Biłgorajskie :: Zobacz temat - Kampania AdWords dla każdego biznesu

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Kampania AdWords dla każdego biznesu Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket -> Usługi/Ogłoszenia
Autor Wiadomość
sljak
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 11:21, 21 Lis 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Docieraj do swoich klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To dokładnie, w przeciwieństwie do innych form reklamy, zapewnia kampania reklamowa AdWords. W dodatku siecią reklamową objęte jest 80% stron na całym świecie. Reklamy trafią do konkretnych, zainteresowanych Twoją ofertą klientów. Na bieżąco informowany będziesz o wynikach jakie osiągasz z tej najlepiej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w akcjach marketingowych w Internecie. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient uzyskasz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią jako gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia.
Świadczę również usługi suplementarne: tworzenie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybraną frazę, tworzenie profili w mediach społecznościowych i zapełnianie ich contentem, wykonywanie banerów i logo, konwersja pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Fiona
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Wto 12:24, 27 Sty 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Sama prowadzę swój mały sklep internetowy. Już od wielu lat. Niemniej zauwazyłam,ze od czasu kiedy pojawiła sie konkurencja strona zaczęła spadać,znalazłam sie na 3 stronie w google i automatycznie zmniejszyła sie ilość klientów.
Postawiłam właśnie na usługi pozycjonowania, odpowiednią optymalizację i jestem zadowolona. Stronka skoczyła na wysoką pozycję, obecnie jest w google bardzo wysoko . Korzystam z usług firmy apogeum: http://www.pozycjoner.org/ - tutaj jest ich strona.
Oliwa
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Nie 7:49, 20 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mnie z kolei polecono usługi http://netjoker.pl ponieważ mają ciekawy system rozliczeń. Płacę za efekty a nie za obietnice. Myślę, ponadto, że to to skuteczniejsza forma reklamy niż adwords.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Cecylia86
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 12:19, 31 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja nie jestem przekonana do reklamy Adwords, bo jest bardzo droga, a teraz coraz więcej osób ma zainstalowanego Adblocka w przeglądarce i w ogóle nie widzi tych reklam. Próbowałam niedawno zarobić na tej reklamie, ale w zasadzie w ogóle mi się to nie zwróciło i dlatego teraz chce zainwestować w pozycjonowanie strony. Myślałam o skorzystaniu z usług tej firmy http://www.kreatormarki.pl/ , bo znalazłam ich bez problemu, a także mają pozytywne opinie. A Wy słyszeliście o nich?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket -> Usługi/Ogłoszenia

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat