Biłgorajskie :: Zobacz temat - No i spartaczyli

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

No i spartaczyli Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Moje miasto, a w nim...
Autor Wiadomość
gimbus
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Nie 8:41, 25 Sie 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Chodzi o ten koślawy odcinek ulicy prowadzący od nowego ronda w kierunku ulicy Cegielnianej. Rok temu alarmowałem na tym forum, że ten odcinek jest źle zaprojektowany, bo na skrzyżowaniu z ulicą 3.Maja nie trafia on na przedłużenie Cegielnianej, lecz jest skierowany na dom budowany obok apteki. W trakcie budowy ronda nie naprawiono tego błędu i w efekcie powstała karykatura komunikacyjna. Kierowcy przejeżdżający to skrzyżowanie będą mieli okazję do rzucania klątw, ale trzeba im wskazać winnych tych zaniedbań. Może winni ujawnią się tu sami?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
dawidoo
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pon 11:27, 02 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Widać jakiś idiota robił projekt a jeszcze większy idiota go zatwierdził, pozatym to co robia na mieście to jakaś kpina, np w puszczy pod kościołem zostawili takie dziury ze w głowie sie nie mieści, nosz kuźwa pół roku mamy tak jeździć ...

Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Pią 11:55, 06 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

gimbus jest niezly. jest cos w Twoim zyciu co Cie cieszy? myslisz, ze byla jakas mozliwosc innego rozwiazania tego stanu rzeczy? Twoim zdaniem tak jak bylo bylo lepiej?

Małomówny
Małomówny
I ostrzeżenie

PostWysłany: Czw 5:22, 26 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ja myślę że wszystko będzie dobrze zrobione jak burmistrzem zostanie Szeliga
zyh
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pią 13:50, 27 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

kto rzuci taką kasę by zostać nędznym burmistrzem, chyba niespełna rozumu ale fakt jest jeden, należy zmienić burmistrza. może by tak jakieś referendum o odwołanie jaśnie oświeconego, miłującego dzieci, panującego nam Janusza R.?
maniek
Małomówny
Małomówny
I ostrzeżenie

PostWysłany: Sob 12:40, 28 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

referendum OK tylko kto za nie zapłaci i dlaczego z publicznych pieniędzy. za referendum powinien płacić przegrany z własnej kieszeni . Rządzi SLD przegrywa referendum - płaci , Pis organizuje referendum i je przegrywa - płaci ale nie za publiczne pieniądze , jeśli kogoś nie stać na opłacenie referendum po prostu go nie organizuje.
zyh
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Sob 21:29, 28 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

to są koszta demokracji a referendum jest jej najwyższą forma, to nie partie organizują je tylko wyborcy.
galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Nie 22:21, 29 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

osobiscie jestem zdania ze zmiana burmistrza zmieni niewiele, a nastepny tez wielu osobom sie nie spodoba, chyba ze Wam sie nudzi i chcecie wzburzyc jakas mala rewolte. Zazwyczaj tacy wichrzyciele ktorzy sieja taka propagande robia to z nadzieja ze sami stana dzieki temu lekko wyzej Smile a zwykly szary obywatel bedzie co najwyzej mogl sie podenerwowac idac chodnikiem. Panowie... ten swiat juz nie bedzie lepszy Very Happy

Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Pon 11:36, 30 Wrz 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

właśnie, że jestem takim małym, szarym obywatelem i nie mam zamiaru iść wyżej. sądzę jednak, że tym tam należy pokazać, że gdy w **** mają społeczeństwo i robią co im się podoba nie zważając na głos "ludu", to należy pokazać gdzie ich miejsce w szeregu, że to koryto jest przez nas fundowane i każdy nowo wybrany powinien się obawiać o swoje koryto bo ktoś może mu spod ryjka je zabrać.
galaza
Maniak
Maniak
I ostrzeżenie

PostWysłany: Wto 12:24, 01 Paź 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

mimo tego ze sam sie z Wami nie zgadzam co do szczegolow calej akcji i efekt finalny czyli zmiana wladzy nie jest zbyt wielkim rozwiazaniem, musze sie zgodzic z tym ze powinno sie taka presje wywierac na politykach coby jeszcze jakakolwiek motywacje do dzialania mieli... chociaz wiekszosc juz raczej znieczulona

Ban
Ban

PostWysłany: Wto 10:51, 08 Paź 2013 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Eh, często tak się dzieje. A mi kiedyś spartaczyli budowę domu. Na szczęście potem pojawiła się świetna firma http://www.nowydom.slask.pl/ , która pomogła mi naprawić szkody.
haraszini
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 19:32, 06 Mar 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Z budowami tak często jest, że często wybudują coś nie tak z projektem, albo jakieś inne schody się pojawiają...

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Wto 10:40, 22 Kwi 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Mi też się parę razy zdarzyło zatrudnić partaczy... szkoda mi słów jak ludzie mogą być tacy nierzetelni... Płacisz im ciężko zarobione pieniądze i wychodzi z tego jedna wielka lipa... Bo myślą że nie muszą nic za to zrobić że płaci się im za nic. Ja bym ich wszystkich wsadził za kraty i tyle tak nie powinno być w cywilizowanym świecie.

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 11:46, 14 Maj 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

mr.myers napisał/a:
Eh, często tak się dzieje. A mi kiedyś spartaczyli budowę domu. Na szczęście potem pojawiła się świetna firma http://www.nowydom.slask.pl/ , która pomogła mi naprawić szkody.

Ja całe szczęście z budowlańcami nie miałem problemów. Trafiłem na fajną firmę która zrobiła wszystko tak jak powinna Smile Bardzo mi się podobała ich praca. To zależy jak trafisz Wink

Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 8:44, 15 Maj 2014 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

eryk_23 napisał/a:
mr.myers napisał/a:

Ja całe szczęście z budowlańcami nie miałem problemów. Trafiłem na fajną firmę która zrobiła wszystko tak jak powinna Smile Bardzo mi się podobała ich praca. To zależy jak trafisz Wink

Dokładnie wszystko zależy od szczęścia ! Raz trafi się na dobrą ekipę raz na partaczy. Warto zapoznać się z opiniami zanim się kogoś zatrudni. Inaczej można wtopić pieniądze w błoto.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Moje miasto, a w nim...

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat