecnie studiuję ten kierunek. Pod przewodnictwem Jego Ekscelencji dr. Janusza Paciorka Smile

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 14:03, 14 Sty 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

warto trochę zainwestować w gospodarkę nie ma problemu ja tam zawsze stawiam na innowacyjne rozwiązania
kocanka
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 20:11, 02 Kwi 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja się zastanawiałam nad tym kierunkiem. Ostatecznie jednak wybór padł na coś innego ( http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-handlu-zagranicznego ) Studiuje na WSB obecnie. Tak czy inaczej - nadal uważam, że to dobry kierunek jeśli chodzi o rozwój. Nic nie zastąpi oczywiście jakiegoś konkretnego pomysłu na siebie, bo nie ma się co czarować że studia cokolwiek rozwiążą czy ułatwią. Na pewno jest to jakiś dobry początek, ale szczerze powiedziawszy bez zainteresowania tematem i jakichś tam predyspozycji może być trudniej. W sumie branża jest do ogarnięcia jeśli ma się trochę doświadczania i obycia w tejże, nie uważacie?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Edukacja

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat