Biłgorajskie :: Zobacz temat - Jaka lampka na biurko

Forum Biłgorajskie Strona Główna
www.webaukcje.pl
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Jaka lampka na biurko Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii
Autor Wiadomość
Tresto
Małomówny
Małomówny

PostWysłany: Sro 9:26, 29 Paź 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Cześć. W najbliższym czasie będę musiał wymienić starą lampkę biurkową na nową ( stara totalnie odmawia już posłuszeństwa i włącza się kiedy chce, czasami się właczy, czasami nie....).

Ostatnio zmieniony przez Tresto dnia Pon 7:55, 02 Lut 2015, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
mawrolinko
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 15:43, 10 Gru 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

myślę, że ta pierwsza Smile

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 9:46, 15 Gru 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja mam z lampką na biurko problem, bo miałam kiedyś taką fajną, nie zajmującą zbyt wiele miejsca, ale problemem było to, że blat się od niej tak nagrzewał, że zawsze mi było gorąco przy biurku :-/ Zajmuję się rękodziełem, muszę więc mieć dobre światło, ale chwilowo takiego mi brakuje. Ktoś poleci niewielką, poręczną lampkę, która dobrze oświetla, ale przy tym nie wywołuje temperatury jak w piekarniku? Najlepiej z regulowanym, obrotowym kloszem, żeby można było ustawić światło pod odpowiednim kątem

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 11:33, 19 Sty 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ta lampka z IKEi: http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/skojig-lampa-biurkowa__0110910_PE261449_S4.JPG choć wygląd ma nieco infantylny, to sprawdza się bardzo dobrze, ma dobre wymiary i proporcje, łatwo się reguluje, nie opada, żarówka jest osłonięta i światło jest mocne ale nie razi.
Tak się prezentuje na biurku: fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2963819,5,65,49946,biurko-005,biurko-005.html
Wzornictwo, jak pisałam trochę infantylne, ale z drugiej strony nawet mojej aktualnie 12-latce się podoba....

Z kolei ta www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90255520/, którą mamy w macie ładnie wygląda, ale tropchę ma tendencje do opadania pod swoim własnym ciężarem. Na mniejszym biurku ciężko będzie ją ustawić, te ramiona są dośc długie.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sob 16:41, 18 Kwi 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ja mam fajną lampkę, którą dostałem od żony. Niechętnie zmieniam cokolwiek na swoim biurku i nawet jak jest mega bałagan, to nie pozwalam dotykać, ale że lampka lata świetności miała dawno za sobą i po prostu była już miejscami "reperowana" żona postanowiła kupić mi coś nowego. Na początku byłem zły, nie ukrywam. Nie chciałem używać i już. Po jakichs dwóch tygodniach się przełamałem bo "stara" po prostu się zepsuła, chyba coś z kablem. Okazalo się że nowe "cacko" jest uruchamiane za pomocą dotyku, stopień ochrony IP20. Emituje ciepłe światło o temperaturze barwowej 3100 K, jasność: 300 lumenów, oprawa z wzmocnioną izolacją (nie grzeje się). Żałuje tylko że tak późno sie przerzuciłem. A tak się prezentuje:
Image
fot. http://www.redcoon.pl/c16010300-Lampy-sto%C5%82owe
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
KatarzynaG
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 23:21, 21 Kwi 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Ikea ma fajne lampy.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 10:56, 05 Maj 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mi się podobają lampy dotykowe, ale chyba niespecjalnie nadają się na biurko Wink

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 21:06, 29 Cze 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W ikei są super lampki na biurko. Dobrze świecą i ładnie wyglądają. Jeśłi możesz - podjedź, jeśli nie obejrzyj na stronie i zamów przez internet.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 17:22, 07 Sie 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

W ikei są fajne lamki na biurko w fajnych cenach. Polecam się przejechać kiedyś jak się będzie w jakimś większym mieście i obejrzeć.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 13:04, 25 Sie 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Również polecam lampki z ikei. Ostatnio widziałem jak bylem. W dodatku ceny były przyzwoite.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 10:42, 23 Gru 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja mam ledowa kierunkową bezpośrednio nad biurkiem i taka jest idealna oswietla biurko i to co potrzebujesz w razie co zawsze mozesz zmienic trajektorie padania swiatla

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 12:44, 30 Gru 2015 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Teraz to lampki modne sa w stylu latajacego samolotu ja ostatnio byłem na takim lot widokowy warszawa to swietna sprawa tak sie wybrac rodzinnie na taki lot.
Jahgafki
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 19:55, 06 Sty 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ledowe są teraz modne i w cenie warto sobie taką zamontować ja mam białe zimne światło i wszystko co potrzeba widzę. Nic wiecej nie trzeba na biurko
groszekk
Słuchacz
Słuchacz

PostWysłany: Czw 15:54, 07 Sty 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Kiedyś miałam marzenie aby sprawić sobie taką lampką jakie są w amerykańskich bibliotekach - takie zielono - złote. No i się udało, zamówiłam za bodajże 180 złotych i teraz świetnie się prezentuje na moim biurku Smile
ritabra
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 22:06, 25 Sie 2016 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Może na biurko warto postawic coś prostego? No nie wiem w sumie sama warto, aby też pasowała do reszty pomieszczenia. Najlepiej zajrzyj sobie do ich http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/58-zyrandole oferty bo mają ogromny wybór, a ceny są niskie. Myślę, że powinieneś znaleźć tam coś odpowiedniego co będzie funkcjonalne i będzie dobrze wyglądało na biurku Smile Ja bardzo lubię tam zaglądać
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Salon nowych technologii

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat