Biłgorajskie :: Zobacz temat - alll

Forum Biłgorajskie Strona Główna
60 tysiecy krokow
Regulamin i pomoc:  Regulamin  FAQ | Nawigacja:  Użytkownicy  Grupy  Szukaj | Opcje osobiste:  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

alll Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Agencja pracy -> Dam pracę
Autor Wiadomość
mala2
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 13:55, 13 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Najbardziej prestiżowa strona na której możesz zarobić na reklamach. Nie musisz mieć doświadczenia, nie musisz inwestować. Bardzo dobra strona dla początkujących w zarabianiu na PTC - nie ma ryzyka, nie ma szansy na niepowodzenie.
Serwis płaci swoim członkom od kwietnia 2008r. Płatności dokonywane są błyskawicznie na Paypal (strona w języku polskim), Alertpay lub Neteller. Firma wyplaciła już ponad 15 mln $ (dane z 8.01.2010).
Możesz zarabiać sam (1 cent za reklamę) lub z poleconymi (+50% lub +100%). Na stronie możesz też wynająć poleconych, żeby zarabiali dla Ciebie. Chętnie pomogę Ci w rejestracji i "oprowadzę" po stronie, żeby ułatwić Ci zarabianie. Kliknij link http://www.neobux.com/?r=alinaG i zarejestruj się żeby zarabiać, a jeśli nie poradzisz sobie z czymś, napisz do mnie mybestbux2@mybestbux2.unl.pl, lub odwiedź moją stronę http://www.mybestbux2.unl.pl/. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez mala2 dnia Sro 20:03, 13 Sty 2010, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
dru
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 18:37, 13 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

ludzie kochani. ci wszyscy oferujacy pomoc i podajacy linki maja w tym swoj cel. klikanie w banery czy tez reklamy oplaca sie tylko wtedy kiedy mamy wieksza grupe pracujacych na nas. a ta grupe zbiera sie tylko w taki sposob, ze ktos rejestrujacy sie "z polecenia" innej osony - np wyzej podany link - automatycznie pracuje na konto osoby ktorej w link kliknal. oplaca sie tylko wtedy, gdy znajdzie sie wieksza grupa szaraczkow pracujacych na 1 osobe. nie dajcie sobie wcisnac ciemnoty ze cos sie oplaca, bo zarobic w necie mozna, ale nie klikajac w reklamy. jest duzo poradnikow do photoshopa, corela, gimpa - tam szukajcie.
http://www.getafreelancer.com/ <- na tej stronie znajdziecie oferty (dla znajacych angielski). nie sa to jakies kokosy, ale wykonanie grafiki jak sie ma troche wyobrazni i zna sie podstawy photoshopa to nic trudnego.
prosze was, nie dajcie sie nabrac lamusom oferujacym kokosy w necie.
pozdrawiam
mala2
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 19:21, 13 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Widzę, że nigdy tego nie robiłeś (a jeśli robiłeś - to chyba krzywo się do tego zabrałeś). Zaczęłam klikać w reklamy kilka miesięcy temu i bez poleconych. I dziękuję, idzie mi całkiem nieźle. Na neobux (a nie ma wątpliwości, że jest to w tej chwili najlepsza strona zarobkowa ptc) zdążyłam już wykupić sobie roczne konto golden i wynająć poleconych. Spróbuj policzyć, drogi szaraczku, ile możesz zarobić mając 200 poleconych (nawet wynajętych na neobuxie), którzy klikają dla Ciebie po 4 1-centowe reklamy dziennie. Ja też jestem czyimś poleconym, też zapisałam się kiedyś z czyjegoś linku i z mojego klikania też ktoś ma pieniążki. To nie boli!

Dodany po 10 min:

I wypraszam sobie tego lamusa. Napisałam bardzo wyraźnie jakie są stawki i nikomu nie obiecuję żadnych nierealnych pieniążków.
dru
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 21:05, 13 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Nie każdy e-bizens to oszustwo, ale ten, o którym piszesz pt. kilkaj lub odbieraj e-maile, to jest przestępczy proceder.
Dlaczego tak sądzę:

1. Wynajmowanie osób do klikania w bannery itp. formy reklamy internetowej to generowanie tzw. nieuczciwych kliknięć. Wynajmuje się wiele jelonków po to, żeby organizatora nie wykryto, bo kliki będą z różnych adresów IP.

Kto zarabia - właścicel domeny, w której umieszczane są reklamy i ten, co spędza klikaczy; pośrednio też firmy pobierające opłaty za kliki (np. AdWords - google), którymi dzielą się potem z właścicielami domen.

Kto traci - e-przedsiębiorcy, firmy reklamujące się w sieci, którzy szukają klientów i z założenia powinni płacić tylko za kliknięcia PRZYPADKOWYCH osób, które zainteresował dany banner itp.; a przez wynajętych jelonków płacą ono dodatkowo grubą kasę za kliki, które nie generują klientów! Z tego powodu reklama bannerowa ma bardzo niską efektywność, a do google na zbyt wysokie rachunki zgłaszane są reklamacje od podejrzewających fałszywe kliknięcia, tylko że przy tym procederze trudno to udowodnić.

2. Zwykle kwota minimalna do wypłaty jest tak ustawiona, żeby jelonek stracił cierpliwość w zbieraniu grosza do grosza. 5 PLN x połowa klikaczy to spory dodatkowy zarobek dla organizatora. Poza tym chodzi o to, żeby dane IP nie było zbyt długo wykorzystywane do kliknięć, żeby nie wzbudzać podejrzeń.

Dodany po 7 min:

Wiele bezrobotnych osób poszukujących pracy, codziennie przeglądając oferty natknąć się może na hasło zarabianie przez Internet. Większość takich ofert gwarantuje wysokie zarobki, jednak nie jest to prawdą i polega na spamowaniu. Zarabianie przez Internet poprzez czytanie e-maili również nie możemy traktować poważnie, pieniądze nigdy nie zostaną wpłacone na nasze konto ponieważ firma nigdy nie dopuści do osiągnięcia minimalnego progu do wypłaty.

Podam przyklad. Na hasło np. odchudzanie o 20 kilo w kilka dni -zareaguje bardzo dużo sfrustrowanych kobiet lub mężczyzn. Nadawca pisze artykulik jak zrzucił 20 kilo bez uszczerbku dla zdrowia stosując np. super ćwiczenia potem jest zdjęcie i ble ble ble, bla bla bla oraz ofiarowanie pomocy otyłym w zwalczaniu ich nadwagi (ot tak z dobroci serca) wchodzisz na stronę i znowu; ble ble ble, bla bla bla, a na koniec numer konta na który należy wpłacić "groszową kwotę" i staniemy się właścicielami poradnika jak pozbyć się tłuszczu. Mnóstwo osób oczywiście wpłaci i po jakimś czasie dochodzą do wniosku, że to ściema i badziew. Tłuszczyk pozostał a pieniążki poszły. Nikt nie przyznaje się do tego żeby się nie ośmieszyć jaki był naiwny i proceder kwitnie, a osoba, która go wymyśliła zaciera rączki i liczy kasę naiwniaków. Prawda jakie to proste?
mala2
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Sro 21:44, 13 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

No, to już gruba przesada.
Proponuję, żebyś zaczął jutrzejszy dzień od zgłoszenia wszystkich polskich firm ptc do prokuratury skoro ich działalność to przestępstwo.
Pozwól jednak, że wyjaśnię Ci zasadę na której się to opiera. Jest sobie serwis reklamowy XYZ. Chcesz zareklamować np swoją stronę firmową, wykupujesz reklamę, np, 1000 gwarantowanych wejść na stronę. Na polskich stronach kosztuje to kilka zł. Żeby zapewnić Ci te 1000 wejść firma XYZ zatrudnia oglądczy, klikaczy, czy jak tam chcesz ich nazwać i płaci im np. 0,5 gr. Firma ta płaci również tymże klikaczom za przyciągnięcie następnych platnych oglądaczy reklam, z tym, że nikt nie musi organizować sobie siatki poleconych żeby zarabiać. To nie piramida.
Czego z tego nie rozumiesz? Zasady są tu bardzo proste. I niezwykle rzadko zdarzają się tu przypadkowe osoby. Zlecając firmie reklamę wiesz co kupujesz - kupujesz płatne wejścia. Przyznam, że sama klikam na polskich stronach tylko dla reklamy (wymieniam moje zarobki na reklamę).
Jeżeli chodzi o osiąganie minimum do wyplaty. Pozwól, że zapytam - pofatygowałeś się, żeby zajrzeć na moją stronę? Tam są dowody wypłat. Na wszystkich z przedstawionych tam stronach, za wyjątkiem Neobuxa i RbCash, klikam sama!
Nikt nie traktuje klikania w reklamy jako sposobu na życie. Tu się dorabia. Zamiast oglądać kolejny serial w tv, rusz myszką i zarób trochę, zamiast krytykować coś o czym nic nie wiesz.
Nie obarczaj mnie odpowiedzialnością za oszustwa internetowe sprzedawców środków odchudzających.
Proponowałam zarabianie w Neobuxie, bo jest to strona stabilna, każdy może wyklikać tam sobie parę dolarów, a firma z kilkoma milionami członków nie zwinie się nagle. Jeśli się komuś spodoba, może pójść dalej i zarobić dużo więcej. Wierz mi - ptc to fascynujący, choć trudny światek, ale żeby zarobić, trzeba go poznać i się go nauczyć. Nauczyć się również oddzielać oferty oszustow od realnych możliwości zarabiania.
Czego Ci szczerze życzę.
I może zanim pójdziesz do prokuratury, spróbuj poklikać w Neobuxie. Bo to dobra strona dla początkujących.
A moja propozycja pomocy jest aktualna.
dru
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 18:22, 14 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

klikanie w reklamy, czytanie postów itp. to raczej naciąganie - nie ma szans na jakieś kokosy. Ale zarabiać można - nawet duże pieniądze - warunek tak jak wszędzie: wiedza, pracowitość, czasami trochę zdolności. Można robić strony internetowe na zlecenie, grafiki itp. można pisać teksty na strony dla kogoś (ok. 10 zł/1500 znaków - specjalistyczne drożej), można wpisywać opisy towarów dla sklepów internetowych (0,5-2 zł/pozycja) można tez tworzyć własne strony, blogi itp. i zarabiać na reklamach na nich. Sam robię to ostatnie i zarabiam ok. 2000 zł/m-c na reklamach, w które klikają czytelnicy moich stron. Moim celem jest zwiększyć ten zarobek 10x (10x juz mi się udało - w lipcu 2009 startowałem od 200 zł/m-c. Ważne zasady - tematyka tych stron musi być taka, aby byli chetni do czytania i chętni do reklamowania się. Ale internet jest olbrzymi i na każdy temat znajdzie się grupa zainteresowanych osób. Oczywiście chętnych na czytanie o popularnym zespole będzie wiecej niż chętnych na czytanie bloga o moim chomiku - ale nigdy nic nie wiadomo...
Ale ważne - aby zarabiać ktoś musi klikać w te reklamy - więc oglądając jakieś fajne strony internetowe klikajcie w reklamy - aby właściciel miał jakiś zysk ze swojej pracy i gdy ktoś stworzy swoją stronę, ktoś może odpłaci tym samym i kliknie w reklamę, która da wam kasę...
mala2
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Czw 19:14, 14 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Więc może skoro już się uspokoiłeś i nie wyzywasz mnie od oszustów, spróbujesz uszanować też moją pracę, jaką włożyłam w moją stronę (a nie było to dla mnie łatwe, bo robiłam to po raz pierwszy).
Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz po swojej pracy. Ja nikomu nie obiecuję kokosów, ale jeżeli uważasz, że buxy to tylko banda gówniarzy i oszustów, to się mylisz. Ja w swoim najlepszym miesiącu miałam po trzech tygodniach zwrot inwestycji, a po kolejnych dwóch 100% zysk. Zapewniam Cię, że żaden, nawet najbardziej ryzykowny fundusz inwestycyjny nie ma tak szybkich zwrotów i takich zysków. Oczywiście, że jest ryzyko, ale dopiero kiedy inwestujesz. Zaczyna się zawsze od klikania w reklamy i na tym można skończyć. Buxy, które są na mojej stronie w zakładce "najlepsze" są najlepsze i przetestowane na żywym organizmie, czyli na mnie. I poświęciłam temu sporo czasu, więc nie zasłużyłam na wrzucenie mnie do śmietnika razem ze sprzedawcami cudownych środków na cokolwiek.
Życzę Ci tych 10x a nawet 20x i wiecej tolerancji dla nieznanego. (I sobie też życzę tych 10x - a co.)
dru
Niemowa
Niemowa

PostWysłany: Pią 15:09, 15 Sty 2010 Odpowiedz z cytatem Powrót do góry

Też życzę CI 20x na początku trochę mnie poniosło , ale do tej sprawy podchodzę sceptycznie także proszę o wyrozumiałość.Za dużo razy czytałem o poszkodowanych w tej sprawie,ale to może być wynikiem nieumiejętności lub brak doświadczenia tego nie wiem.Każdy może zarabiać jak mu się podoba.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum Biłgorajskie Strona Główna -> Agencja pracy -> Dam pracę

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat