Biłgorajskie :: Zobacz temat - Modne kolory do mieszkań

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Modne kolory do mieszkań Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket
Autor Wiadomość
myster
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 16:27, 29 Gru 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Jakie waszym zdaniem są aktualnie modne kolory mieszkań? Chcę odnowić swój pokój, zamierzam wykonać remonty mieszkań warszawa Dodam, że najbardziej lubię ciepłe, słoneczne, jasne kolory. Jak myślicie, co najlepiej się sprawdzi?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Cecylia86
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 9:44, 17 Mar 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Szczerze mówiąc nie zwracam uwagi na to co jest teraz modne. Podczas urządzania mieszkania kieruje się tym co mi się podoba. Nie mam pojęcia jakie kolory są teraz modne, bo nie śledzę trendów. Jesli lubisz jasne kolory, to wydaje mi sie, że odpowiednim kolorem będzie beż. Sama niedawno pomalowałam na ten kolor swój salon i jestem bardzo zadowolona. Wnętrze stało się bardzo jasne, przestronne i bardzo dobrze się w nim czuje. Brakuje mi jeszcze fajnego oświetlenia, które byłoby nie tylko ciekawym dodatkiem do wnętrza, ale także światłem wprowadzałoby fajny nastrój wieczorem. Myślę o żyrandolach z tej oferty http://sferalumina.pl/oswietlenie/zyrandole.html , bo bardzo ciekawie wyglądają. Jednak nie do końca wiem, który z nich będzie najodpowiedniejszy do nowoczesnego salonu. Ktoś może mi doradzić?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
kosmic33
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 13:56, 20 Paź 2017 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Moim zdaniem to kwestia gustu.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Supermarket

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat